Сторінка кафедри іноземної мови

/Files/images/language.jpg Іноземна мова усе наполегливіше входить в наше життя, інтегруючи українське суспільство у європейський простір, тому знання іноземної мови стає не лише потребою часу, але й необхідним компонентом сучасної освідченої та комунікативної людини.


2017-2018 навчальний рік


Екскурсія до Республіки Польщі

/Files/images/3742-ukraina-i-polsha-dogovorilis-uprostit-peresechenie-granitsy.jpg Мабуть, немає людини, яка не любить подорожувати. А коли подорож маж ще й навчально-пізнавальне забарвлення – то це подвійне задоволення. Волинська спілка полоністів України, спільно із ВІППО з 20.01 по 22.01.2018р. організували навчально-пізнавальну екскурсію до Республіки Польщі. Одним із учасників поїздки стала вчитель нашої школи Савчук Н.Л.

Вчителі-полоністи відвідали найцікавіші місця столиці Польщі Варшави: Краківське передмістя, старе місто, Королівський палац на Віланово, Національний музей, музей у Королівському палаці.

Найбільше враження на усіх присутніх справила вистава світла в Королівському саду ім. Короля Яна ІІІ. Сади своєю формою пов’язані з фасадом будівлі палацу, до того ж їх вигляд нагадує стиль епохи Яна III Собеського. Довкола палацу розкинулися будиночки із кафе та ресторанчиками, що архітектурно нагадують стиль невеличкогосела, яке раніше мало назвуВілянув.

Наступним пунктом подорожі було містечко Воля Ухруська - це прикордонне місто. Директор місцевого центру об’єднання шкіл ім. Яна Павла ІІ провів невелику екскурсію містом, показав заставу Прикордонної служби, познайомив з їх роботою.

Найцікавішим для учителів – полоністів було відвідування польської школи. Педагоги мали змоги побачити кабінети, їдальню, спортивний зал, бібліотеку, конферанс зал, центр реабілітації та кабінет інклюзивної освіти. Все це справило дуже велике враження на усіх.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_20180121_092618 (640x480).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_20180122_122523 (640x480).jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_20180122_104410 (640x480).jpg

Після відвідування уроку польської мови на тему «Пан Тадеуш А.Міцкевича» учителі з України поспілкувалися зі своїми колегами із Польщі.

На згадку про школу усім були подаровані підручники із історії та граматики польської мови.

Три дні дуже швидко пролетіли, але залишили приємні спогади про подорож.


Діти пишуть листи

/Files/images/foto_uchnv/Рахунок Романенко Т.Б. 001.jpg/Files/images/foto_uchnv/Рахунок Романенко Т.Б..jpg

В кінці листопада стартував міжнародний проект «Діти пишуть листи». Листування – один із основних і найпоширеніших засобів зв’язку між людьми, хоча в останні десятиліття він дещо поступається таким засобам спілкування, як телефон, комп’ютерний зв’язок.

Із метою популяризації листування, а також із метою вдосконалення навичок письма учитель польської мови Савчук Н.Л. поділилася ідеєю проекту з учнями ЗОШ №2. 65 учнів 5-9 класів підхопили її з великим ентузіазмом і долучилися до написання листів одноліткам із Польщі. Координатор проекту пані Агата знайшла для нас три міста-партнера (Краків, Познань та Санок).

Діти написали та відправили перші листи про себе свою сім’ю та рідне місто. Крім того, кожен намалював малюнок-побажання із Новим роком та Різдвом.

Днями ми вже отримали перші відповіді – із Кракова. Щаслива дітвора із захопленням розглядала гарненькі конверти із листами, а потім разом їх читали.

/Files/images/foto_uchnv/1 (640x427).jpg/Files/images/foto_uchnv/2 (640x427).jpg

/Files/images/foto_uchnv/3 (640x427).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_2757 (640x427).jpg

Із нетерпінням чекаємо на відповіді із м.Познань та м.Санок. Сподіваємося, що співпраця на цьому не закінчиться.


