НОВОВОЛИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

03.09.2018 м. Нововолинськ №

Про зарахування до складу

учнів 1-их класів

Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», п. 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. № 367, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016, «Про затвердження Порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на підставі заяви батьків та наявних документів,

Н А К А З У Ю:

1. Зарахувати до складу учнів 1-А класу таких учнів:

1. Антонюк Поліну Андріївну
2. Базієвську Дарію Олександрівну
3. Бортнічук Уляну Миколаївну
4. Веретинського Андрія Володимировича
5. Вінічук Тетяну Миколаївну
6. Гандзюка Максима Олександровича
7. Григор’єва Богдана Сергійовича
8. Грохова Руслана Миколайовича
9. Демчука Василя Євгенійовича
10. Домарецького Арсена Олександровича
11. Кирилову Софію Костянтинівну
12. Козлюка Михайла Володимировича
13. Костюка Владислава Вікторовича
14. Кравчука Назара Павловича
15. Кучерука Кіріла Олександровича
16. Лисовець Вероніку Миколаївну
17. Маєвського Костянтина Костянтиновича
18. Мазур Евеліну Сергіївну
19. Павлючика Владислава Юрійовича
20. Пшеничку Тимура Романовича
21. Савчук Даніеллу Тарасівну
22. Тичину Вікторію Андріївну
23. Хавкунову Лідію Максимівну
24. Шаройкіну Еріку Миколаївну
25. Шевчука Дениса Борисовича
26. Швед Богдану Сергіївну

2. Зарахувати до складу учнів 1-Б класу таких учнів:

1. Арсентьєва Дмитра Олексійовича
2. Бриську Тетяну Сергіївну
3. Василюк Яну Михайлівну
4. Вознюк Емму Романівну
5. Гніровську Софію Володимирівну
6. Демусь Мілану Валентинівну
7. Захарчука Антона Вікторовича
8. Зварка Дениса Олеговича
9. Карпук Каріну Олександрівну
10. Катиринець Вікторію Романівну
11. Козака Максима Михайловича
12. Король Вероніку Юріївну
13. Короля Тимура Андрійовича
14. Красовську Владиславу Сергіївну
15. Лесь Карину Сергіївну
16. Лещук Дар’ю Олександрівну
17. Малка Матвія Васильовича
18. Медведь Евеліну –Ніколь Романівну
19. Михайлову Єву Петрівну
20. Пендюру Рувима Юрійовича
21. Повзуна Дмитра Олександровича
22. Посельчук Вікторію Валеріївну
23. Приступу Андрія Миколайовича
24. Радченка Максима Тарасовича
25. Сааде Еріка Річарда
26. Селко Анастасію Едуардівну
27. Сеня Рената Романовича
28. Суржик Ларіну Олександрівну
29. Томіна Івана Олександровича
30. Чеславський Крістіну Андріївну
31. Фурманюка Богдана Михайловича
32. Яворського Миколу -Дем’яна Андрійовича

3. Зарахувати до складу учнів 1-В класу таких учнів:

1. Бабія Олександра Валентиновича
2. Борщ Юлію Олегівну
3. Владімірова Владислава Олександровича
4. Гринчука Тараса Ігоровича
5. Джигу Матвія Андрійовича
6. Євтуха Іллю Олександровича
7. Здрока Дем’яна Вадимовича
8. Касьяненка Іллю Віталійовича
9. Кварцян Анастасію Святославівну
10. Ковальчук Софію Василівну
11. Кравчука Віктора Вікторовича
12. Кузьмик Лію Ігорівну
13. Левонтюка Дениса Михайловича
14. Лешка Дмитра Костянтиновича
15. Лісовську Юліанію Юріївну
16. Логвинюк Ельвіру Вікторівну
17. Мартиненко Катерину Вадимівну
18. Мелесь Кароліну Валентинівну
19. Мельник Валерію Сергіївну
20. Мусяновича Максима Тарасовича
21. Нарбута Назара Дмитровича
22. Павлічук Олександру Вадимівну
23. Палія Богдана Юрійовича
24. Романюк Владиславу Володимирівну
25. Семенюка Максима Олександровича
26. Сечинського Дмитра Андрійовича
27. Сопчука Давида Сергійовича
28. Танчеву Юлію Павлівну
29. Тимошука Марка Сергійовича
30. Уварова-Броде Дениса Ігоровича
31. Шевченка Дмитра Тарасовича
32. Шпака Максима Андрійовича

4. Секретарю школи Шишко Л.Д. внести дані про учнів до алфавітної книги за відповідною літерою до 05.09.2018 року.

