Свято розумних, творчих, талановитих

20 травня 2016 року у закладі відбулося "Свято розумних, творчих і талановитих". Цей щорічний захід був вдалим і насправді доречним. Адже за результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад Нововолинська ЗОШ №2 посіла І місце серед загальноосвітніх шкіл міста. Загалом наші учні вибороли 36 призових місць в міських олімпіадах із навчальних дисциплін і 5 - з християнської етики.

На рахунку закладу 7 перемог у ІІ етапі мовознавчого конкурсу ім. П.Яцика, 4 - в мовно-літератуному конкурсі ім. Т.Г.Шевченка. Маємо 8 призових місць у предметних турнірах, а ще спортивні, туристські змагання, конкурси читців, захист науково-дослідницьких робіт, виставки з технічного моделювання.

Приємно, що Нововолинська ЗОШ №2 відзначна в обласному наказі "Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад" як одна з кращих шкіл Волині. Адже учні 9-11 класів здобули 6 призових місць на обласному рівні.

Кращими з кращих визнано таких учнів:

- номінація "Кращий учень року" - Лендяк Анна-Марія (11 клас)
- номінація "Кращий випускник року" - Ткач Анна (11 клас)
- номінація "Найактивніший учень року" - Веремчук Назар (10 клас)
/Files/images/foto_uchnv/Изображение 147.jpg

Ці старшокласники отримали сертифікати, що засвідчують почесне звання, подяку від закладу та грошову винагороду.


Бажаємо всім нашим учням нових успіхів, перемог і досягнень!!!

/Files/images/Рисунок5.jpg


День вишиванки

/Files/images/dv_2016.jpg 19 травня - Всесвітній день вишиванки.

Українська вишиванка стала унікальним явищем, символом боротьби за незалежність, нескореності, незламності духу, надії та любові.

Педагогічний та учнівський колективи підтримали свято національної єдності, одягнули цього дня вишиванки, у класах оформлені виставки сімейних вишитих виробів.

Також цього дня учні школи приєднались до акції "Юні патріоти - героям АТО" та зібрали передачу воїнам-захистникам (солодощі, варення, малюнки, обереги).

Найактивнішими були учні 10, 6-Б та 5-Б класів та наймолодші школярі.

/Files/images/foto_uchnv/Изображение 008.jpg/Files/images/foto_uchnv/Изображение 021.jpg

/Files/images/foto_uchnv/Изображение 016.jpg/Files/images/foto_uchnv/Изображение 038.jpg


КВК (міський етап)

12 травня відбувся міський КВК "Здоровий спосіб життя". Команда Нововолинської ЗОШ №2 мала назву - "Comedy woman".

Знайомтеся, наша команда

Команда КВК

Склад команди:

Кофанова Анастасія (8-Б)
Островська Богдана (8-Б)
Бакирей Аліна (9-А)
Воробей Альона (9-А)
Оверчук Анастасія (9-А)
Синєбок Юлія (9-Б)
Веремчук Назар (10)

Дякуємо учасникам КВК за хороший виступ та бажаємо нових перемог у майбутньому!


День зустрічі

5 травня відбулася зустріч з ветераном Другої світової війни Бусловським Василем Матвійовичем "Пам'ятаємо. Перемагаємо"

/Files/images/4_143099141834.jpg Захід підготували і провели учні 10-го класу (класний керівник Матейчук С.Г.) для 6-8 класів.

Школярі переглянули відеофільм про події Другої світової війни на Україні, прозвучали поезії і пісні про ті буремні роки. Василь Матвійович, якому нещодавно виповнилося 90 років, розповів підростаючому поколінню про свою фронтову юність, складні післявоєнні часи відбудови. Згодом і про сучасні події в Україні.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих за Батьківщину воїнів.

На святі була присутня Віделіна Людмила Борисівна, голова міської організації "Діти війни".

/Files/images/foto_uchnv/Изображение 026.jpg/Files/images/foto_uchnv/Изображение 031.jpg

/Files/images/foto_uchnv/Изображение 003.jpg/Files/images/foto_uchnv/Изображение 044.jpg


День цивільного захисту

/Files/images/bezpeka.jpg

22 квітня 2016 року у школі проходив День цивільного захисту, де учні продемонстрували знання, уміння та навички, що стануть життєво необхідними в екстремальних ситуаціях.

Проведення об'єктових тренувань цікаве й корисне, адже розвиває здатність чинити опір в небезпечних обставинах.

