27 квітня 2017 року в Нововолинському ЦДЮТ відбулося вшанування учнів шкіл міста – переможців олімпіад, турнірів, спортивних змагань і мистецьких конкурсів.

Гордимося своїми учнями та вчителями!

/Files/images/0_15a2d4_6e63edb2_orig.jpg Нагороджено грошовою винагородою та грамотами Нововолинського управління освіти вчителів:

Кобиш Аллу Анатоліївну, вчителя художньої культури

Островську Аліну Леонтіївну, вчителя української мови та літератури

Пучковську Тетяну Василівну, вчителя інформатики

Тимейчук Віталіну Віталіївну, вчителя біології

Неминущу Світлану Володимирівну, вчителя хімії

Дацюк Аллу Ігорівну, вчителя історії

Цеголко Ларису Степанівну, вчителя правознавства

Карпця Миколу Романовича, вчителя географії

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8782 (1024x683).jpg

Учнів - переможців обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів із навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, конкурсів:

Островську Богдану, ученицю 9-Б класу

Бакирей Аліну, ученицю 10 класу

Веремчука Назара, учня 11 класу

Арсенюка Ігоря, учня 10 класу

Клець Івану, ученицю 11 класу

Третяка Назара, учня 11 класу

Шимонюка Вадима, учня класу

Переможців обласних та Всеукраїнських мистецьких конкурсів:

Мужилко Людмилу, ученицю 4-Б класу

Галінського Максима, учня 11 класу

Дубчука Максима, учня 7-А класу

Вакулюк Катерину, ученицю 8 класу

Переможців обласних та Всеукраїнських спортивних змагань:

Маржан Софію, ученицю 9-Б класу


Учитель року - 2017

/Files/images/1424804023.jpg Ось і підходить до завершення навчальний рік. Значних результатів у ньому досяли не лише учні, а й педагоги. На честь кращих учителів та бібліотекарів міста 25 квітня у НЦДЮТ було проведене свято, де нагороджували освітян, що стали учасниками, призерами й переможцями конкурсів фахової майстерності.

Нововолинську ЗОШ №2 на конкурсі "Учитель року - 2017" гідно представила Пучковська Т. В., учитель інформатики, яка стала переможцем міського етапу і здобула ІІ місце на обласному рівні конкурсу.

Участь у фахових конкурсах взяли також Седлерук Н. М., учитель початкових класів та бібліотекар Гуга Г.В.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8668 (1024x683).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_8670 (1024x683).jpg

Щиро радіємо успіхам наших педагогів і бажаємо нових творчих злетів та професійного зростання!


Всеукраїнський конкурс-грант

Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 15 січня 2016 р. № 4, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» у 2016 році провели Всеукраїнський конкурс-грант «10х10» (положення про конкурс-грант – на сайті https://nenc.gov.ua/).

Конкурс проводився з метою створення розвиненої всеукраїнської мережі закладів (або творчих учнівських/дитячих об’єднань) еколого-натуралістичного профілю, підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів в суспільстві.

Відповідно до рішення журі конкурсу, команда Нововолинської загальноосвітньої школи №2 визнана переможцем в номінації «Загальноосвітній навчальний заклад».

7 вересня 2016 р., під час проведення ІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Вода, Тепло, Будинок» у місті Києві, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-гранту «10х10»у конференц-залі № 3 павільйонну 19 НК «Експоцентр України».

На церемонії нагородження були вчитель Нововолинської ЗОШ№2 Матейчук С.Г. та учениця 11 класу Войтович Юлія

/Files/images/IMG_20160907_104126.jpg/Files/images/IMG_20160907_110729.jpg


Конкурс "Героїчна Україна: від минулого до сьогодення"

Відповідно до заходів, спрямованих на виконання Указу Президента України № 580/2015 від 13 жовтня 2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки» та реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (наказ МОН України від 16 червня 2015 року № 641) з січня 2016 по травень 2016 року проводився всеукраїнський конкурс «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення», підтриманий Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, Національною спілкою журналістів України, Українським інститутом національної пам'яті.

Наша школа стала переможцем у номінації «Творчий колектив»

/Files/images/20160819_121107.jpg

19 серпня 2016 року об 11.00 у приміщенні прес-центру Національної спілки журналістів України за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» та вручення їм почесних дипломів та цінних подарунків.

Перемогу здобула робота «Будь українцем!» (колективна добірка сценаріїв позакласних заходів, уроків, бібліотечних занять на патріотичну тематику):

- Урок мужності «Між війною і нами вони стали щитом…»(підготувала: завідувач бібліотеки Нововолинської ЗОШ № 2 Гуга Галина Василівна);

- «Крути – символ національної честі» - сценарій виховного заходу(9-11 класи) (підготувала учитель історії Цеголко Лариса Степанівна);

- «Гра-бесіда «Україна – це я, Україна – це ти, Україна - це ми!»(сценарій уроку до Дня знань підготувала учитель початкових класів Седлерук Наталія Миколаївна);

- «Українське козацтво в І чверті XVII ст. Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний»(сценарій уроку історії України, 8 клас підготувала учитель історії Дацюк Алла Ігорівна)

- засідання літературної світлиці «На ниточці родоводу»(зустріч із волинською поетесою Ніною Горик), захід підготували й провели учителі української мови та літератури: Кобець А.Б., Матейчук С.Г., Островська А.Л., Харитонюк О.В.;

- «З Україною в серці»(збірка учнівських творів. Автори творів: Ткач Анна (11 клас), Ткачук Марія (11 клас), Захарчук Марія (10 клас), Шевченко Владислава (7 клас).