Польська мова. Зустріч з казкою

Роль казки у розвитку творчості дітей багатофункціональна. Вона не лише розкриває високу мудрість і життєстверджуючий оптимізм, а й показує найраціональніші способи її використання у навчально- виховному процесі. Саме тому учні 6-Б-9 класів із задоволенням взяли участь у конкурсі «Моя улюблена казка» та презентували її. Діти перечитали не лише казки польською мовою, але й виготовили власну книжку із улюбленими творами.

/Files/images/foto_uchnv/Безымянный коллаж123 (1024x1024).jpg

Подорож європейськими столицями

Днями учні 7-А класу мали змогу продемонструвати свої знання про дві Європейські столиці: Київ та Варшаву. Учні були об’єднанні у дві команди. Кожна з яких протягом 10 днів збирала та узагальнювала інформацію про обране місто. Діти презентували свої місто за планом:

  • легенда та історія,
  • розташування,
  • найцікавіші пам’ятки архітектури та культури,
  • заочна екскурсія містом.

Всі учні показали великий інтерес до міста, яке представляли та знайшли цікаві форми подачі інформації (презентація, діалог «Екскурсовод та мандрівник», виготовлення буклетів …).

На завершення кожна команда мала переконати глядачів у доцільності відвідування саме їхнього міста.

Завершився захист проектів спільними фото.

/Files/images/foto_uchnv/MyCollages (1000x1000).jpg

Вчитель польської мови Савчук Н.Л.


Англійська мова. Виховний проект

/Files/images/sybcult.jpg Тема: «Молодіжні субкультури: плюси і мінуси»

Метою проекту було: ознайомити учнів з поняттям «субкультура», «молодіжна субкультура», «неформальний рух»; виділити основні характеристики молодіжних субкультур; проаналізувати плюси і мінуси кожної молодіжної субкультури; виховувати в учнів неупереджене ставлення до представників молодіжних субкультур, здатність розуміти їх як людей.

Сучасні школярі часто відпочивають, а дозвілля сприймають як ведучу форму життєдіяльності, яка витісняє працю як найважливішу потребу. Від задоволеності проводження часу тепер залежить задоволення життям в цілому. Молодь дуже чутливо сприймає будь які нові форми розвитку у сфері дозвілля зі всіма позитивними і негативними явищами. Заради яких тільки інтересів не об’єднуються люди. Число різних об'єднань вимірюється десятками тисяч, а кількість їх учасників – мільйонами. В неформалів свій світ і свої правила. Все більше підлітків кожен день у всіх країнах світу стають учасниками неформальних течій. Через це необхідно володіти інформацією про цю культуру й бути готовими до зіткнення з її представниками в реальному житті.

Отже на уроці учні 9 класу ознайомилися з поняттям «субкультура», «молодіжна субкультура», «неформальний рух», проаналізували основні характеристики молодіжних субкультур, плюси і мінуси кожної молодіжної субкультури, і дійшли висновку: молодіжні субкультури — особлива частина суспільної культури. Багато людей упереджено ставляться до представників молодіжних субкультур, зовсім не знаючи, що більшість з них не мають ні найменшого відношення до криміналу, сатанізму. А навпаки — це звичайні у спілкуванні підлітки, більшість з яких початківці - музиканти, письменники, художники та досить обдаровані люди. Вони виступають проти деяких чинних правил і для цього збираються в групи, створюючи тим самим свою маленьку систему (зі своїм одягом та законами) на противагу системі великій. Кожен має право бути індивідуальним.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_1868 (1024x683).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_1879 (1024x683).jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_1886 (1024x683).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_1889 (1024x683).jpg

Підготувала вчитель іноземної мови : Корнійчук Н.О.

Дивитись більше фото ...


Позакласний захід з англійської мови

/Files/images/October-Halloween-Costume-Party-Clip-Art.jpg Яким би не було ваше ставлення до цього свята, але дітлахи від нього в захваті, адже вони дуже люблять моторошні історії та маскаради! От і ми мали СТРАШНО ВЕСЕЛЕ СВЯТО!