Учні мали нагоду ознайомитися із роботою пожежно-рятувальної служби міста. Рятувальники продемонстрували спорядження; ще раз нагадали, як поводитися під час пожежі, у разі витоку газу.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_1158.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_1165.jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_1182.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_1225.jpg


Тиждень математики у школі

/Files/images/Ocenki.jpg Активізація позакласної роботи з математики покликана пробуджувати й підтримувати в учнів не тільки інтерес до вивчення одного з найцікавіших шкільних предметів, а й прагнення вивчати математику додатково.

Однією із форм позакласної роботи з предмета є тиждень математики, який проходив у школі з 21 по 26 березня 2016 року. В рамках проведення тижня відбулися: "Математичні перегони" (6-ті класи), вікторина "Математична скринька" (5-А клас), пізнавальна сторінка "Знайди скарб" (5-Б клас), математичний брейн-ринг (7-й клас), математичне дозвілля (8-9 класи), інтелектуальне шоу "Математик зробить це краще" (8-Б клас), математичний калейдоскоп "Мозковий штурм" (10, 11 класи).

/Files/images/foto_uchnv/IMG_0457.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_0449.jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_0467.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_0459.jpg


День Землі

/Files/images/42e7c6b8ef8435f9a1ec1cd1c7a5d69d.jpg Відзначення Дня Землі відбувається з ініціативи Всесвітнього фонду природи WWF, який був заснований у 1961 році. Мета фонду: здорова та різноманітна природа, де людина живе у гармонії з природою. Фонд працює більш як у 100 країнах світу, в Україна - з 1988 року.

22 квітня – Міжнародний день Землі. Ця дата в календарі не може бути непоміченою. Адже екологічні проблеми сьогодні повинні турбувати усіх мешканців нашої планети.

Важливість природоохоронної діяльності розуміють педагоги і вихованці Нововолинської ЗОШ №2. Уже 5 років поспіль колектив закладу працює над упровадженням дослідно-експериментальної проблеми Всеукраїнського рівня з теми «Оптимізація мережевих ресурсів для забезпечення екологічної освіти школярів».

Крім того, ми систематично беремо участь у заходах, які сприяють вихованню екологічної культури учнів. Тому 22 квітня всі активно долучилися до святкування Дня Землі. Для молодших школярів учні 4-Б класу під керівництвом класного керівника Зай О. О. підготували ціле драматичне дійство – постановку цікавої і корисної «Екологічної казки», де розповіли дітям про шкоду, яку завдає нерозумне господарюванню людини. Юних акторів представники Управління економічної політики міста Нововолинська нагородили пам’ятними подарунками.

Учні 7-8-их класів взяли участь в екологічній вікторині. Питання підготував учитель географії та екології Карпець М. Р. Доречним було те, що вікторина була побудована на місцевому матеріалі й висвітлювала екологічні проблеми міста і його околиць. Найбільше правильних відповідей дали такі учні: Давидюк Єлизавета (8-А), Кузьмінчук Валентин (8-Б), Кофанова Анастася (8-Б), Островська Богдана (8-Б), Аракелян Регіна (7 клас). Ці школярі отримали подарунки з канцелярським приладдям та солодощами.

Крім навчально-розважальних заходів, старшокласники долучилися до прибирання території міського парку.

День Землі відзначили учні ЗОШ №2

Година Землі

З ініціативи фонду WWF відбувається акція "Година Землі" - вимикається світло 19 березня о 20.30 на 1 годину з метою економії енергоресурсів.

/Files/images/0001.jpg

/Files/images/0002.jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_0388.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_0401.jpg

З нагоди відзначення події "Година Землі" 18 березня у школі відбулося свято, на якому виступили заступник директора з виховної роботи Грицюк Л.У., учні переглянули відеоматеріали, виступила агітбригада школи "Діти Землі".


Земля - наш спільний дім

25 лютого відбувся міський етап екологічного конкурсу "Земля - наш спільний дім".

Наш навчальний заклад достойно представила екологічна бригада у складі Бакирей Аліни, Воробей Юлії, Оверчук Анастасії (9-А клас), Веремчука Назара (10 клас) та Кофанової Анастасії (8-Б клас).

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3612.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3641.JPG

/Files/images/Рисунок12.jpg


День Героїв Небесної Сотні

/Files/images/7072BF36-F040-4900-9193-B365958B58A2_mw1024_s_n.jpg 19 лютого з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у школ відбулися уроки пам'яті у 5-7 класах "Вони дивилися у небо" (підготували захід Цеголко Л.С. та учні 10 класу) та у 8-их класах "Пам'ять про їх подвиг житиме у віках" (вчитель Софронюк І.О.).

