ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/Рисунок3.jpg

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Запрошуємо відвідати сторінки нашого сайту: НАШІ ТРАДИЦІЇ, НАША ГОРДІСТЬ, ТВОРЧІ ПРОЕКТИ, ГАЛЕРЕЯ та багато інших!


Конкурс

/Files/images/6.jpg Згідно до "Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт і конкурси фахової майстерності" у вересні-жовтні в місті проводиться перший тур змагань юних науковців.

Команди нашої школи вибороли:

ІІ місце на турнірах юних географів, правознаців, інформатиків;

ІІІ місце на турнірах юних хіміків, математиків та фізиків.

Учасники команд: Островська Богдана, Арсенюк Ігор, Бакирей Аліна, Шимонюк Вадим, Новосад Тетяна, Заянчковський Марк, Роскошнова Діана, Воробей Альона, Бутеєць Наталія, Кузьміч Роман, Лукашук Андрій, Пазуха Андрій.

Керівники команд: Неминуща С.В., Карпець М.Р., Софронюк В.М., Цеголко Л.С., Пучковська Т.В., Дика Л.В.

Дякуємо юним науковцям за хороші результати та бажаємо нових майбутніх звершень!


Важливо

Будуй кар’єру в своєму регіоні

/Files/images/Фото 3.jpg

Ти вчишся у випускних класах школи і ніяк не можеш визначитися, куди тобі податися далі? Чи, можливо, тобі вже видали свідоцтво про завершення навчання у школі і час обирати ВУЗ, у який вступати? Але на кого вчитися? Яка професія мені підходить? Яка спеціальність принесе успіх і задоволення від роботи?

Якщо ти задаєш собі ці питання, то kariera.in.ua – сайт саме для тебе. Тут ти не тільки знайдеш відповіді на свої питання, а зможеш і зорієнтуватися у пошуку роботи. Тут ти знайдеш:

· Найкращі поради з профорієнтації;
· Ознайомлення з класифікаціями професій;
· Тести на вибір професії;
· Інформацію про ВНЗ твого регіону на України в цілому, включаючи освіту за кордоном;
· Створення власного алгоритму пошуку роботи;
· Найпопулярніші і найдієвіше методи пошуку роботи;
· Вивчення ринку праці регіону;
· Корисну інформацію про укладання трудового договору та права працівників.

Здійснити правильний вибір майбутньої професії – не так просто, як здається на перший погляд. До цього треба підготуватися. Визначитися, до чого в тебе є схильність, які риси характеру зможуть допомогти тобі у роботі, а які заважатимуть. Є й інші аспекти, важливі для профорієнтації.

Тільки від тебе та твоєї наполегливості у вивченні цього питання залежатиме, чи зможеш ти обрати професію, яка є дійсно твоїм покликанням, і яка водночас буде приносити тобі достатній прибуток. Якщо ти вже про це задумався, то ти – на правильному шляху, і kariera.in.ua – твій наступний крок.

Читати далі ...


Підводимо підсумки

/Files/images/tak-trimati.jpg27 квітня 2017 року в Нововолинському ЦДЮТ відбулося вшанування учнів шкіл міста – переможців олімпіад, турнірів, спортивних змагань і мистецьких конкурсів.

Гордимося своїми учнями та вчителями!

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8782 (1024x683).jpg

Нагороджено грошовою винагородою та грамотами Нововолинського управління освіти вчителів:

/Files/images/0_15a2d4_6e63edb2_orig.jpgКобиш Аллу Анатоліївну, вчителя художньої культури

Островську Аліну Леонтіївну, вчителя української мови та літератури

Пучковську Тетяну Василівну, вчителя інформатики

Тимейчук Віталіну Віталіївну, вчителя біології

Неминущу Світлану Володимирівну, вчителя хімії

Дацюк Аллу Ігорівну, вчителя історії

Цеголко Ларису Степанівну, вчителя правознавства

Карпця Миколу Романовича, вчителя географії

Учнів - переможців обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів із навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, конкурсів:

Островську Богдану, ученицю 9-Б класу

Бакирей Аліну, ученицю 10 класу

/Files/images/kubok.jpg Веремчука Назара, учня 11 класу

Арсенюка Ігоря, учня 10 класу

Клець Івану, ученицю 11 класу

Третяка Назара, учня 11 класу

Шимонюка Вадима, учня класу

Переможців обласних та Всеукраїнських мистецьких конкурсів:

Мужилко Людмилу, ученицю 4-Б класу

Галінського Максима, учня 11 класу

Дубчука Максима, учня 7-А класу

Вакулюк Катерину, ученицю 8 класу

Переможців обласних та Всеукраїнських спортивних змагань:

Маржан Софію, ученицю 9-Б класу

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8780 (1024x760).jpg


Учитель року - 2017

Ось і підходить до завершення навчальний рік. Значних результатів у ньому досяли не лише учні, а й педагоги. На честь кращих учителів та бібліотекарів міста 25 квітня у НЦДЮТ було проведене свято, де нагороджували освітян, що стали учасниками, призерами й переможцями конкурсів фахової майстерності.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8668 (1024x683).jpg

Нововолинську ЗОШ №2 на конкурсі "Учитель року - 2017" гідно представила Пучковська Т. В., учитель інформатики, яка стала переможцем міського етапу і здобула ІІ місце на обласному рівні конкурсу.

Участь у фахових конкурсах взяли також Седлерук Н. М., учитель початкових класів та бібліотекар Гуга Г.В.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8654 (1024x683).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_8658 (1024x683).jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8647 (1024x683).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_8670 (1024x683).jpg

Щиро радіємо успіхам наших педагогів і бажаємо нових творчих злетів та професійного зростання!


Обережно

У соціальних мережах влаштували полювання на українських дітей та підлітків!

/Files/images/Kiberbezpeka-12.jpg Поліція попередила про поширення у соціальних мережах груп, які спонукають дітей до самогубства.

У зв’язку з цим кіберполіція звертається до батьків та усіх не байдужих із проханням бути пильними, при можливості - перевірити облікові записи ваших дітей, чи не зареєстровані вони у подібних групах. "При виявлені небезпечних облікових записів Департамент кіберполіції інформуватиме громадськість", - додали у поліції.

При виявленні небезпечних груп поліція просить негайно повідомляти до кіберполіції, телефон гарячої лінії (044) 374-37-21.


Важливо

/Files/images/La_strada_1_3.gifНаціональна гаряча лінія /Files/images/1La_strada1_2_2.gif

На виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-10 від 20.01.2017 «Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини» та на виконання завдання 2 Плану наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 р. №405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», ГО «Ла Страда-Україна» розробила для розміщення на сайтах навчальних закладів, органів та установ департаментів (управлінь) освіти і науки інформаційні банери з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Місія діяльності Центру:

Громадська міжнародна правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання всім видам ґендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави.


Вітаємо

/Files/images/15.jpg Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 15 січня 2016 р. № 4, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» у 2016 році провели Всеукраїнський конкурс-грант «10х10» (положення про конкурс-грант – на сайті https://nenc.gov.ua/).

Конкурс проводився з метою створення розвиненої всеукраїнської мережі закладів (або творчих учнівських/дитячих об’єднань) еколого-натуралістичного профілю, підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів в суспільстві.

Відповідно до рішення журі конкурсу, команда Нововолинської загальноосвітньої школи №2 визнана переможцем в номінації «Загальноосвітній навчальний заклад».

7 вересня 2016 р., під час проведення ІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Вода, Тепло, Будинок» у місті Києві, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-гранту «10х10»у конференц-залі № 3 павільйонну 19 НК «Експоцентр України».

На церемонії нагородження були вчитель Нововолинської ЗОШ№2 Матейчук С.Г. та учениця 11 класу Войтович Юлія.

/Files/images/IMG_20160907_104126.jpg/Files/images/IMG_20160907_110729.jpg


Наші перемоги

/Files/images/Диплом 10Х10.jpeg/Files/images/Диплом Київ.jpeg


Подія

/Files/images/1445.jpg Відповідно до заходів, спрямованих на виконання Указу Президента України № 580/2015 від 13 жовтня 2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки» та реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (наказ МОН України від 16 червня 2015 року № 641) з січня 2016 по травень 2016 року проводився всеукраїнський конкурс «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення», підтриманий Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, Національною спілкою журналістів України, Українським інститутом національної пам'яті.

