НОВОВОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2

НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

16.06.2021 м. Нововолинськ № 13 -у

Про переведення на наступний рік
навчання учнів 9-их класів та
нагородження похвальною грамотою
«За особливі досягнення у вивченні
окремих предметів»

Відповідно до частини третьої статті 13 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 р. за № 924/27369, зі змінами, внесеними наказом № 268 від 01.03.2021 р., наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» від 17.03.2008 року № 187, зі змінами, внесеними наказом МОН України № 115 від 07.02.2012 р., на підставі семестрового та річного оцінювання, згідно з рішенням засідання педагогічної ради (протокол № 06 від 14.06.2021 р.),

Н А К А З У Ю:

1. Перевести на наступний рік навчання, видавши свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою учням:

9-А класу:

1. Панасюк Мар’яну Анатоліївну

9-Б класу:

2. Столярова Дмитра Сергійовича

3. Шкурко Єлизавету Гаррівну

2. Перевести на наступний рік навчання, видавши свідоцтва про здобуття базової середньої освіти учням:

9 –А класу:

1. Аракелян Наріне Олегівну
2. Белоглазова Богдана Артемовича
3. Бурячинського Максима Олександровича
4. Васьків Вікторію Іванівну
5. Веремчука Даниїла Олександровича
6. Ільчука Владислава Олександровича
7. Короля Вадима Петровича
8. Кублова Дениса Мар’яновича
9. Куранта Сергія Андрійовича
10. Макара Владислава Сергійовича
11. Мокрія Владислава Олеговича
12. Ничипорука Сергія Олександровича
13. Олексина Андрія Ярославовича
14. Павлючик Вікторію Юріївну
15. Петрівського Богдана Михайловича
16. Присяжнюка Юрія Владиславовича
17. Радченка Романа Тарасовича
18. Редька Назарія Олеговича
19. Савосюк Аліну Юріївну
20. Сеня Вадима Романовича
21. Таскіну Поліну Дмитрівну
22. Федорця Даніеля Олександровича
23. Фісаюк Даніелу Олександрівну
24. Фуйора Ернеста Олеговича
25. Шидловського Артема Ігоровича

9-Б класу:

1. Борща Максима Олеговича
2. Вербовго Давида Олександровича
3. Вінніка Олександра Володимировича
4. Войтович Катерину Сергіївну
5. Воробей Олександру Олександрівну
6. Воробей Марію Іванівну
7. Власюк Мілану Віталіївну
8. Демчука Павла Анатолійовича
9. Доновську Олександру Митрофанівну
10. Дробот Дарію Віталіївну
11. Дрозда Андрія Вікторовича
12. Жука Іллю Дмитровича
13. Ільїну Дарину Сергіївну
14. Козяр Анастасію Олександрівну
15. Костюк Анастасію Сергіївну
16. Крилова Кирила Антоновича
17. Кузьмика Анатолія Ігоровича
18. Кулебу Артема Андрійовича
19. Лещук Софію Олександрівну
20. Марчук Вікторію Анатоліївну
21. Матюханову Дарію Олександрівну
22. Микульського Костянтина Андрійовича
23. Михальчук Юлію Сергіївну
24. Музичук Олександру Олександрівну
25. Савчука Владислава Руслановича
26. Савчук Евеліну Русланівну
27. Сохацьку Єлизавету Олександрівну
28. Уварова-Броде Вадима Ігоровича
29. Шимонюк Юлію Борисівну
30. Яльницького Артема Віталійовича

3. Нагородити похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»:

учня 9-А класу:

Сеня Вадима Романовича - за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

учнів 9-Б класу:

Доновську Олександру Митрофанівну – за досягнуті успіхи у вивченні трудового навчання;

Козяр Анастасію Олександрівну – за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

Кузьмика Анатолія Ігоровича - за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

Фуйора Ернеста Олеговича - за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Сєчці Л.В. зробити записи у Книзі обліку видачі похвальних листів і похвальних грамот, книзі видачі документів про освіту.