Учні переглянули відеоматеріали про події на Євромайдані 2013-2014 років, про трагічні дні 18-20 лютого, коли у сутичці з силовиками загинули прості неозброєні люди, яких згодом назвали Небесною Сотнею. Школярі вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання, декламували вірші і слухали пісні про ті незабутні події.

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3570.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3580.JPG


Акція "Годівничка"

У січні-лютому учні закладу активно долучилися до проведення акції "Годівничка". Школярі початкових класів намалювали зимуючих птахів нашої місцевості, виготовили годівнички.

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3548.JPG3-Б клас - найактивніші учасники акції (кер. Яйчук Т.В.)

Малюнки переможців шкільного конкурсу

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3537.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3538.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3539.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3540.JPG

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3541.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3542.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3543.JPG

З 25.01.2016р. по 12.02.2016р. у ЗОШ І – ІІІ ст. №2 м. Нововолинська було проведено екологічну акцію «Годівничка» під гаслом: «Допоможи пернатим друзям!» Залюбки до неї долучилися учні 3 класу, які активно відвідують гурток «Юні орнітологи» під керівництвом Лопатюк Т. А

/Files/images/image173.jpg Навчальна, пізнавальна, пошукова, дослідницька та виховна діяльності дітей зорієнтовані на інноваційну стратегію навчання із урахуванням сучасних пріоритетів освіти – самостійно оволодівати новими необхідними знаннями, які знайдуть практичне втілення у майбутньому.

Школярі вже третій рік поспіль спостерігають за сезонними явищами у житті птахів, виявляють об’єкти, які становлять загрозу їхньому існуванню,занотовують їх, ознайомлююються з видовим різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості, правилами обліку та підгодівлі пернатих; проводять просвітницьку роботу серед молодших друзів, у своїх сім’ях та родинах, до якої залюбки долучаються і їхні батьки.

У ході проведення акції:

- виготовлено і розвішано – 21 годівницю;

- залучено до підгодівлі птахів – 28 дітей.

В результаті щоденних спостережень зроблено наступні висновки-рекомендації:

  • Скоротився видовий склад птахів на території міста Нововолинська та прилеглих сіл.
  • Усе життя птахів узимку цілковито підпорядковане пошукам їжі, адже світловий день короткий, а втрати сил і енергії значні. Птахи майже весь час тримаютьсяпоряд зі своїми кормовими ділянками. Деякі з них: синиці, сойки, горіхівки, ще з осеніроблять запаси насіння, ховаючийогопідкорою, в тріщинахгілоктощо.
  • Зимова підгодівля птахів має корисні наслідки для людини. Наприклад, вона дозволяє відвернути увагу птахів від видзьобування бруньок на плодових деревах. Але найголовніше, служить для привабленняпернатих у місця, де вони можуть принести великукористьу періодвигодовуванняпташеняткомахами-шкідниками.
  • Підгодівлю птахів проводитиу період, коли їм складно знайти звичний корм, головним чином у снігову пору і аж до появипершої зелені.
  • Птахів слід поступово привчати до місць підгодівлі, з тим, щоб вони надовго запам’ятали їх і поверталися щодня.I, звичайно, її необхідно проводити регулярно. Інакше птахи, які вжезвиклиодержуватидопомогу, опиняться в дужескрутномустановищі.
  • Термін початку підгодівліможезмінюватися в залежностівідпогодних умов. Їїнеобхіднорозпочати рано, ще в жовтні, якщоосіньрання, дощова, випавснігабоневрожайприроднихкормів. Абсолютна неможливістьзнайти корм стаєтьсялише з появоюстійкогосніговогопокриву й промерзаннямземлі. Ось тодіпідгодівлястаєжиттєвоважливою.
  • Корми повинні бути доситьрізноманітними. Комахоїднихптахів, якізимують у нас, кращепідгодовуватисиримнасіннямсоняшника, гарбуза, дині. Йогопотрібноспершурозчавити, інакше синицівитрачаютьзанадтобагатоенергії, розкриваючиценасіннясамотужки, а до того ж можуть зламати дзьоба.
  • Дятлів можна підгодовувати взимку горіхами, які слід викладати прямо на сніг. Синиці особливо люблятьласуватисвіжим (несолоним) салом.
  • Якщо на годівничкупокластиягодигоробини, калини, то можнапривабитиомелюхів. За зернамипроса, вівсаможутьприлетітивівсянки, щиглики, повзики, синиці. Популярністюкористуєтьсянасіннядикорослих трав, зібране з осені. Зграйкищигликів не оминутьвіникибур’янів, устромлених у сніг. А яблукамиполасуютьдрозди, чикотні й сойки. Сало, яблука й кукурудзуможна просто настромити на дрітабо на гілкикущів.
  • На птахів негативно впливають не лише холод та сніговийпокрив, а йнестача корму. Вночі птахи втрачають значні запаси енергії та навіть вагу (це стосується, у першу чергу, дрібних пернатих), а вранці запаси енергії необхідно швидко поповнити.

