Щоб реалізувати свої мрії в реальний успіх, ви повинні працювати. Працювати багато, наполегливо, постійно - це шлях до вдосконалення і максимального результату.
Джон Паттерсон


/Files/images/10ff.jpg Рейтинг участі команд Нововолинської ЗОШ № 2 серед шкіл міста у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів за останні роки:

2012-2013 навчальний рік - ІІІ місце

2013-2014 навчальний рік - ІІ місце

2014-2015 навчальний рік - І місце

2015-2016 навчальний рік - І місце

2016-2017 навчальний рік - ІІ місце


2017-2018 навчальний рік

Результати ІІ (міського) етапу всеукраїнських олімпіад

Хімія

І місце - Вронська Ірина (9 клас), вчитель Неминуща С.В.

І місце - Вронський Назар (8-Б клас), вчитель Неминуща С.В.

ІІ місце - Островська Богдана (10 клас), вчитель Неминуща С.В.

Історія України

ІІІ місце - Самох Ванесса (8-Б клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІ місце - Лукашук Андрій (9 клас), вчитель Дацюк А.І.

ІІ місце - Заянчковський Марк (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІІ місце - Островська Богдана (10 клас0, вчитель Цеголко Л.С.

Українська мова та література

ІІІ місце - Осіїк Анна (5-Б клас), вчитель Харитонюк О.В.

ІІІ місце - Шкурко Єлизавета (6-Б клас), вчитель Кобець А.Б.

ІІІ місце - Вітичук Максим (7-А клас), вчитель Матейчук С.Г.

ІІІ місце - Березіна Єлизавета (10 клас), вчитель Островська А.Л.

І місце - Островська Богдана (10 клас), вчитель Островська А.Л.

ІІІ місце - Бакирей Аліна (11 клас), вчитель Джаджа Н.Т.

Інформатика

ІІ місце - Лукашук Андрій (9 клас), вчитель Пучковська Т.В.

Інформаційні технології

ІІ місце - Лукашук Андрій (9 клас), вчитель Пучковська Т.В.

І місце - Ільницька Неоніла (9 клас), вчитель Пучковська Т.В.

ІІ місце - Островська Богдана (10 клас), вчитель Пучковська Т.В.

І місце - Арсенюк Ігор (11 клас), вчитель Пучковська Т.В.

Польська мова

І місце - Вронська Ірина (9 клас), вчитель Савчук Н.Л.


2016 - 2017 навчальний рік

Результати ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських олімпіад

Правознавство - ІІІ місце - Островська Богдана (9-Б клас), вчитель Цеголко Л.С.

Хімія - ІІ місце - Веремчук Назар (11 клас), вчитель Неминуща С.В.

Історія - ІІІ місце - Бакирей Аліна (10 клас), вчитель Дацюк А.І.

Інформаційні технології - ІІІ місце - Арсенюк Ігор (10 клас), вчитель Пучковська Т.В.

Інформаційні технології - ІІІ місце - Веремчук Назар (11 клас), вчитель Пучковська Т.В.

Результати ІІ (міського) етапу всеукраїнських олімпіад

Математика

ІІ місце - Веремчук Назар (11 клас), вчитель Антонюк В.Р.

ІІІ місце - Нарбут Василь (4 клас), вчитель Яйчук Т.В.

ІІІ місце - Петрівський Богдан (5-А клас), вчитель Олексюк С.П.

ІІІ місце - Шевченко Влада (8 клас), вчитель Софронюк В.М.

ІІІ місце - Островська Богдана (9-Б клас), вчитель Софронюк В.М.

Командне місце - 3

Правознавство

І місце - Островська Богдана (9-Б клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІ місце - Бакирей Аліна (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

Командне місце - 2

Біологія

І місце - Веремчук Назар (11 клас), вчитель Тимейчук В.В.

ІІІ місце - Вронська Ірина (8 клас), вчитель Тимейчук В.В.

ІІІ місце - Каламаш Дарина (10 клас), вчитель Тимейчук В.В.

Командне місце - 2

Англійська мова

ІІІ місце - Оверчук Анастасія (10 клас), вчитель Корнійчук Н.О.

Фізика

ІІ місце - Вронський Назар (7-Б клас), вчитель Дика Л.В.

Історія

І місце - Третяк Назар (11 клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІ місце - Бакирей Аліна (10 клас), вчитель Дацюк А.І.