Наша школа стала переможцем у номінації «Творчий колектив».

19 серпня 2016 року об 11.00 у приміщенні прес-центру Національної спілки журналістів України за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» та вручення їм почесних дипломів та цінних подарунків.

/Files/images/20160819_121107.jpg

Перемогу здобула робота «Будь українцем!» (колективна добірка сценаріїв позакласних заходів, уроків, бібліотечних занять на патріотичну тематику):

- Урок мужності «Між війною і нами вони стали щитом…» (підготувала: завідувач бібліотеки Нововолинської ЗОШ № 2 Гуга Галина Василівна);

- «Крути – символ національної честі» - сценарій виховного заходу (9-11 класи) (підготувала учитель історії Цеголко Лариса Степанівна);

- «Гра-бесіда «Україна – це я, Україна – це ти, Україна - це ми!» (сценарій уроку до Дня знань підготувала учитель початкових класів Седлерук Наталія Миколаївна);

- «Українське козацтво в І чверті XVII ст. Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний» (сценарій уроку історії України, 8 клас підготувала учитель історії Дацюк Алла Ігорівна)

- засідання літературної світлиці «На ниточці родоводу» (зустріч із волинською поетесою Ніною Горик), захід підготували й провели учителі української мови та літератури: Кобець А.Б., Матейчук С.Г., Островська А.Л., Харитонюк О.В.;

- «З Україною в серці» (збірка учнівських творів. Автори творів: Ткач Анна (11 клас), Ткачук Марія (11 клас), Захарчук Марія (10 клас), Шевченко Владислава (7 клас).

- Матеріали з досвіду роботи щодо виконання учнівських проектів на патріотичну тематику (підготувала учитель інформатики пучковська Т.В.)

/Files/images/творчий колектив.jpg


Проект

/Files/images/content (2)-m.jpg Учні нашої школи взяли участь у проекті "ClassArt".

Десять днів поспіль із 17 по 27 червня в Україні тривав театральний проект «ClassAct: Схід – Захід», у якому підлітки писали п’єси під кураторством професійних драматургів. Потім команда майстрів своєї справи – режисерів, акторів, художників – втілювали ці твори на сцені.

В одному з найбільших театрів Британії «Traverse» в Единбурзі більше 20-ти років тому започаткували проект «ClassAct» і продовжують його втілювати й до сьогодні в інших країнах Європи. У Києві працювала одна з його авторів із Шотландії, драматург і режисер Нікола Маккартні, а куратором стала Наталія Ворожбит – провідний український драматург.

Щоб цей проект відбувся, 20 школярів 13-16 років зі Сходу та Заходу України 17 червня приїхали в Київ. 9 дітей із прифронтового міста Попасна, що на Луганщині, один учасник із Миколаївки, що влітку 2014 року постраждав від бойових дій на Донеччині, і 10 учнів із Нововолинської загальноосвітньої школи № 2.

Аби обрати цих дітей, команда проекту «ClassAct» цієї весни провела тиждень у школі № 1 м. Попасна у зоні АТО, а також у Нововолинській ЗОШ № 2. Діти отримали завдання: написати твори, за якими й були обрані учасниками проекту.

У проекті брали участь учні 8-10 класів нашої школи:

Вакулюк Олександр Ігорович
Демусь Аліна Валентинівна
Мазурок Богдан Олександрович
Островська Богдана Валеріївна
Фісюра Максим Васильович
Мельничук Артур Миколайович
Солоненко Іоанна Михайлівна
Бакирей Аліна Русланівна
Ришитюк Володимир Миколайович
Якобчук Інна Андріївна

/Files/images/foto_uchnv/IMG_3867.jpg

Супроводжували дітей вчителі Карпець Микола Романович та Харитонюк Оксана Вікторівна.