5. Класним керівникам Тортині О.Я., Седлерук Н.М., Онуфрійчук Л.М.:

5.1. Завести особові справи учнів, виходячи з номера, присвоєного в алфавітній книзі;

5.2. Сформувати папку особових справ учнів до 10.09.2018 року;

5.3. Внести прізвище учня до списків на сторінках класного журналу;

5.4 Передати до 10.09.2018 року список учнів класу до медичного кабінету школи.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор А.А.Кобиш


/Files/images/освітня програма.jpg

Посилання на файл


Конкурсний відбір підручників - 2018 рік

/Files/images/Замовлення 1 класи (582x800).jpg

/Files/images/Замовлення підручників 5 кл.2.jpg

/Files/images/Вибір підручників- 5 кл. (582x800).jpg

/Files/images/Вибір підручників 10 кл (1) (580x800).jpg

/Files/images/Вибір підручників 10 кл. (2) (623x800).jpg


НОВОВОЛИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

23.06.2018 м. Нововолинськ № 08

Про випуск учнів 11-го класу,
нагородження золотою, срібною
медаллю та похвальною грамотою
«За особливі досягнення у навчанні»

На виконання законів України «Про освіту», частини 8 ст. 12 «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014р.№1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015р. за № 157/26602, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 р. за № 924/27369, наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» від 17.03.2008 року № 187, зі змінами, внесеними наказом МОН України № 115 від 07.02.2012 р., наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні» від 31.03.2015 року №354/26799 та на підставі річного оцінювання з основ наук, результатів ДПА та ЗНО у формі ДПА, згідно з рішенням засідання педагогічної ради (протокол № 07 від 23.06.2018 р.),

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити рішення засідання педагогічної ради (протокол № 07 від 23.06.2018 р.), випустити зі школи, видати атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагородити:

- золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» випускницю 11 класу:

Бутеєць Наталію Андріївну;

- срібною медаллю «За досягнення у навчанні» випускників 11 класу

Арсенюка Ігоря Володимировича;

Жарікова Андрія Сергійовича.

2. Випустити зі школи і видати атестати про повну загальну середню освіту звичайного зразка випускникам 11 класу:

№ з/п П.І.Б. учня
1. Адамчук Ользі Миколаївні
2. Бакирей Аліні Русланівні
3. Воробей Альоні Віталіївні
4. Герасимчук Діані Андріївні
5. Гінчук Вікторії Дмитрівні
6. Гнєдіну Денису Володимировичу
7. Гриньо Анастасії Юріївні
8. Дубчук Катерині Романівні
9.
10. Католик Ользі Романівні
11. Кірову Анатолію Олександровичу
12. Коржану Павлу Павловичу
13. Лісковському Дмитру Юрійовичу
14. Логвинюк Світлані Вікторівні
15. Луцик Ілоні Федорівні
16. Луцику Мирославу Федоровичу
17. Мотиці Давиду Петровичу
18. Мудраку Марку Олеговичу
19. Новосад Тетяні Павлівні
20. Оверчук Анастасії Богданівні
21. Пазусі Андрію Андрійовичу
22. Салецькій Дар’ї Артурівні
23. Сергеєву Іллі Васильовичу
24. Синєбок Юлії Віталіївні
25. Станицькому Дмитру Юрійовичу
26. Торчило Діані Валентинівні
27. Хомі Христині Олександрівні
28. Хорошилову Роману Олександровичу
29. Шереметі Іванні Володимирівні
30. Шимонюку Вадиму Борисовичу

3. Випустити зі школи і видати довідку Каламаш Дарині Леонідівні про те, що вона дійсно навчалася в закладі і закінчила 11 клас.

4. Нагородити похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» випускників 11 класу:

Арсенюка Ігоря Володимировича - за досягнуті успіхи у вивченні інформатики й захисту Вітчизни;

Адамчук Ольгу Миколаївну – за досягнуті успіхи у вивченні художньої культури;

Бакирей Аліну Русланівну- за досягнуті успіхи у вивченні художньої культури;

Бутеєць Наталію Андріївну- за досягнуті успіхи у вивченні захисту Вітчизни та фізичної культури;

Гриньо Анастасію Юріївну- за досягнуті успіхи у вивченні технологій;

Жарікова Андрія Сергійовича- за досягнуті успіхи у вивченні захисту Вітчизни та фізичної культури;

Каламаш Дарину Леонідівну- за досягнуті успіхи у вивченні технологій;

Оверчук Анастасію Богданівну- за досягнуті успіхи у вивченні іноземної мови (англійська).

5. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Островській А.Л. зробити записи у Книзі обліку видачі похвальних листів і похвальних грамот, книзі видачі документів про освіту.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор А.А.Кобиш


НОВОВОЛИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

01.06.2018 м. Нововолинськ № 05

Про зарахування до складу
учнів 1-их класів у 2018-2019 н.р.

Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», п. 22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. № 367, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016, «Про затвердження Порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на підставі заяви батьків та наявних документів,

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити список зарахованих учнів.

1 - А клас

1. Антонюк
2. Базієвська
3. Бортнічук
4. Веретинський
5. Вінічук
6. Гандзюк
7. Григор’єв
8. Грохов
9. Домарецький
10. Журавель
11. Кирилова
12. Козлюк
13. Костюк
14. Кравчук
15. Кучерук
16. Лисовець
17. Маєвський
18. Мазур
19. Мусянович
20. Павлючик
21. Пшеничка
22. Савчук
23. Тичина
24. Шевчук
25. Швед
26. Шпак

1- Б клас

1. Арсентьєв
2. Бриська
3. Василюк
4. Вознюк
5. Гніровська
6. Демусь
7. Захарчук
8. Зварко
9. Карпук
10. Катиринець
11. Козак
12. Король
13. Король
14. Красовська
15. Лесь
16. Лещук
17. Малко
18. Медведь
19. Михайлова
20. Пендюра
21. Повзун
22. Посельчук
23. Приступа
24. Радченко
25. Сааде
26. Селко
27. Сень
28. Суржик
29. Томін
30. Чеславський
31. Фурманюк
32. Яворський

1-В клас

1. Бабій
2. Борщ
3. Владіміров
4. Гринчук
5. Джига
6. Євтух
7. Здрок
8. Касьяненко
9. Кварцян
10. Ковальчук
11. Кравчук
12. Кузьмик
13. Левонтюк
14. Лешко
15. Лісовська
16. Логвинюк
17. Мартиненко
18. Мелесь
19. Мельник
20. Нарбут
21. Палій
22. Павлічук
23. Романюк
24. Семенюк
25. Сечинський
26. Танчева
27. Тимошук
28. Уваров-Броде
29. Шевченко

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор А.А.Кобиш


НОВОВОЛИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

29.05.2018 м. Нововолинськ № 05

Про переведення учнів 1-8, 10
класів та нагородження
похвальним листом
«За високі досягнення у навчанні»

На виконання законів України «Про освіту», частини третьої ст. 34 «Про загальну середню освіту», Порядку про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 р. за № 924/27369, наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» від 17.03.2008 року № 187, зі змінами, внесеними наказом МОН України №115 від 07.02.2012 р., на підставі річного оцінювання, згідно з рішенням засідання педагогічної ради та ради школи (протокол № 05 від 23.05.2018 р.)

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити рішення засідання педагогічної ради та ради школи (протокол № 05 від 23.05.2018 р.):

1.1. Перевести до наступного класу учнів перших класів у:

2-А клас

1. Багачук Ангеліну Сергіївну
2. Баюк Віталіну Ігорівну
3. Болбота Тимофія Олександровича
4. Болдиреску Вікторію Іванівну
5. Боцьковку Андрія Олександровича
6. Бручко Софію Богданівну
7. Бурачинську Анастасію Віталіївну
8. Веремчука Іллю Олександровича
9. Гавронського Юрія Віталійовича
10. Друкачук Анастасію Андріївну
11. Іванову Ангеліну Олексіївну
12. Ільницького Дениса Дмитровича
13. Киричука Максима Володимировича
14. Короп Вероніку Дмитрівну
15. Кублова Ернеста Мар’яновича
16. Кулебу Катерину Андріївну
17. Лопатюка Ернеста Тарасовича
18. Морозову Анну Сергіївну
19. Наумець Яну Федорівну
20. Палаткіна Максима Андрійовича
21. Сірукі Сергія Романовича
22. Солодуху Любомира Григоровича
23. Телішевського Максима Васильовича
24. Трофимчука Дмитра Олександровича
25. Шаброва Артура Олександровича
26. Шаланову Анну Михайлівну
27. Шевченка Марка Олександровича
28. Шевчук Аліну Андріївну
29. Шоцького Михайла Андрійовича

