Польська поезія

Уроки польської мови у нашій школі не проходять даремно

Про це свідчать результати обласного конкурсу читців поезій польських письменників, який відбувся 14 травня 2015 року в місті Луцьку.

Учениця 5-Б класу Самох Ванесса, продекламувавши дві поезії польською мовою, здобула ІІІ місце.

ВІТАЄМО ВАНЕССУ ТА ЇЇ УЧИТЕЛЯ САВЧУК НАТАЛІЮ ЛЕОНІДІВНУ!

Спортивні змагання

Травень місяць багатий на спортивно-туристські змагання. Наші учні із великим задоволенням беруть у них участь та завжди повертаються з хорошими результатами.

12 травня відбувся міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт - 2015".

Учні нашої школи здобули перемогу (І місце) у конкурсі знавців історії козацтва.

ІІІ місце привезли учні 5-9 класів із міських туристських змагань, що відбули у лісі поблизу р. Західний Буг 13 травня 2015 року.

Конкурс читців поезій Лесі Українки

10 лютого у Нововолинській загальноосвітній школі № 2 відбувся міський конкурс читців поезій Лесі Українки.

Переможець конкурсу: І місце - Прядун Марія (7 клас), Нововолинська ЗОШ № 4

/Files/images/foto_uchnv/l1.JPGПереможці конкурсу та методист міського методичного кабінету Хвіщук О.В.

Призери конкурсу, учні нашої школи: ІІ місце - Важелюк Л. (11 клас), ІІІ місце - Бакерей А. (8-А клас)

/Files/images/foto_uchnv/l2.JPGВажелюк Л. та Бакирей А.

Міжнародний конкурс знавців української мови імені П. Яцика

Вітаємо переможців:

Лендяк А. (10 клас) - І місце, вчитель Кобець А.Б.

Шевченко В. (6 клас) - ІІІ місце, вчитель Харитонюк О.В.

Вітичук М. (4-А клас) - І місце, вчитель Клекоць Н.В.

На базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді 12-14 листопада 2014 року проходив обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки в on-line режимі.

Захід передбачав участь представників команд у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Web-дизайн» та «Програмування». Журі конкурсу оцінювало виконане домашнє завдання, захист домашнього завдання та виконання конкурсного завдання в номінаціях.

Команда м. Нововолинська (керівник команди Киричук А.М.) зайняла ІІІ місце.

Учень нашої школи Кузнєцов Олександр (11 клас) змагався у номінації «Програмування» та зайняв І місце.

І місце - Лендяк Анна-Марія, вчитель Кобець А.Б.

І місце - Ришитюк М., вчитель Кобець А.Б.

ІІІ місце - Бакирей А., вчитель Третяк Н.В.

ІІІ місце - Любас А., вчитель Матейчук С.Г.

Турніри юних науковців

Закінчилися турніри юних науковців з різних шкільних предметів. Учні нашої школи добре представили загальноосвітню школу № 2 на міських та обласних етапах турнірів.

Юні інформатики - ІІ місце (вчитель Пучковська Т.В.)

Юні географи - ІІІ місце (вчитель Карпець М.Р.)

Юні правознавці - ІІІ місце (вчитель Цеголко Л.С.)

Юні винахідники та раціоналізатори - ІІІ місце (вчитель Бутакова В.А.)

Юні історики - ІІІ місце (вчитель Дацюк А.І.)

• Павловська Тетяна (11 клас)

Вітаємо призерів! Бажаємо нових здобутків і перемог!!!

І знову перемоги наших спортсменів. 17 вересня 2014 року відбулися міські туристські змагання серед працівників освіти. Нововолинську ЗОШ №2 представляли такі педагоги:

· Стрижачук Б.В., вчитель фізичної культури;

· Харитонюк О.В., вчитель української мови та літератури;

· Чолак Л.М., педагог-організатор;

· Любеля О.А., вчитель початкових класів.

КОМАНДА ЗАКЛАДУ ЗДОБУЛА ПЕРШЕ МІСЦЕ СЕРЕД ШКІЛ МІСТА І БУДА НАГОРОДЖЕНА ГРАМОТАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА КУБКОМ. ОСОБИСТІ ПЕРЕМОГИ В ОРІЄНТУВАННІ ВИБОРОЛИ ЧОЛАК Л.М. - І МІСЦЕ, СТРИЖАЧУК Б.В. - І МІСЦЕ.

/Files/images/туризм 2014-2.JPG

НЕ ВІДСТАЮТЬ І НАШІ УЧНІ:

І місце - команда ЗОШ № 2

ІІІ місце - команда ЗОШ № 2 "Олімпія"

І місце в особовому заліку - Солоненко І (7-А клас), Кузьмінчук В. (7-Б клас), Ришитюк В. (9-Б клас)