Міжнародний проект «THE WARMER THE BETTER»

Міжнародний проект «THE WARMER THE BETTER» стартував у січні. Активні учителі із Туреччини, Польщі, України, Азейбаржану, Хорватії, Іспанії об’єдналися для створення змін в заняттях та викликати цікавість учнів, зосередити свою увагу, надати їм мотивація.

/Files/images/c2d0bb5c_opt.jpg

/Files/images/cthnbasrfn21.jpg

Мета проекту полягає у тому, щоб забезпечити здобувачам освіти комфортне ставлення та почуття безпеки в їхньому навчальному середовищі. Багато учнів скаржиться на те, що вони відчувають нудьгу, роблячи те ж саме знову і знову від початку до кінця заняття. Використання розминки може бути одним із способів залучити зміни в заняттях та викликати цікавість учнів, зосередити свою увагу, надати їм мету та мотивація.


Проект «Be Positive and Let Your Creativity Shine»

Метою Проекту «Be Positive and Let Your Creativity Shine» є заохочення наших цілеспрямованих учнів до творчості та виявлення талановитих дітей за допомогою різних видів діяльності, які допоможуть їм розвинути свої навички англійської мови та виявити різні типи інтелекту.

/Files/images/uchn_2019/b5a9c8fd_opt.jpg/Files/images/uchn_2019/b9e6d3fd_opt.jpg

/Files/images/uchn_2019/bbcc97c9_opt.jpg/Files/images/uchn_2019/сертифікат28.jpg

Проект розпочався у жовтні 2019 року закінчення планується у травні 2020 року.


Міжнародний проект «Bridging boundaries through songs»

Міжнародний проект «Bridging boundaries through songs» стартував в листопаді 2019 р. Учителі із різних країн світу впорядкували згідно мети план роботи над проектом. Пісні мають велику силу для вираження почуттів, ідей та, у певних випадках, культурної ідентичності народу.

/Files/images/uchn_2019/beb34629_opt.jpg/Files/images/uchn_2019/c71267021_opt.jpg

/Files/images/uchn_2019/b29a3cc5_opt.jpg

/Files/images/uchn_2019/сертифікат49.jpg

Завдання цього проекту полягає в тому, щоб спробувати відновити коріння нашої культурної ідентичності за допомогою деяких регіональних народних пісень, характерних для наших країн, з усвідомленням їх особливих мовних відмінностей. Учням було запропоновано вибрати кілька народних пісень, що представляють деякі регіони власної країни, та попрацювати над текстом пісень, щоб вивести значення змісту, що передається через регіональні мови / діалекти. Вони також шукатимуть та обмінюватимуться історичною інформацією про авторів, контекст, у якому народилися пісні, а потім їм буде запропоновано синтетично перекласти значення пісень англійською мовою для своїх партнерів у проекті та врешті-решт заспівати їх . Нарешті, вони спробують заспівати одну з пісень, що походять з кожної країни-партнера, і, можливо, вони зможуть виявити схожість між мовами та традиціями, які стосуються.


Проект «Piszemy i przyjaźnimy się»

Учитель Савчук Н.О. спільно і вчитель Angelika Surosz з Польщі створили спільний проект «Piszemy i przyjaźnimy się»

/Files/images/uchn_2019/b5dd68ed_opt.jpg/Files/images/uchn_2019/b911a73ed_opt.jpg

/Files/images/uchn_2019/c011d7705_opt.jpg

/Files/images/uchn_2019/сертифікат20.jpg

Ми любимо вчитися і знайомитися з новими людьми.

Цей проект допомагає нам знайти нових друзів, вивчити та вдосконалити іноземну мову. Учні зможуть знайти більше інформації про з нову країну, її звичаї. Даний проект діє уже другий рік. Діти обмінялися вже листами, відбулася відео презентація.

Кiлькiсть переглядiв: 15

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 11 Лютого 2020

Цей сайт безкоштовний!