ІІ місце - Вронська Ірина (8 клас), вчитель Дацюк А.І.

ІІІ місце - Лукашук Андрій (8 клас), вчитель Дацюк А.І.

Командне місце - 1-2

Хімія

І місце - Веремчук Назар (11 клас), вчитель Неминуща С.В.

І місце - Вронська Ірина (8 клас), вчитель Неминуща С.В.

ІІІ місце - Островська Богдана (9-Б клас), вчитель Неминуща С.В.

Командне місце - 1

Українська мова та література

І місце - Островська Богдана (9-Б клас), вчитель Островська А.Л.

ІІ місце - Шевченко Владислава (8 клас), вчитель Харитонюк О.В.

Командне місце - 2-3

Інформатика

І місце - Веремчук Назар (11 клас), вчитель Пучковська Т.В.

Командне місце - 2

Інформаційні технології

І місце - Веремчук Назар (11 клас), вчитель Пучковська Т.В.

І місце - Арсенюк Ігор (10 клас), вчитель Пучковська Т.В.

Командне місце - 1


2015 - 2016 навчальний рік

Результати ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських олімпіад 2013-2014 навчального року

Шимонюк Вадим - ІІ місце з інформаційних технологій;

Ткач Анна (11 клас) - ІІІ місце з правознавства; ІІІ місце з інформаційних технологій;

Веремчук Назар (10 клас) - ІІІ місце з хімії;

Лендяк Анна-Марія (11 клас) - ІІ місце з історії, ІІІ місце з біології.

Результати ІІ (міського) етапу всеукраїнських олімпіад

Географія

І місце - Ткач А. (11 клас), вчитель Карпець М.Р.

Правознавство

І місце - Ткач А. (11 клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІ місце - Бакирей А. (9-А клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІІ місце - Любас А. (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІІ місце - Клець І. (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

Економіка

І місце - Лендяк А. (11 клас), вчитель Тимейчук В.В.

Обслуговуюча праця

ІІІ місце - Воробей А. (9-А клас), вчитель Грицюк Л.У.

Математика

ІІ місце - Веремчук Н. (10 клас), вчитель Антонюк В.Р.

ІІ місце - Шевченко В. (7 клас), вчитель Софронюк В.М.

ІІІ місце - Ришитюк М. (6-Б клас), вчитель Седлерук Ю.М.

Біологія

І місце - Лендяк А. (11 клас), вчитель Веремчук М.В.

ІІ місце - Солоненко І. (8-А клас), вчитель Тимейчук В.В.

ІІІ місце - Каламаш Д. (9-Б клас), вчитель Веремчук М.В.

Хімія

І місце - Веремчук Н. (10 клас), вчитель Неминуща С.В.

ІІІ місце - Лендяк А. (11 клас), вчитель Неминуща С.В.

ІІІ місце - Арсенюк І. (9-А клас), вчитель Неминуща С.В.

ІІІ місце - Демусь А. (8-Б клас), вчитель Неминуща С.В.

Українська мова та література

І місце - Лендяк А. (11 клас), вчитель Кобець А.Б.

ІІ місце - Бакирей А. (9-А клас), вчитель Джаджа Н.Т.

ІІІ місце - Любас А. (10 клас), вчитель Матейчук С.Г.

ІІІ місце - Березіна Є. (8-Б клас), вчитель Островська А.Л.

ІІІ місце - Вітичук М. (5-А клас), вчитель Харитонюк О.В.

Історія

І місце - Лендяк А. (11 клас), вчитель Дацюк А.І.

ІІ місце - Ткач А. (11 клас), вчитель Дацюк А.І.

ІІ місце - Шимонюк А. (9-А клас), вчитель Дацюк А.І.

ІІІ місце - Бакирей А. (9-А клас), вчитель Дацюк А.І.

ІІІ місце - Арсенюк І. (9-А клас), вчитель Дацюк А.І.

ІІ місце - Третяк Н. (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІІ місце - Любас А. (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

Інформаційні технології

І місце - Ткач Анна (11 клас), вчитель Пучковська Т.В.

ІІ місце - Веремчук Назар (10 клас), вчитель Пучковська Т.В.

І місце - Шимонюк Вадим (9-А клас), вчитель Пучковська Т.В.

ІІ місце - Арсенюк Ігор (9-А клас), вчитель Пучковська Т.В.


Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 08 Грудня 2017

Цей сайт безкоштовний!