Протягом 5 днів діти невтомно працювали над написанням гострих, сучасних п’єс під керівництвом Ніколи Маккартні та Наталії Ворожбит. Також у соціальному проекті брали участь драматурги з інших міст: Ірина Гарець (м. Полтава), Кіра Малініна (м. Харків), Дмитро Левицький (м. Київ).

Учасникам надали свободу слова й не нав’язували власних ідей. Діти змогли висловитися за допомогою театру, стали авторами й свідками процесу від першого слова на папері до повноцінної постановки на сцені.

Наступних 5 днів відбувалися репетиції над виставами за текстами дітей на чолі із відомими українськими режисерами Станіславом Жирковим, Тамарою Труновою та молодими постановниками Аліком Сардаряном, Аліною Горловою, Олександрою Сенчук. Головні ролі у п’єсах зіграли провідні актриси Молодого театру та кіно Ірма Вітовська, Римма Зюбіна, молоді актори Федір Гурінець, Аліна Скорик, Роман Ясіновський, Наталка Денисенко та інші, а також міністр культури Євген Нищук виконував роль батька в п’єсі «Моя стартова ціна», яку написали учні ЗОШ № 2 Ришитюк Володимир і Аліна Демусь.

Прем’єра вистави відбулася 27 червня о 19.00 в Київському Академічному Театрі юного глядача на Липках. Глядачі змогли побачити 11 невеликих п’єс (10 хвилин кожна). Всіх юних драматургів запросили на сцену й представили там, і разом із акторами вони отримали овації від глядачів.

Слід сказати, що організатори проекту потурбувалися й про відпочинок учасників, і про комфортне перебування їх у Києві. Діти проживали в центрі столиці у хостелі «Веселка», де все облаштовано так, аби гості почували себе, як удома. Було організовано ряд культурно-освітніх заходів, зокрема екскурсії на кіностудію «Film.Ua», телеканал «Україна», радіостанцію «Аристократ». Тричі діти побували на прем’єрах у Молодому театрі та театрі ім. І. Франка. Також учасники здійснили двогодинну прогулянку по Дніпрі на теплоході, мандрували вулицями старого Києва на чолі з екскурсоводом. Щодня і смачно годували дітей .

У рамках проекту було організовано прес-конференцію у Київському медіа-центрі, де учасники відповідали на питання журналістів із різноманітних телеканалів, а також їм надали слово як повноправним членам команди проекту.

/Files/images/foto_uchnv/DSC08052.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSC08057.JPG

/Files/images/foto_uchnv/DSC08171.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSC08294.JPG

Організатори ставили собі за мету налагодити діалог між жителями західної та східної України, щоб діти з невеликих міст на Луганщині та Волині змогли відчути, що їх думка дійсно важлива для дорослих. Крім того, вони прагнули зацікавити школярів театром, залучити до нього та зламати стереотип, що театр – це не цікаво.

Оксана Харитонюк, учитель ЗОШ № 2

Проект «Class Act: Схід-Захід». Підлітки із зони АТО і Волині пишуть п’єси. УКМЦ, 23.06.16 Нововолинські школярі писали п'єси для відомих акторів

Більше фото ...


Подія

/Files/images/сучасні заклади освіти2.jpeg 17-19 березня 2016року відбулась у Києві Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016».

Наша школа презентувала свої досягнення за результатами дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня.

Матеріали представляли директор школи Кобиш Алла Анатоліївна та заступник директора Островська Аліна Леонтіївна. В рамках Виставки було вперше проведено Фестиваль презентацій творчих досягнень експериментальних навчальних закладів України, на якому представлено доповідь від нашої школи з теми «Розвиток інноваційного середовища навчального закладу для формування інженерно-екологічної культури учнів».

За результатами участі заклад отримав нагороди: диплом Сьомої міжнародної виставки та грамоту – Почесне звання «Лідер сучасної освіти».

/Files/images/звання.jpeg

/Files/images/диплом1.jpeg


Про нас пишуть ...

/Files/images/освіта1.jpg/Files/images/подяка.jpeg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 06 Жовтня 2017

Цей сайт безкоштовний!