2-Б клас

1. Антонюк Мілану Вікторівну
2. Бабарик Камілу Сергіївну
3. Бобик Ярославу Володимирівну
4. Бойка Андрія Івановича
5. Войтович Валерію Андріївну
6. Гаврисюк Катерину Ігорівну
7. Гаврисюк Софію Ігорівну
8. Гаманюка Олександра Сергійовича
9. Гвоздіцького Арсена Володимировича
10. Грицюк Марію-Діану Олександрівну
11. Дикун Вікторію Федорівну
12. Джуру Діану Ярославівну
13. Євчук Софію Сергіївну
14. Жогла Владислава Віталійовича
15. Заславську Анну Федорівну
16. Захарчук Анну Романівну
17. Костюка Олександра Андрійовича
18. Кондратюк Софію Сергіївну
19. Кравчука Максима Олександровича
20. Кронштатова Романа Андрійовича
21. Микитюк Софію Анатоліївну
22. Мелесь Алісу Валентинівну
23. Ничипорук Олесю Олексіївну
24. Поліщук Кіру Геннадіївну
25. Попка Давида Тарасовича
26. Сарапіна Олександра Володимировича
27. Тарасюк Мар’яну Михайлівну
28. Трофимюк Анастасію Віталіївну
29. Юхимюка Олексія Тарасовича
30. Яценюк Єву Василівну

1.2. Перевести до наступного класу учнів других класів у:

3-А клас

1. Антонюк Ельвіру Вікторівну
2. Бабія Владислава Валентиновича
3. Балабанову Валерію Ігорівну
4. Буйневича Дениса Олександровича
5. Вінічук Катерину Миколаївну
6. Вовнянченка Арсенія Олександровича
7. Вороніну Олександру Сергіївну
8. Дидюка Назара Андрійовича
9. Клець Софію Ігорівну
10. Кравчука Артура Олександровича
11. Кушнерука Сергія Сергійовича
12. Макарчука Адріана Віталійовича
13. Мельника Романа Віталійовича
14. Мінчука Марка Вадимовича
15. Новосад Христину Ігорівну
16. Осику Станіслава Сергійовича
17. Паламарчук Олександру Андріївну
18. Парчука Владислава Романовича
19. Пендюру Максима Юрійовича
20. Приймак Ангеліну Русланівну
21. Прокопчук Анну Ігорівну
22. Томчук Каріну Петрівну
23. Форманюк Аріну Андріївну
24. Хорошилову Аліну Олександрівну
25. Чернокоз Ірину Леонідівну
26. Чорнія Кіріла Вікторовича
27. Шевчук Світлану Борисівну
28. Яроша Романа Володимировича
29. Ярощук Дарину Романівну

3-Б клас

1. Абсалямову Алісу Русланівну
2. Абсалямову Кароліну Русланівну
3. Бакірея Ярослава Віталійовича
4. Беха Андрія Валентиновича
5. Вишняка Василя Володимировича
6. Грищук Ангеліну Миколаївну
7. Демчук Анастасію Анатоліївну
8. Дмитрук Юліану Сергіївну
9. Здонюк Анастасію Андріївну
10. Ільїна Станіслава Сергійовича
11. Коваленка Станіслава Анатолійовича
12. Козаченка Максима Вадимовича
13. Корнись Вікторію Ігорівну
14. Кравчука Максима Володимировича
15. Криховську Анну Романівну
16. Лещук Анну Андріївну
17. Лютіка Дмитра Олеговича
18. Мазепу Марту Олександрівну
19. Марчука Іллю Федоровича
20. Пасєку Вікторію Андріївну
21. Пригонюка Олександра Сергійовича
22. Підгайного Богдана Михайловича
23. Сороку Ельдара Андрійовича
24. Сохацького Олексія Олександровича
25. Степанюка Максима Олеговича
26. Стичука Андрія Дмитровича
27. Томчук Іванну Валентинівну
28. Фіськович Діану Віталіївну
29. Шелеста Арсенія Анатолійовича
30. Яблонського Віталія Миколайовича

1.3. Перевести до наступного класу учнів третіх класів у:

4-А клас

1. Адамчука Миколу Миколайовича
2. Буйневича Валерія Олександровича
3. Вербову Денісу Олександрівну
4. Войтовича Давида Олександровича
5. Гавронського Артура Вікторовича
6. Ганзіна Мирослава Ігоровича
7. Гіля Дмитра Андрійовича
8. Гімель Софію Ігорівну
9. Гладуна Дмитра Володимировича
10. Гриценюк Яну Вікторівну
11. Кліманову Дарину Артурівну
12. Костецьку Ольгу Любомирівну
13. Кулебу Аліну Андріївну
14. Левчук Софію Романівну
15. Мавдрик Катерину Андріївну
16. Маковського Дениса Володимировича
17. Малєву Данієлу Олександрівну
18. Манойло Анастасію Андріївну
19. Мелеся Назара Валентиновича
20. Михальчука Іллю Сергійовича
21. Мінчука Мілана Вадимовича
22. Музичука Андрія Анатолійовича
23. Никитенко Вероніку Олегівну
24. Нікончука Кирила Віталійовича
25. Пілюгіну Поліну Вадимівну
26. Самоха Оскара Борисович
27. Сень Ерік Романовича
28. Шевчук Оксану Андріївну
29. Шидловського Романа Ігоровича
30. Шпак Дарію Андріївну