/Files/images/foto_uchnv/or2.jpg/Files/images/foto_uchnv/or4.jpg

/Files/images/foto_uchnv/or1.jpg/Files/images/foto_uchnv/or3.jpg


День Соборності України у школі

/Files/images/1443.jpg

22 січня 2016 року учні 9-х класів відвідали усний журнал "У єдності наша сила: День Соборності України". Ведучими журналу були Воробей Альона та Мотика Давид. Учні 9-А класу підготували екскурс в історію цього дня. Також у рамках журналу читали вірші, дивилися фрагменти історичної хроніки.

За ведення журналу відповідала вчитель історії Дацюк А.І.

/Files/images/foto_uchnv/9-1.jpg/Files/images/foto_uchnv/9-2.jpg

/Files/images/foto_uchnv/9-4.jpg/Files/images/foto_uchnv/9-3.jpg


Осінні Патріотичні дні

Патріотична ярмарка

22 листопада 2015 року відбулася уже традиційна благодійна Патріотична ярмарка, в якій активну участь взяли учні 1-11 класів.

На зібрані кошти були придбані речі першої необхідності для воїнів АТО і передані у Нововолинський центр допомоги військовослужбовцям.

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3494.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3507.JPG

Патріотична пісня

21 листопада з нагоди Дня Свободи і Гідності відбувся конкурс Патріотичної пісні серед учнів 1-4 та 5-11 класів.

Переможцями визнано 4-Б клас та 10 і 6-Б класи.

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3485.JPGПереможці конкурсу серед початківців - 4-Б клас (керівник Зай О.О.)


Місячник української мови та літератури

13 листопада у нашій школі відбулося засідання "круглого столу" з теми "Історія походження мови й письма".

Захід приурочили до Місячника української мови. До нього були залучені учні 8-А, 8-Б, 9-Б класів. Спільно з учителями Островською А.Л., Третяк Н.В. діти підготували цікаву інформацію про походження мови й перші зразки писемності.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_0421.JPG/Files/images/foto_uchnv/IMG_0430.JPG

Повідомлення супроводжувалися мультимедійною презентацією та переглядом мультфільму "Як був написаний перший лист" (за твором Р. Кіплінга).

/Files/images/foto_uchnv/IMG_0408.JPG/Files/images/foto_uchnv/IMG_0438.JPG

Конкурс на кращу вишиванку

9 листопада 2015 року у закладі відбувся конкурс на кращу вишиванку між учнями 1-11 класів.

Згідно з умовами конкурсу визначалися найактивніші класи, які всім колективом долучилися до акції.

У 1-4 класах визначалися переможці в номінації "Краща вишиванка класу" (серед дівчаток і хлопчиків).

/Files/images/foto_uchnv/v1.JPGПереможці конкурсу "Краща вишиванка класу" серед учнів 1-4 класів

/Files/images/foto_uchnv/v2.JPG3-А клас із класним керівником Онуфрійчук Л.М. - переможець серед 1-4 класів у конкурсі "Ми по світу йдемо у вишиванці"

/Files/images/foto_uchnv/v3.JPG6-Б клас із класним керівником Цеголко Л.С. - переможець серед 5-11 класів у конкурсі "Ми по світу йдемо у вишиванці"


Тиждень дорожнього руху

/Files/images/Правила-дорожнього-руху-для-дітей.jpg «Твій друг – безпечний рух!»

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пасажирів, пішоходів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

9 листопада 2015 року в нашій школі стартував тиждень «Правил дорожнього руху». Були проведені інформативні заходи, націлені на підвищення обізнаності учнів. Ми виготовили основні дорожні знаки для кращого сприйняття і запам’ятовування їх. Адже « Твій друг - безпечний рух!»