5. Вчителю інформатики Пучковській Т.В. розмістити текст даного наказу на офіційному сайті ліцею.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор А.А.Кобиш


НОВОВОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2

НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

16.06.2021 м. Нововолинськ № 12-у

Про переведення на наступний рік
навчання учнів 1-8, 10 класів
та нагородження похвальним листом
«За високі досягнення у навчанні»

Відповідно до частини третьої статті 13 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 р. за № 924/27369, зі змінами, внесеними наказом № 268 від 01.03.2021 р., наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» від 17.03.2008 року № 187, зі змінами, внесеними наказом МОН України №115 від 07.02.2012 р., на підставі річного оцінювання, згідно з рішенням засідання педагогічної ради (протокол № 06 від 14.06.2021 р.),

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити рішення засідання педагогічної ради школи (протокол № 06 від 14.06.2021 р.):

1.1. Перевести на наступний рік навчання учнів перших класів у:

2 -А клас

1. Балаушко Мію Василівну
2. Бачинського Олександра Віталійовича
3. Бортновського Ігоря Андрійовича
4. Бохотницю Дмитра Олеговича
5. Войтович Анну Андріївну
6. Вронського Ярослава Юрійовича
7. Заворотинського Богдана Богдановича
8. Зінчук Дарину Сергіївну
9. Зрума Богдана Сергійовича
10. Іванову Софію Дем’янівну
11. Касянчук Анну Петрівну
12. Ковальчука Михайла Володимировича
13. Козака Вадима Михайловича
14. Корець Анну Богданівну
15. Коцура Авеніра Анатолійовича
16. Куницьку Дану Янівну
17. Луцюка Романа Сергійовича
18. Макар Мілану Сергіївну
19. Мелеся Марка Валентиновича
20. Мінчук Віталіну Романівну
21. Мусянович Злату Тарасівну
22. Наумець Анну Федорівну
23. Пендюру Ліану Юріївну
24. Попка Вадима Тарасовича
25. Радзівіла Владислава Сергійовича
26. Романюка Данила Костянтиновича
27. Сеня Максима Романовича
28. Степанюка Олександра Петровича
29. Томашука Марка Олександровича
30. Франчук Віталіну Віталіївну
31. Шевчука Едуарда Борисовича
32. Шидловську Софію Ігорівну

2 -Б клас

1. Абсалямову Вероніку Русланівну
2. Бєлосарова Тимура Анатолійовича
3. Гадуна Тимофія Артемовича
4. Гаєву Крістіну Геннадіївну
5. Галушку Арсена Володимировича
6. Гергель Поліну Едуардівну
7. Гнатюк Олександру Михайлівну
8. Гученка Давида Степановича
9. Заєць Ангеліну Андріївну
10. Зайця Назара Андрійовича
11. Зектер Валерію Артурівну
12. Калінчук Катерину Миколаївну
13. Карамана Богдана Дмитровича
14. Касьяна Івана Ігоровича
15. Кіндія Дениса Сергійовича
16. Кравчук Мілану Павлівну
17. Манойла Артура Андрійовича
18. Мельничука Арсенія Віталійовича
19. Михайлову Уляну Петрівну
20. Панасюк Софію Романівну
21. Руськіх Юлію Ярославівну
22. Сааде Алекса Річарда
23. Савчука Вадима Тарасовича
24. Солодуху Костянтина Григоровича
25. Степанюк Анастасію Миколаївну
26. Стрижачука Даміра Богдановича
27. Торчинюка Назара Анатолійовича
28. Трофимюк Єлизавету Віталіївну
29. Чабана Матвія Тарасовича
30. Шаланову Вероніку Михайлівну
31. Шелест Яну Вадимівну
32. Янчар Анастасію Юріївну

1.2. Перевести на наступний рік навчання учнів других класів у:

3 -А клас

1. Андрощук Владиславу Віталіївну
2. Аракеляна Дмитра Артемовича
3. Багачука Дениса Сергійовича
4. Бобика Мирона Володимировича
5. Богиру Анну Андріївну
6. Божко Мілану Романівну
7. Волочая Владислава Олександровича
8. Гвоздя Станіслава Степановича
9. Дацюка Віктора Миколайовича
10. Дзюбенка Матвія Андрійовича
11. Довгалецьку Оксану Дмитрівну
12. Дробот Олександру Віталіївну
13. Капітулу Дарину Ігорівну
14. Крижана Даниїла Володимировича
15. Криштофа Павла Тарасовича
16. Маковського Олександра Володимировича
17. Маліновського Михайла Олександровича
18. Микитюк Анну Ігорівну
19. Михалюка Володимира Володимировича
20. Панасюк Злату Іванівну
21. Полторака Андрія Олександровича
22. Приймак Злату Богданівну
23. Редьку Ангеліну Олександрівну
24. Танчеву Марію Павлівну
25. Фіськовича Юрія Віталійовича
26. Цаан Анастасію Андріївну
27. Шевчук Ірину Андріївну
28. Шевчука Максима Олеговича
29. Шевчук Ольгу Ярославівну
30. Юрченко Валерію Русланівну
31. Яремчук Марію Андріївну