- Матеріали з досвіду роботи щодо виконання учнівських проектів на патріотичну тематику(підготувала учитель інформатики пучковська Т.В.)


Міські туристські змагання

18 травня 2017 року на базі оздоровчого табору "Прикордонник" відбулися Міські туристські змагання.

В програмі змагань: техніка пішохідного туризму і спортивне орієнтування (естафета), конкурси розпалювання вогнища і в'язка туристських вузлів.

Команда школи зайняла у старшій віковій групі І місце, в молодшій групі - ІІ, та виборола загальнокомандне І місце.

/Files/images/foto_uchnv/cp1.jpg/Files/images/foto_uchnv/cp2.jpg

/Files/images/foto_uchnv/cp3.jpg/Files/images/foto_uchnv/cp4.jpg


Всеукраїнська військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

/Files/images/90765785.jpg 3-4 травня 2017 року відбувся міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри козацько-лицарського виховання "Сокіл" ("Джура").

Нашу школу представляла команда у складі:

Ройовий - Арсенюк Ігор (10 клас).

Учасники команди:Жаріков Андрій (10 клас), Гнєдін Денис (10 клас), Бакирей Аліна (10 клас), Ємішян Давид (9-А клас), Роскошнова Діана (9-А клас), Фісюра Максим (9-Б клас), Шеремета Сергій (8 клас).

Керівники команди: педагог-організатор Коритко А.С. та вчитель Захисту Вітчизни Софронюк І.О.

/Files/images/foto_uchnv/18199387_1504870312917001_5262493417263863247_n.jpg/Files/images/foto_uchnv/18221618_1504870696250296_6427781964940764224_n.jpg

Вітаємо рій Нововолинської ЗОШ №2 "Вільні люди" з перемогою - І-м місцем!


Міжнародний фестиваль-конкурс "Місто Лева"

/Files/images/foto_uchnv/IMG_8089 (1024x683).jpg 17-19 березня 2017 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс "Місто Лева", в якому обдаровані учасники демонстрували свої таланти у вокальному, інструментальному, театральному та хореографічному жанрах.

Честь міста на фестивалі-конкурсі відстоювали вихованки Нововолинської дитячої школи мистецтв. У номінації "Інструментальна музика. Дуети" дует піаністок у складі Міщук Каріни та Міщук Евеліни посів І місце.

Бажаємо переможцям подальших успіхів та творчих звершень!

146-річниця від дня народження Лесі Українки

/Files/images/5555.jpg 24 лютого відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості "Змагаймося за нове життя!", присвячений Лесі Українці.

Серед призерів учні ЗОШ № 2:

І місце - Довгонюк Микола (11 клас), номінація "Твір"

ІІ місце - Софронюк Анна (8 клас), номінація "Малюнок"

/Files/images/foto_uchnv/DSC02265.JPG 9 лютого - міський етап обласного конкурсу юних читців, присвяченого 146-річниці від дня народження Лесі Українки.

Учениця нашої школи Бакирей Аліна (10 клас) зайняла ІІ місце.


Про нас дізналась Україна!

Навчання – ой, яка ж нелегка праця! Про це відомо не лише учням і вчителям, а й батькам, та й усій громаді. Проте найбільше зусиль у школі докладають найменшенькі – першокласники. Саме їм, незважаючи на хвилювання й невпевненість, доводиться приборкувати неслухняні ручки й олівці, навчатися читати, писати, відкривати для себе світ знань. Хочеться, щоб усе малятам вдавалося, а коли вони досягають успіху – радість і гордість сповнюють душу.

Справжнім святом для нас, учителів Нововолинської ЗОШ №2, стала перемога Никитюк Даринки, учениці 2-Б класу, у ІІ Всеукраїнській мистецькій акції «Мій Шевченко», яку спільно організували національний музей Т.Г.Шевченка та національний центр «Мала академія наук». Про те, що наша маленька школярочка виборола І місце на Всеукраїнському етапі, ми дізналися у вересні цього року, але конкурсну роботу вона виконала ще навесні 2015, коли навчалася в першому класі. Із 4500 конкурсних робіт було відібрано найкращі. З Волинської області лише одна здобула перемогу.

/Files/images/foto_uchnv/Изображение 297.jpg

За умовами акції «Мій Шевченко» кожен маленький учасник мав власноруч каліграфічно написати уривки з творів Кобзаря, намалювати до них ілюстрації й укласти книжечку. Далі роботи відскановувалися й розміщувалися на сайті конкурсу для проведення інтернет-голосування, оригінал надсилався на адресу організаторів акції – у Національний музей Тараса Шевченка.

Влітку в Києві була організована виставка дитячих робіт з усієї України. За результатами інтернет-голосування та рішенням журі кращою визнана саморобна книжечка нашої Даринки! Дівчинка потрудилася на славу, але підтримали її в цьому мама, Яна Василівна, й перша вчителька - Седлерук Наталія Миколаївна. Добре, що є у нас талановиті педагоги, які залучають до творчості своїх вихованців, прекрасно, що допомагають їм у цьому небайдужі батьки. Саме завдяки співпраці сім’ї і школи дитина стає успішною.

Найприємнішим моментом, за словами Даринки, була звістка про те, що її запрошено в столицю на нагородження. Туди вона поїхала у вересні разом із мамою та своєю вчителькою. Дівчинка отримала Дипломом за І місце в номінації «Книга», Подяку «За багатогранний талант і яскравий мистецький хист» та справжню колекцію книг українських письменників.

Приєднуйтеся до акції і ви: сумлінна праця завжди винагороджується!

Кiлькiсть переглядiв: 433

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 03 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!