4-Б клас

1. Бекерей Єлизавету Романівну
2. Булигу Діану Олександрівну
3. Гадун Соломію Артемівну
4. Галінську Каріну Віталіївну
5. Геля Владислава Ігоровича
6. Гетманчук Анну Дмитрівну
7. Гнасюка Івана Андрійовича
8. Гринчук Валерію Ігорівну
9. Гринь Марію Олександрівну
10. Гуль Анастасію Сергіївну
11. Демчука Арсенія Олександровича
12. Доманського Станіслава Олеговича
13. Жомерук Ангеліну Володимирівну
14. Каламаш Анастасію Леонідівну
15. Костюка Юрія Анатолійовича
16. Кравчука Станіслава Павловича
17. Лажніка Дмитра Михайловича
18. Лещанську Анастасію Романівну
19. Логвинюк Вікторію Вікторівну
20. Мазурка Богдана Сергійовича
21. Макарука Іллю Петровича
22. Омельчук Ангеліну Володимирівну
23. Палій Анну Юріївну
24. Пух Марину Олегівну
25. Романюк Анну Василівну
26. Савюка Назара Олександровича
27. Сергеєва Дмитра Васильовича
28. Стадника Вадима Олеговича
29. Ткачука Владислава Романовича
30. Ткачука Максима Івановича
31. Фісаюка Матвія Олександровича
32. Шибаєва Матвєя Юрійовича
33. Шумчука Даніеля Віталійовича

1. 4. Перевести до наступного класу учнів четвертих класів у:

5-А клас

1. Бойка Альберта Романовича
2. Веремчука Андрія Олександровича
3. Веретинську Вікторію Володимирівну
4. Гаврилову Зореславу Ярославівну
5. Гурську Дар'ю Василівну
6. Довгун Дарину Василівну
7. Дричик Юліану Віталіївну
8. Касянчука Назара Петровича
9. Костюка Іллю Вікторовича
10. Костяка Максима Івановича
11. Коханюка Едуарда Олександровича
12. Кравчука Іллю Павловича
13. Криштофа Артема Тарасовича
14. Лечицького Іллю Віталійовича
15. Литвинюка Артема Віталійовича
16. Мавдрика Андрія Андрійовича
17. Матюханову Анну Олександрівну
18. Мельничук Катерину Юріївну
19. Немикіна Микиту Романовичу
20. Пшеничку Максиму Романовичу
21. Сіжука Станіслава Андрійовича
22. Степаненка Богдана Віталійовича
23. Уварова-Броде Давида Володимировича
24. Цюрика Богдана Андрійовича
25. Шавкун Анну Русланівну
26. Шевчук Дарину Борисівну

5-Б клас

1. Бурачинського Іллю Віталійовича
2. Бутейця Володимира Андрійовича
3. Величка Максима Сергійовича
4. Вороб’я Максима Олександровича
5. Глову Івана Олександровича
6. Гуряка Максима Олеговича
7. Демчук Ірину Олександрівну
8. Дробінову Валерію Валеріївну
9. Касьян Єву Василівну
10. Кронштатову Каріну Андріївну
11. Кушнерука Богдана Сергійовича
12. Леся Станіслава Сергійовича
13. Лещук Аліну Олександрівну
14. Лещук Анастасію Андріївну
15. Матвіюка Арсена Вячеславовича
16. Михальчука Назарія Сергійовича
17. Мончина Максима Олександровича
18. Никитюк Дарину Володимирівну
19. Расланбекову Аліну Вікторівну
20. Сивила Максима Васильовича
21. Солодуху Кароліну Григорівну
22. Солоненка Максима Сергійовича
23. Тарасенка Миколу Ярославовича
24. Троця Марка Миколайовича
25. Хрищук Ангеліну Вікторівну
26. Чеславського Стефана Андрійовича
27. Чеснюка Максима Сергійовича
28. Якобчук Софію Володимирівну

1. 5. Перевести до наступного класу учнів п’ятих класів у:

6-А клас

1. Боцьковка Максим Олександрович
2. Боярчук Роман Анатолійович
3. Вавасова Вікторія Ігорівна
4. Владімірова Ангеліна Олександрівна
5. Вороніна Софія Сергіївна
6. Грицюк Назар Сергійович
7. Данилів Арсен Богданович
8. Дума Андрій Ярославович
9. Занчук Микола Миколайович
10. Івануха Олександра Анатоліївна
11. Ісопенко Артем Сергійович
12. Касьяненко Іван Віталійович
13. Комісаров Максим Сергійович
14. Корнійчук Микита Анатолійович
15. Крутогуз Єлизавета Максимівна
16. Малиш Анна – Марія Олегівна
17. Матвіюк Юліана Вячеславівна
18. Матисюк Максим Олексійович
19. Мурська Анастасія Сергіївна
20. Новосад Марія Святославівна
21. Оліневич Ілля Олександрович
22. Опанасенко Марія Данилівна
23. Павлічук Анна Вадимівна
24. Положевець Марко Сергійович
25. Приймак Наталія Русланівна
26. Радзівіло Вікторія Сергіївна
27. Романюк Ярослав Володимирович
28. Ружкевич Вікторія Сергіївна
29. Солодуха Вікторія Григорівна
30. Цаан Богдан Андрійович
31. Шевчук Вікторія Ярославівна
32. Штенько Ірина Сергіївна

6-Б клас

1. Баран Олександр Ярославович
2. Бачинська Ірина Віталіївна
3. Борзюк Анастасія Русланівна
4. Власюк Дарина Володимирівна
5. Гринюк Анна Іванівна
6. Грубик Вадим Дмитрович
7. Іщик Артем Володимирович
8. Красовська Анастасія Сергіївна
9. Криховський Кирило Романович
10. Корець Аліна Богданівна
11. Лойко Вікторія Володимирівна
12. Манойло Ігор Андрійович
13. Манойло Дарина Андріївна
14. Макарчук Ілля Віталійович
15. Міщук Каріна Сергіївна
16. Міщук Евеліна Сергіївна
17. Мужилко Людмила Юріївна
18. Обушенко Діана Сергіївна
19. Осіїк Анна Володимирівна
20. Просимців Олександра Андріївна
21. Пономаренко Олександр Іванович
22. Нарбут Василь Дмитрович
23. Сохацький Максим Олександрович
24. Тарасюк Надія Михайлівна
25. Ушарук Олександра Олександрівна
26. Федина Михайло Андрійович
27. Федина Марк Андрійович
28. Шавкун Дарина Русланівна
29. Шевченко Анастасія Тарасівна
30. Шевченко Захар Олександрович
31. Шевчук Роман Андрійович
32. Шишко Андрій Олександрович

1.6. Перевести до наступного класу учнів шостих класів у:

7-А клас

1. Аракелян Наріне Олегівну
2. Белоглазова Богдана Артемовича
3. Болібрух Вікторію Петрівну
4. Бурячинського Максима Олександровича
5. Васьків Вікторію Іванівну
6. Веремчука Даниїла Олександровича
7. Ільчука Владислава Олександровича
8. Короля Вадима Петрович
9. Кублова Дениса Мар’яновича
10. Куранта Сергія Андрійовича
11. Макара Владислава Сергійовича
12. Мокрія Владислава Олеговича
13. Музичук Олександру Олександрівну
14. Ничипорука Сергія Олександровича
15. Олійник Наталію Сергіївну
16. Олексина Андрія Ярославовича
17. Павлючик Вікторію Юріївну
18. Петрівського Богдана Михайловича
19. Присяжнюка Юрія Владиславовича
20. Радченко Роман Тарасович
21. Редька Назарія Олеговича
22. Савосюк Аліну Юріївну
23. Сеня Вадима Романовича
24. Таскіну Поліну Дмитрівну
25. Федореця Даніеля Олександровича
26. Фісаюк Даніелу Олександрівну
27. Фуйора Ернеста Олеговича
28. Шидловського Артема Ігоровича

6-Б клас

1. Борща Максима Олеговича
2. Вербового Давида Олександровича
3. Вінніка Олександра Володимировича
4. Войтович Катерину Сергіївну
5. Воробей Олександру Олександрівну
6. Воробей Марію Іванівну
7. Власюк Мілану Віталіївну
8. Демчука Павла Анатолійовича
9. Дидюка Іллю Андрійовича
10. Доновську Олександру Митрофанівну
11. Дробот Дарію Віталіївну
12. Дрозда Андрія Вікторовича
13. Жука Іллю Дмитровича
14. Ільїну Дарину Сергіївну
15. Клімашка Дениса Олександровича
16. Козяр Анастасію Олександрівну
17. Костюк Анастасію Сергіївну
18. Крилова Кирила Антоновича
19. Кузьмика Анатолія Ігоровича
20. Кулебу Артема Андрійовича
21. Лещук Софію Олександрівну
22. Марчук Вікторію Анатоліївну
23. Матюханову Дарію Олександрівну
24. Микульського Костянтина Андрійовича
25. Михальчук Юлію Сергіївну
26. Савчука Владислава Руслановича
27. Савчук Евеліну Русланівну
28. Столярова Дмитра Сергійовича
29. Сохацьку Єлизавету Олександрівну
30. Уварова-Броде Вадима Ігоровича
31. Шимонюк Юлію Борисівну
32. Шкурко Єлизавету Гаррівну
33. Яльницького Артема Віталійовича