Анна - Марія Лендяк, учениця 11 класу

/Files/images/foto_uchnv/DSCN4228.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSCN4232.JPG

/Files/images/foto_uchnv/DSCN4234.JPG/Files/images/foto_uchnv/RSCN4296.JPG

/Files/images/foto_uchnv/RSCN4298.JPG/Files/images/foto_uchnv/RSCN4299.JPG

/Files/images/foto_uchnv/RSCN4301.JPG/Files/images/foto_uchnv/RSCN4304.JPG

У 1-Б класі (кл. керівник Уласович Т.В.) був проведений урок на тему"На наших вулицях"

/Files/images/foto_uchnv/IMG_1135.jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_1138.jpg

Учні 3-В класу (кл. керівник Лопатюк Т.А.) відвідали пожеників

/Files/images/foto_uchnv/v31.jpg/Files/images/foto_uchnv/v32.jpg

/Files/images/foto_uchnv/v33.jpg/Files/images/foto_uchnv/v34.jpg

/Files/images/foto_uchnv/v35.jpg/Files/images/foto_uchnv/v36.jpg

Виховний захід "Будь обережним на дорогах" для учнів 6-х класів

/Files/images/foto_uchnv/v6.jpg/Files/images/foto_uchnv/v61.jpg

/Files/images/foto_uchnv/v62.jpg/Files/images/foto_uchnv/v63.jpg


Свято Осені в школі

/Files/images/004b7x78.jpg

5 листопада в актовому залі школи відбувся конкурс "Осіння панночка - 2015"

У ньому взяли участь 10 дівчаток з 5-7 класів. Учасниці представляли осіннє вбрання, декламували поезію, представляли свої таланти. Титул "Осіння панночка 2015" виборола учениця 5-А класуПікула Вікторія. На ІІ місці -Самох Ванесса(6-Б клас), на третьому -Софронюк Анна(7 клас).

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3319.JPG

"Осіння фантазія"

6 листопада 2015 рокуу нашій школі був проведений позакласний масовий захід "Осіння фантазія", у якому взяли участь учні 8-11 класів. Особливо відзначився виступ 11 класу, який представляли Аліна Павлюк та Дмитро Герасимов. Наші учні разом з колишніми однокласниками були активними вболівальниками. Після цього ми смакували "осіннім" тортиком з чаєм. Разом з класним керівником пригадали минулі роки і сфотографувались. Решту часу ми провели на чудовій дискотеці. Вечір залишив незабутні враження, викликав гарний настрій та позитивні емоції.

Анна Ткач, учениця 11 класу

/Files/images/foto_uchnv/DSCN4245.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSCN4249.JPG

/Files/images/foto_uchnv/DSCN4250.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSCN4314.JPG

/Files/images/foto_uchnv/DSCN4257.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSCN4260.JPG

/Files/images/foto_uchnv/DSCN4253.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSCN4263.JPG

6 листопада відбувся вечір відпочинку для старшокласників "Осінні фантазії"

Кожен клас підготував композицію, продемонстрував моделі осіннього одягу та представив художній номер.


/Files/images/ato1.jpg

Подорож героїчними стежками України

13 жовтня, напередодні Дня Захистника України, у школі відбувся захід, на який був запрошений воїн, що захищав державу на Сході - Лучук Василь Васильович.

Зустріч відбулась у формі усного журналу "Подорож героїчними стежками борців за незалежність України". Школярі згадали козацьку добу, українських січових стрільців, воїнів УПА та героїв сучасності. Переглянули відеоматеріали, прослухали пісні та поезії. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих за волю України хвилиною мовчання.

/Files/images/foto_uchnv/SAM_3285.JPG/Files/images/foto_uchnv/SAM_3302.JPG

Василь Васильович розповів про свою участь в АТО: він потрапив у першу хвилю мобілізації, воював під Маріїнкою, був поранений на Савур-могилі, отримав 25 осколкових поранень. Воїн подякував всім за небайдужість і допомогу армії, закликав молодих людей працювати над собою і бути готовим захищати державу, адже від нас залежить її майбутнє.


Дні здоров'я

17 вересня у школі відбувся День здоров'я.

Учні початкових класів побували на екскурсії у міському парку.

Школярі 5-11 класів вирушили у піший похід за маршрутом "ЗОШ № 2 - село Низкиничі"

/Files/images/foto_uchnv/дз1.JPG/Files/images/foto_uchnv/дз4.JPG

/Files/images/foto_uchnv/дз2.JPG/Files/images/foto_uchnv/дз3.JPG

18 вересня у таборі "Прикордонник" відбулися міські туристичні змагання між педагогічними працівниками міста.

Команда школи у складі Карпця М.Р., Стрижачука Б.В., Любелі О.А., Смаль Л.М. зайняла ІІ місце серед навчальних закладів міста, поступившись лише туристам із НЦДЮТ.

Вчитель географії Карпець М.Р. виборов перемогу у краєзнавчій вікторині.

/Files/images/foto_uchnv/тт3.JPG/Files/images/foto_uchnv/тт4.JPG

/Files/images/foto_uchnv/тт1.JPG/Files/images/foto_uchnv/тт2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 196

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 26 Червня 2018

Цей сайт безкоштовний!