3 -Б клас

1. Божик Дарину Олегівну
2. Бойка Микиту Романовича
3. Дацик Кароліну Олександрівну
4. Доманського Назарія Олеговича
5. Зінчука Тимофія Володимировича
6. Клімовича Дмитра Валентиновича
7. Мазепу Злату Олександрівну
8. Мічулєнса Максима Юрійовича
9. Морозову Вікторію Сергіївну
10. Морозову Яну Сергіївну
11. Наумця Франка Федоровича
12. Ничипорук Вікторію Олексіївну
13. Новосада Констянтина Руслановича
14. Панчишину Злату Сергіївну
15. Панчишина Дениса Данєля
16. Парчука Максима Романовича
17. Піварчука Миколу Володимировича
18. Пікалюк Наташу Вероніку
19. Присяжнюка Андрія Владиславовича
20. Шелест Аніту Анатоліївну
21. Яльницьку Іларію Артурівну

3 -В клас

1. Артинюк Єву Романівну
2. Артьомова Марка Сергійовича
3. Бубекіну Катерину Василівну
4. Вишняка Дениса Володимировича
5. Зубчика Владислава Анатолійовича
6. Іванову Вероніку Олексіївну
7. Ковальчук Катерину Василівну
8. Крилову Каріну Антонівну
9. ї Ломака Олександра-Дмитра Дмитровича
10. Малютіна Нікіту Дмитровича
11. Мельничука Назара Олександровича
12. Миронович Анну Володимирівну
13. Музичук Дарію Андріївну
14. Опульську Юстину Василівну
15. Савчук Тетяну Богданівну
16. Сахнік Олександру Русланівну
17. Сікачова Назарія Дмитровича
18. Смалюк Катерину Вадимівну
19. Смоляр Мілану Миколаївну
20. Тарасенка Богдана Ярославовича
21. Томашука Тимофія Романовича
22. Чуйка Богдана Віталійовича
23. Шадуру Дмитра Романовича
24. Шоцьку Злату Андріївну
25. Шульжука Арсена Ігоровича
26. Юрчука Даниіла Андрійовича

1.3. Перевести на наступний рік навчання учнів третіх класів у:

4 -А клас

1. Антонюк Поліну Андріївну
2. Базієвську Дарію Олександрівну
3. Бережного Максима Юрійовича
4. Бортнічук Уляну Миколаївну
5. Веретинського Андрія Володимировича
6. Вищепана Миколу Андрійовича
7. Гандзюка Максима Олександровича
8. Григор’єва Богдана Сергійовича
9. Грохова Руслана Миколайовича
10. Демчука Василя Євгенійовича
11. Домарецького Арсена Олександровича
12. Кирилову Софію Костянтинівну
13. Костюка Владислава Вікторовича
14. Кравчука Назара Павловича
15. Кузьмича Богдана Андрійовича
16. Лисовець Вероніку Миколаївну
17. Лісника Матвія Андрійовича
18. Маєвського Костянтина Костянтиновича
19. Мазур Евеліну Сергіївну
20. Павлючика Владислава Юрійовича
21. Пшеничку Тимура Романовича
22. Савчук Даніеллу Тарасівну
23. Тичину Вікторію Андріївну
24. Хавкунову Лідію Максимівну
25. Швед Богдану Сергіївну
26. Шевчука Дениса Борисовича

4 - Б клас

1. Арсентьєва Дмитра Олексійовича
2. Бриську Тетяну Сергіївну
3. Василюк Яну Михайлівну
4. Вознюк Емму Романівну
5. Гвоздя Владислава Степановича
6. Гніровську Софію Володимирівну
7. Демусь Мілану Валентинівну
8. Захарчука Антона Вікторовича
9. Зварка Дениса Олеговича
10. Карпук Каріну Олександрівну
11. Катиринець Вікторію Романівну
12. Козака Максима Михайловича
13. Король Вероніку Юріївну
14. Короля Тимура Андрійовича
15. Красовську Владиславу Сергіївну
16. Лесь Карину Сергіївну
17. Лещук Дар’ю Олександрівну
18. Малка Матвія Васильовича
19. Медведь Евеліну –Ніколь Романівну
20. Михайлову Єву Петрівну
21. Пендюру Рувима Юрійовича
22. Повзуна Дмитра Олександровича
23. Посельчук Вікторію Валеріївну
24. Приступу Андрія Миколайовича
25. Радченка Максима Тарасовича
26. Сааде Еріка Річарда
27. Селко Анастасію Едуардівну
28. Сеня Рената Романовича
29. Суржик Ларіну Олександрівну
30. Томіна Івана Олександровича
31. Чеславський Крістіну Андріївну
32. Яворського Миколу Дем’яна Андрійовича