1.6. Перевести до наступного класу учнів сьомих класів у:

8-А клас

1. Альохіну Анастасію Сергіївну
2. Боярчука Назара Анатолійовича
3. Бурачинську Марію Віталіївну
4. Вітичука Максима Андрійовича
5. Вознюка Романа Сергійовича
6. Вознюк Юлію Юріївну
7. Гаврилюка Владислава Михайловича
8. Гаврилюка Богдана Михайловича
9. Гаєву Олександру Геннадіївну
10. Гіль Юлію Андріївну
11. Дикого Романа Юрійовича
12. Димич Соломію Степанівну
13. Дорошенка Андрія Миколайовича
14. Костюка Дмитра Віталійовича
15. Криштофа Юрія Тарасович
16. Круглова Нікіту Євгенійовича
17. Кронштатову Вікторію Русланівну
18. Линник Ангеліну Сергіївну
19. Лисовеця Максима Миколайовича
20. Марчука Артема Федоровича
21. Маєвську Марію Костянтинівну
22. Малярчук Тетяну Ігорівну
23. Мисливець Валерію Романівну
24. Музичук Анастасію Віталіївну
25. Питель Діану Ігорівну
26. Пікулу Вікторію Федорівну
27. Поліщука Олексія Павловича
28. Сідловську Каріну Євгеніївну
29. Сіжука Дениса Андрійовича
30. Худенця Назара Руслановича
31. Шевчука Вадима Андрійовича
32. Шніцара Станіслава Ігоровича

7-Б клас

1. Боцьковку Наталію Олександрівну
2. Ворошила Артема Олександровича
3. Вульчин Олександру Валеріївну
4. Гринюка Олександра Івановича
5. Диньку Каріну Сергіївну
6. Дубину Софію Тарасівну
7. Дунць Дарину Володимирівну
8. Касьяненка Юліана Віталійовича
9. Коваленка Валерія Анатолійовича
10. Коропа Артема Дмитровича
11. Кущак Софію Ігорівну
12. Ліщинського Андрія Романовича
13. Лукашик Софію Миколаївну
14. Макарову Валерію Сергіївну
15. Мазепу Софію Олександрівну
16. Мельничука Владислава Юрійовича
17. Михайло Юлію Іванівну
18. Міняєву Дарію Сергіївну
19. Петрович Софію Сергіївну
20. Радченко Уляну Тарасівну
21. Редьку Дмитра Олександровичу
22. Селко Катерину Едуардовича
23. Солодуху Мартина Григоровича
24. Солоненка Михайла Сергійовича
25. Тимошук Ольгу Сергіївну
26. Телішевського Андрія Васильовича
27. Туриніна Анатолія Ярославовича
28. Федину Максима Андрійовича
29. Чайковського Андрія Дмитровича
30. Шелест Андрія Анатолійовича
31. Шевченко Соломію Олександрівну
32. Шостака Дмитра Сергійовича
33. Ярош Іванну Володимирівну

1. 7. Перевести до наступного класу учнів восьмих класів у:

9-А клас

1. Бохонського Владислава Олександровича
2. Власюка Богдана Віталійовича
3. Георгієва Іва Івановича
4. Гринь Марту Олександрівну
5. Грушківську Юлію Василівну
6. Грищука Назара Миколайовича
7. Гусєву Анну Миколаївну
8. Дубчука Максима Романовича
9. Івануху Едуарда Анатолійовича
10. Марчука Рафаеля Олександровича
11. Машкіну Юлію Сергіївну
12. Обушенка Сергія Сергійовича
13. Оганесян Каріну Даніелівну
14. Подзідзей Софію Василівну
15. Ружкевич Мар’яну Сергіївну
16. Суліму Лілію Миколаївну
17. Черненка Павла Олексійовича
18. Шаройкіну Вікторію Миколаївну
19. Шеляга Яна Андрійовича

