НТМ-2024

/Files/images/2023-24/NMT-2024-724x1024.png

/Files/images/2023-24/Grafik-NMT_2024-2-724x1024.png

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА НМТ

14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступникові / потенційній вступниці потрібно буде за допомоги спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті УЦОЯО,самостійно створити персональний кабінет (зазначитиособисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) та виконати в ньому такі дії:

  • зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов), вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.
Більше інформації на сайті https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-na-nmt/

Нагадуємо, що реєстрація та проведення НТМ чи ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти

/Files/images/rco_logo.jpg

Мешканців нашого регіону обслуговує

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

(Львівська, Рівненська та Волинська області).
Кiлькiсть переглядiв: 1383

Фотогалерея

Дата останньої зміни 13 Червня 2024

Цей сайт безкоштовний!