4-В клас

1. Бабія Олександра Валентиновича
2. Борщ Юлію Олегівну
3. Владімірова Владислава Олександровича
4. Гринчука Тараса Ігоровича
5. Джигу Матвія Андрійовича
6. Євтуха Іллю Олександровича
7. Здрока Дем’яна Вадимовича
8. Касьяненка Іллю Віталійовича
9. Кварцян Анастасію Святославівну
10. Ковальчук Софію Василівну
11. Кравчука Віктора Вікторовича
12. Кузьмик Лію Ігорівну
13. Левонтюка Дениса Михайловича
14. Лешка Дмитра Костянтиновича
15. Лісовську Юліанію Юріївну
16. Логвинюк Ельвіру Вікторівну
17. Мартиненко Катерину Вадимівну
18. Мелесь Кароліну Валентинівну
19. Мельник Валерію Сергіївну
20. Мусяновича Максима Тарасовича
21. Нарбута Назара Дмитровича
22. Павлічук Олександру Вадимівну
23. Романюк Владиславу Володимирівну
24. Семенюка Максима Олександровича
25. Сечинського Дмитра Андрійовича
26. Сопчука Давида Сергійовича
27. Танчеву Юлію Павлівну
28. Тимошука Марка Сергійовича
29. Уварова-Броде Дениса Ігоровича
30. Шевченка Дмитра Тарасовича
31. Шелеста Захара Вадимовича
32. Шпака Максима Андрійовича

1.4. Перевести на наступний рік навчання учнів четвертих класів у:

5-А клас

1. Багачук Ангеліну Сергіївну
2. Баюк Віталіну Ігорівну
3. Бодуна Богдана Олександровича
4. Болбота Тимофія Олександровича
5. Болдиреску Вікторію Іванівну
6. Боцьковку Андрія Олександровича
7. Бручко Софію Богданівну
8. Бурачинську Анастасію Віталіївну
9. Веремчука Іллю Олександровича
10. Гавронського Юрія Віталійовича
11. Друкачук Анастасію Андріївну
12. Дячука Максима Андрійовича
13. Івановську Наталію Олексіївну
14. Киричука Максима Володимировича
15. Короп Вероніку Дмитрівну
16. Кублова Ернеста Мар’яновича
17. Кулебу Катерину Андріївну
18. Лопатюка Ернеста Тарасовича
19. Морозову Анну Сергіївну
20. Наумець Яну Федорівну
21. Панасюк Вікторію Анатоліївну
22. Пшеворську Ірину Василівну
23. Сірукі Сергія Романовича
24. Солодуху Любомира Григоровича
25. Телішевського Максима Васильовича
26. Трофимчука Дмитра Олександровича
27. Шаланову Анну Михайлівну
28. Шевченка Марка Олександровича
29. Шевчук Аліну Андріївну
30. Шоцького Михайла Андрійовича

5-Б клас

1. Антонюк Мілану Вікторівну
2. Бабарик Камілу Сергіївну
3. Бобик Ярославу Володимирівну
4. Бойка Андрія Івановича
5. Войтович Валерію Андріївну
6. Гаврисюк Катерину Ігорівну
7. Гаврисюк Софію Ігорівну
8. Гаманюка Олександра Сергійовича
9. Гвоздіцького Арсена Володимировича
10. Грицюк Марію-Діану Олександрівну
11. Дацика Максима Олександровича
12. Дзюбенко Софію Андріївну
13. Дикун Вікторію Федорівну
14. Євчук Софію Сергіївну
15. Жогла Владислава Віталійовича
16. Заславську Анну Федорівну
17. Захарчук Анну Романівну
18. Іванову Ангеліну Олексіївну
19. Кондратюк Софію Сергіївну
20. Костюка Олександра Андрійовича
21. Кравчука Максима Олександровича
22. Кронштатова Романа Андрійовича
23. Максимчук Ангеліну Юріївну
24. Мелесь Алісу Валентинівну
25. Ничипорук Олесю Олексіївну
26. Поліщук Кіру Геннадіївну
27. Попка Давида Тарасовича
28. Савчука Едуарда Руслановича
29. Сарапіна Олександра Володимировича
30. Тарасюк Мар’яну Михайлівну
31. Трофимюк Анастасію Віталіївну
32. Юхимюка Олексія Тарасовича
33. Яценюк Єву Василівну