Участь у позакласному заході з англійської мови дозволяє і учням, і вчителям подивитися один на одного з нової сторони. Учні дізнаються масу нової інформації і переймаються більшою симпатією до англійської мови.

Вже декілька років поспіль учні люблять активно брати участь у святкуванні Halloween . Розпочалось свято з виготовлення стіннівок. Учні шукали інформацію про історію свята, легенди. Протягом тижня учні 7-А класу самостійно підбирали вірші, пісні та створювали презентації англійською мовою.

А в п'ятницю, 20 жовтня, найпалкіші любителі англійської мови зібралися, щоб відсвяткувати Halloween. Учениці 7-А классу Пікула Вікторія, Музичук Анастасія, Вознюк Юлія та Димич Соломія підготували капелюшки, спекли смачнющі тістечка та вирізали гарбуза! Худинець Назар, Поліщук Олексій, Шніцар Станіслав розповідали цікаві історії та легенди про Halloween. Учні співали пісні. Робили презентації. Грали в ігри, розгадували кросворди, вигадували історії. Батькам учнів безмежна подяка за допомогу у виготовленні капелюшків та смаколиків ;) ВИ НАЙКРАЩІ!!!

Найуважніші і найдопитливіші учні змагалися за солодкі призи у конкурсах.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_7108 (1024x683).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_7115 (1024x683).jpg

Свято Halloween пройшов під гаслом: ” Trick or Treat!”

Дивитися фото ...

Підготувала Корнійчук Н. О.


2016-2017 навчальний рік

Attention! Attention! Attention!

7 червня розпочав свою роботу літній мовний табір "English Together"

/Files/images/foto_uchnv/IMG_9912 (1024x683).jpg

Відкриття планувалося о 10 годині, але вже в 9 на порозі класу зібралися учні, які з нетепінням чекали нових та цікавих знайомств.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_9919 (1024x683).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_9921 (1024x683).jpg

Отже, запрошуємо усіх у нову родину "The Simpsons Family"

/Files/images/foto_uchnv/IMG_9924 (1024x683).jpg

Більше фото ...

Другий день

Другий день мовного літнього табору "English Together" пройшов під гаслом: "Граємося та вчимося!". Учні в рольовій грі повторили дорожні знаки та на практиці навчилися їх розпізнавати.

/Files/images/foto_uchnv/ac103d02 (1024x576).jpg

Третій день

Наступного дня була запропонована єдина тема таборної зміни «Світ навколо нас», та тема дня «Ми –одна сім’я, ми – усі друзі» . Учні малювали стіннівку, розучували пісню та гасло:

Never backwards,
Never in place
Only ahead,
Only together!

Крім того цього дня учителі іноземної мови спільно з учителем інформатики розробили завдання з метою зацікавленості учнів до опанування англійською мовою та сприянню розвитку навичок та вмінь використання мовних форм для реальних комунікативних цілей за темами відеоматеріали “Magic English”, а потім опрацьовували цей матеріал з учнями за допомогою роздаткового матеріалу, ігрових форм. Комп’ютерні уроки проводилися в кабінетах інформатики за он-лайн матеріалами British Council, розробленими Британською Радою.

/Files/images/foto_uchnv/af14d162 (1024x576).jpg

Четвертий день

Четвертий день мовного літнього табору «English together» пройшов під гаслом «Мода та стиль». Цього дня дітям слід було одягнутися як персонаж на їхній емблемі, намальованій напередодні та описати себе. Метою цієї діяльності було розвиток комунікативних здібностей та артистичних якостей.

/Files/images/foto_uchnv/20170613_105624 (1024x576).jpg/Files/images/foto_uchnv/20170613_110335 (1024x576).jpg

П'ятий день

П’ятий день теж приніс багато несподіванок та море позитивних емоцій, оскільки тема дня – «Сміх- це здоров’я». День як завжди почався із ранкової гімнастики. А потім учні готували проектні роботи (капелюшки, різноманітну атрибутику) та інсценізували жарти.

