Школа - це місце, де народжується завтрашній день нашої країни, формується її майбутнє. Навчальний заклад намагається дати учням міцні знання та підготувати їх до дорослого життя.
У кожного закладу це виходить по-своєму.
Усі школи мають свої традиції, своє обличчя...

/Files/images/school-m.jpg

НАША ШКОЛА - ЦЕ КРОК В УСПІШНЕ ЖИТТЯ!

Ми хочемо: щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості і постійного пошуку; щоб наші випускники залишали межі закладу професійно навченими; добре орієнтувалися у світі нових інформаційних технологій; були свідомими громадянами, готовими відповідати за свої вчинки; прагнули до самоосвіти і вдосконалення.

Ми погоджуємося, що: школа майбутнього - це школа дії, співробітництва та співпартнертства. У її центрі - особистість. Школа майбутнього - це висока якість освіти і духовність - єдиний фундамент нового українського суспільства.

Наше завдання: навчити дітей успішно жити в світі, який постійно змінюється; сформувати основи інтелектуальної, духовно розвиненої особистості, яка дбає про своє здоров'я та довкілля. Наша робота спрямована на те, щоб кожен учень міг оволодіти необхідними знаннями з основних предметів та поповнити знання в науках, які цікаві йому.

Ми віримо, що: не в наших силах зробити дитину щасливою, але в наших силах дати дітям прагнення до щастя, віру в те, що людина може бути щасливою. (Г.Сковорода)

Загальні відомості про школу:

Поштова адреса: вул. Маяковського, буд. 5
місто Нововолинськ
Волинська область
45400

Телефон: (03344) 2-29-33

Адреса електронної скриньки: Kobysh@ukrpost.ua

Нововолинська ЗОШ №2

Більше інформації про школу:

Ми на карті:

alt

Кiлькiсть переглядiв: 1528

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 19 Травня 2020

Цей сайт безкоштовний!