Б У Л І Н Г

Тема булінгу на сьогодні є резонансною. За даними досліджень, Україна увійшла до ТОП-10 країн із поширеною дитячою агресією у школах. Жертвами при цьому є здебільшого учні від 11 до 15 років.

/Files/images/asset-v1_MON+AB101+2019_T2+type@asset+block@5.png Верховна Рада України 18 грудня 2018 року прийняла Закон України №8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії булінгу», який вперше визнає юридично поняття "булінгу" в українському законодавстві та передбачає відповідальність не тільки за вчинення, але й за приховування випадків булінгу.


Методичний посібник «Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід», який є продовженням системного підходу до розбудови безпечного освітнього середовища із залученням працівників та працівниць закладів освіти, а також дітей і молоді.

/Files/images/bulng/byll2019-1.jpg Як організувати системну роботу з протидії насильства та булінгу в закладі освіти? Як діагностувати наявність булінгу в освітньому середовищі? Який алгоритм дій у разі його виявлення? До кого звертатись по допомогу? Які практичні інструменти має знати кожен та кожна на випадок, якщо стає учасником булінгу під час освітнього процесу? Які практичні інструменти створення безпечного середовища в закладі освіти? Відповіді на ці та інші питання можна буде знайти в цьому посібнику. Для педагогічних та соціальних працівників, батьків, здобувачів освіти, студентів вищих навчальних закладів педагогічного та соціального профілю, фахівців громадських організацій, широкого кола громадськості.

Змістовна частина складається з трьох розділів:

Розділ 1: Розробки занять з протидії булінгу для учасників освітнього процесу закладів освіти.

Розділ 2: Створення системи протидії булінгу, що сприяє безпечному освітньому середовищу та участі дітей, враховуючи можливості шкільних служб порозуміння. З досвіду закладів освіти

Розділ 3: Законодавство України щодо протидії булінгу.

Завантажити посібник


Усі документи можна завантажити за посиланнями внизу сторінки

/Files/images/bulng/булінг заява.jpg

/Files/images/bulng/булінг комісія1.jpg

/Files/images/bulng/булінг комісія2.jpg

/Files/images/bulng/булінг план.jpg

Повна версія документа

/Files/images/bulng/булінг порядок.jpg

/Files/images/bulng/булінг порядок2.jpg

/Files/images/bulng/булінг порядок3.jpg

Повна версія документу


/Files/images/bulng/zakon-pro-bulling.png

/Files/images/bulng/862294_1_w_590.jpg

/Files/images/bulng/862294_2_w_590.jpg

/Files/images/bulng/D2Kt_VGX4AA0NL7-768x541.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1649

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 13 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!