/Files/images/foto_uchnv/20170613_110606 (1024x576).jpg/Files/images/foto_uchnv/20170612_113612 (1024x576).jpg

Шостий день

Останнього дня відбулося підбиття підсумків роботи мовного табору та вручення сертифікатів усім учасникам.

/Files/images/foto_uchnv/20170613_113341 (1024x576).jpg/Files/images/foto_uchnv/20170613_115601 (1024x576).jpg

Дивитись більше фото ...


Підводимо підсумки

18.05.2017р. учителі англійської мови урочисто нагородили учасників та призерів Всеукраїнської гри з англійської мови «Пазл».

/Files/images/foto_uchnv/IMG_9379 (1024x683).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_9383 (1024x683).jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_9384 (1024x683).jpg


Уроки іноземної мови

12.05.2017р. для учнів 5-А, 5-Б класів (учитель Савчук Н.Л.) була проведена цікава пізнавально-розвиваюча гра «Давайте гратися та навчатися». Діти мали змогу повторити вивчений лексичний та граматичний матеріал теми «Їжа» за допомогою різних цікавих завдань.

/Files/images/foto_uchnv/111FotorCreated111 (1024x721).jpg

26.04.2017р. учитель іноземної мови провела урок-змагання для учнів 5-х класів «Україна – моя рідна країна». Учні складали пазли у вигляді карти України, перекладали слова, складали розповідь про Україну, малювали символи держави.

/Files/images/foto_uchnv/FotorCreated1234 (1024x576).jpg

27.04.2017р. учитель польської мови Савчук Н.Л. провела урок-презентацію «День Конституції Польщі». Учні 5-6 класів презентували основні символи Польщі, розповідали про їх роль для поляків.

/Files/images/foto_uchnv/FotorCreated234234 (1024x576).jpg


Обласний конкурс

25 квітня 2017 року учні ЗОШ № 2 Ришитюк Максим (7-Б клас) та Островська Богдана (9-Б клас) взяли участь у XVI обласному конкурсі юних декламаторів з польської мови імені Юлуша Словацького.

У непростій конкуренції Ришитюку Максиму (учень Савчук Н. Л.) вдалося посісти ІІІ місце.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8688 (1024x683).jpg


Урок-презентація "Польські письменники для дітей"

З метою популяризації читання серед молоді учитель іноземної мови Савчук Н.Л. провела урок–презентацію для учнів 6-А класу «Польські письменники для дітей».

Урок було проведено з використанням сучасного методу візуалізації буктрейлеру. Створивши власний короткий відеоролик за мотивами книги Агєшки Тишки «Зося» учитель спонукала учнів до читання книги.


Зірки естради

10.02.2017р. вчителем Корнійчук Н.О. був проведений урок-захист проектів у 8 класі «Зірка естради».

Головною метою заходу було ознайомити учнів із світом музики та відомим естрадними виконавцями; розвивати пізнавальний інтерес; розвивати творчі здібності, пам'ять, увагу, інтерес; вміння працювати в групах. На уроці застосовувалися ігрові форми з використанням різноманітних дидактичних матеріалів.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_7900 (1024x683).jpg


Вчитель Савчук Н.Л. та її проекти

28.03-29.03.2017р. для учнів 5-8 класів учитель іноземної мови Савчук Н.Л. провела цікавий захід «Святкуємо День Сміху». Учні підготували цікаві виступи, відео, презентації жартів.

/Files/images/foto_uchnv/FotorCreated (1024x576).jpg

1st April

30.03.2017 р. учитель Савчук Н.Л. провела урок «Знайомимося з ВЕЛИКОБРИТАНІЄЮ». Учні 5-х класів підготували та захистили проектні роботи про 4 країни, які входять до складу Британії: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії.

/Files/images/foto_uchnv/FotorCreated23 (1024x576).jpg

/Files/images/foto_uchnv/1 (576x1024).jpg13 березня 2017р. у ВІППО учитель польської мови Савчук Н.Л. взяла участь у круглому столі учителів польської мови «Особливості роботи з обдарованими учнями на уроках польської мови».