8-Б клас

1. Абрамчука Євгенія Анатолійовича
2. Аракелян Амалію Олегівну
3. Білинську Вікторію Олегівну
4. Вронського Назара Юрійовича
5. Демчука Дениса Сергійовича
6. Жарікова Олега Сергійовича
7. Костову Анну Анатоліївну
8. Костюк Ірину Андріївну
9. Кузьміча Романа Антоновича
10. Лещука Кирила Олександровича
11. Ліщинського Максима Святославовича
12. Макаряка Артема Ігоровича
13. Мацієвич Марію Віталіївну
14. Мигас Ангеліну Сергіївну
15. Музичука Іллю Васильовича
16. Огороднічого Давида Олександровича
17. Радзівіло Юлію Сергіївну
18. Ревулу Дениса Володимировича
19. Ришитюка Максима Миколайовича
20. Савчук Каріну Русланівну
21. Самох Ванессу Борисівну
22. Сеня Назара Романовича
23. Ткач Ірину Олександрівну
24. Хотька Дениса Ростиславовича

1.9. Перевести до наступного класу учнів десятого класу в:

11 клас

1. Березіну Єлизавету Іванівну
2. Бондар Марину Романівну
3. Гладуна Владислава Віталійовича
4. Голуб Марію Назарівну
5. Горевич Олександру Олександрівну
6. Гулєву Діану Андріївну
7. Демусь Аліну Валентинівну
8. Ємішяна Давіда Амлетовича
9. Заянчковського Марка Степановича
10. Зінчук Тетяну Анатоліївна
11. Касянчук Евеліна Вікторівну
12. Козяр Єлізавету Олександрівну
13. Костюк Вікторію Сергіївну
14. Кофанову Анастасію Сергіївну
15. Кузнець Вікторію Василівну
16. Мазурка Богдана Олександровича
17. Мигаса Владислава Володимировича
18. Микульську Катерину Андріївну
19. Островську Богдану Валеріївну
20. Пасєку Станіслава Андрійовича
21. Пігулку Олександра Анатолійовича
22. Роскошнову Діану Антонівну
23. Серфусова Ігоря Андрійовича
24. Скибенко Діану Сергіївну
25. Солоненко Іоанну Михайлівну
26. Степанюк Дарину Миколаївну
27. Фісюру Максима Васильовича
28. Шишка Михайла Анатолійовича
29. Шелест Евеліну Анатоліївну
30. Яценюк Юлю Василівну

2. Нагородити похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів 3-8, 10-их класів, які мають високі досягнення (10-12 балів)у вивченні всіх предметів за 2017-2018 навчальний рік:

3-А клас

1. Ганзін Мирослав Ігорович

2. Малєва Данієла Олександрівна

3. Манойло Анастасія Андріївна

4. Мінчук Мілан Вадимович

5. Шпак Дарія Андріївна

3-Б клас

6. Гринчук Валерія Ігорівна

7. Гуль Анастасія Сергіївна

8. Логвинюк Вікторія Вікторівна

9. Пух Марина Олегівна

10. Шибаєв Матвєй Юрійович

4-А клас

11. Довгун Дарина Василівна

12. Касянчук Назар Петрович

13. Лечицький Ілля Віталійович

4-Б клас

14. Лещук Анастасія Андріївна

15. Матвіюк Арсен Вячеславович

16. Никитюк Дарина Володимирівна

17. Тарасенко Микола Ярославович

18. Якобчук Софія Володимирівна

5 –А клас

19. Дума Андрій Ярославович

20. Крутогуз Єлизавета Максимівна

21. Матвіюк Юліана Вячеславівна

22. Положевець Марко Сергійович

23. Приймак Наталія Русланівна

5-Б клас

24. Красовська Анастасія Сергіївна

25. Осіїк Анна Володимирівна

26. Просимців Олександра Андріївна

6-А клас

27. Петрівський Богдан Михайлович

28. Редько Назарій Олегович

6-Б клас

29. Столяров Дмитро Сергійович

30. Шимонюк Юлія Борисівна

31. Шкурко Єлизавета Гаррівна

7-А клас

32. Вітичук Максим Андрійович

33. Дикий Роман Юрійович

34. Питель Діана Юріївна

35. Пікула Вікторія Федорівна

8-Б клас

36. Ришитюк Максим Миколайович

37. Самох Ванесса Борисівна

10 клас

38. Заянчковський Марк Степанович

39. Редько Назарій Олегович

3. Секретарю школи Шишко Л.Д. зробити відповідні записи в алфавітній книзі.

4. Вчителю інформатики Пучковській Т.В. розмістити даний наказ на сайті школи на сторінці «Документація».

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор А.А.Кобиш

Кiлькiсть переглядiв: 546

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Вересня 2018

Цей сайт безкоштовний!