В програмі заходу обговорювалися актуальні питання викладання польської мови та особливості роботи з обдарованими. В рамках святкування 10-річчя діяльності Волинської Спілки вчителів–полоністів України імені Габріелі Запольської Савчук Н.Л. взяла участь у відкритті виставки, присвяченої життю та творчості Габріелі Запольської.

Учні 5-А та 5-Б класів на уроці англійської мови (учитель Савчук Н.Л.) взяли участь у проектній роботі «Мій улюблений одяг». Діти мали змогу підібрати свій власний стиль та описати його.

/Files/images/foto_uchnv/2.jpg


Тиждень англійської мови

/Files/images/1444398228.jpg В рамках проведення тижня англійської мови (16.12.2016-18.12.2016 року) у закладі відбулися дуже цікаві заходи:

Тиждень розпочала шкільна лінійка з нагоди відкриття тижня англійської мови. Була оформлена шкільна газета «Вільям Шекспір».

14 грудня був проведений інтегрований урок з англійської мови та світової літератури «Краса і сила земної любові» по вивченню трагедії Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Урок проводився з учнями одинадцятого класу. Вчитель англійської мови Корнійчук Н.О. і вчитель світової літератури Грицюк Л.У., вирішили об’єднати знання дітей, які вони отримали. Методика цього інтегрованого уроку розширила можливості вчителів більш ефективно донести до учнів програмовий матеріал, по-справжньому зацікавити їх ним. На уроці інсценізувався драматичний уривок з трагедії «Ромео і Джульєтта».

Цього ж дня для учнів 2-А класу учитель Шлапа Г.В. провела свято «Різдвяна вечірка». На якому діти інсценізували англійські пісні, читали вірші та брали участь у різноманітних конкурсах.

Учні 5-Б класу познайомилися з творчістю В.Шекспіра на уроці «Життя та творчість В.Шекспіра». П’ятикласники підготували біографію відомого драматурга, взяли участь у конкурсах про його творчість. У класі пройшли конкурси малюнків «В.Шекспір-моїми очима» та виразного читання уривків твору «Ромео та Джульєта».

/Files/images/foto_uchnv/IMG_6440.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_6434.jpg

У 7-Б класі (учитель Ваконюк Р.А.) був проведений урок-презентація «Життєвий шлях та творчість В.Шекспіра». Учні презентували інформацію про життя видатного англійського драматурга та письменника, декламували 116, 130 сонети, взяли участь у конкурсі про життя В.Шекспіра.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_6221.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_6234.jpg

15 грудня у 1-Б класу (учитель Матвіюк У.Б.) було проведено урок-змагання “Who knows English better”. Учні виконували різноманітні цікаві завдання на закріплення вивченої лексики, демонстрували вміння співати англійською мовою, декламувати вірші.

16 грудня у приміщенні ВІППО відбувся обласний фестиваль "Різдво йде!" Учні 6-А та 7-Б класів інсценізували сценку "Святий Миколай йде!" на іноземній мові (учитель Савчук Н.Л.).

/Files/images/foto_uchnv/20161216_105532.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_2332.JPG


Що ви знаєте про субкультури?..

Учитель Корнійчук Н.О. 28 жовтня провела відкритий виховний захід «Субкультури» для учнів 9-х класів.

У світі існує багато молодіжних угрупувань, які, як позитивно, так і негативно впливають на формування особистості підлітків. Розібратися у їх різноманітті допомогла міжнародна зустріч відомих молодіжних культур: хіппі, панки, готи, емо.

Учасники зустрічі творчо підготували свої міні-проекти, які креативно і оригінально презентували.

Діти здіснили віртуальну подорож у різні країни світу, де зародилися субкультури, це дало їм змогу проаналізувати цінності, особливості, причини формування та виникнення молодіжних субкультур.

Підсумок заходу завершився крилатим висловом відомого філософа Л.А.Сенеки “Study not for school, but for life” - “Вчимося не для школи, для життя”.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_3343.JPG/Files/images/foto_uchnv/IMG_3387.JPG

/Files/images/foto_uchnv/IMG_3390.JPG/Files/images/foto_uchnv/IMG_3405.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 819

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 24 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!