1.5. Перевести на наступний рік навчання учнів п’ятих класів у:

6-А клас

1. Антонюк Ельвіру Вікторівну
2. Бабія Владислава Валентиновича
3. Балабанову Валерію Ігорівну
4. Богуна Олександра Руслановича
5. Буйневича Дениса Олександровича
6. Вороніну Олександру Сергіївну
7. Дидюка Назара Андрійовича
8. Жука Максима Михайловича
9. Клець Софію Ігорівну
10. Ковальчука Назара Вадимовича
11. Коханевич Євгенію Вікторівну
12. Кравчука Артура Олександровича
13. Кушнерука Сергія Сергійовича
14. Макарчука Адріана Віталійовича
15. Мельника Романа Віталійовича
16. Новосад Христину Ігорівну
17. Осику Станіслава Сергійович
18. Парчука Владислава Романовича
19. Пасєку Вікторію Андріївну
20. Пендюру Максима Юрійовича
21. Приймак Ангеліну Русланівну
22. Прокопчук Анну Ігорівну
23. Томчук Каріну Петрівну
24. Форманюк Аріну Андріївну
25. Хорошилову Аліну Олександрівну
26. Чернокоз Ірину Леонідівну
27. Чорнія Кіріла Вікторовича
28. Шевчук Світлану Борисівну
29. Яроша Романа Володимировича
30. Ярощук Дарину Романівну

6-Б клас

1. Абсалямову Алісу Русланівну
2. Абсалямову Кароліну Русланівну
3. Бакірея Ярослава Віталійовича
4. Беха Андрія Валентиновича
5. Вишняка Василя Володимировича
6. Гриб Вікторію Василівну
7. Демчук Анастасію Анатоліївну
8. Здонюк Анастасію Андріївну
9. Ільїна Станіслава Сергійовича
10. Коваленка Станіслава Анатолійовича
11. Козаченка Максима Вадимовича
12. Корнись Вікторію Ігорівну
13. Кравчука Максима Володимировича
14. Криховську Анну Романівну
15. Лещук Анну Андріївну
16. Лютіка Дмитра Олеговича
17. Мазепу Марту Олександрівну
18. Марчука Іллю Федоровича
19. Панібраця Рувима Олеговича
20. Пригонюка Олександра Сергійовича
21. Підгайного Богдана Михайловича
22. Сохацького Олексія Олександровича
23. Степанюка Максима Олеговича
24. Стичука Андрія Дмитровича
25. Томчук Іванну Валентинівну
26. Фіськович Діану Віталіївну
27. Шелеста Арсенія Анатолійовича
28. Яблонського Віталія Миколайовича

1.6. Перевести на наступний рік навчання учнів шостих класів у:

7-А клас

1. Адамчука Миколу Миколайовича
2. Бубекіна Богдана Васильовича
3. Буйневича Валерія Олександровича
4. Вербову Денісу Олександрівну
5. Войтовича Давида Олександровича
6. Гавронського Артура Вікторовича
7. Ганзіна Мирослава Ігоровича
8. Гіля Дмитра Андрійовича
9. Гімель Софію Ігорівну
10. Гриценюк Яну Вікторівну
11. Зінчука Володимира Володимировича
12. Кліманову Дарину Артурівну
13. Кулебу Аліну Андріївну
14. Левчук Софію Романівну
15. Мавдрик Катерину Андріївну
16. Маковського Дениса Володимировича
17. Малєву Данієлу Олександрівну
18. Манойло Анастасію Андріївну
19. Мелеся Назара Валентиновича
20. Музичука Андрія Анатолійовича
21. Никитенко Вероніку Олегівну
22. Нікончука Кирила Віталійовича
23. Пілюгіну Поліну Вадимівну
24. Самоха Оскара Борисович
25. Сеня Еріка Романовича
26. Солоненко Вікторію Михайлівну
27. Шевчук Оксану Андріївну
28. Шидловського Романа Ігоровича
29. Шпак Дарію Андріївну

7 -Б клас

1. Бекерей Єлизавету Романівну
2. Булигу Діану Олександрівну
3. Гадун Соломію Артемівну
4. Галінську Каріну Віталіївну
5. Геля Владислава Ігоровича
6. Гетманчук Анну Дмитрівну
7. Гринчук Валерію Ігорівну
8. Гринь Марію Олександрівну
9. Гуль Анастасію Сергіївну
10. Демчука Арсенія Олександровича
11. Доманського Станіслава Олеговича
12. Каламаш Анастасію Леонідівну
13. Костюка Юрія Анатолійовича
14. Кравчука Станіслава Павловича
15. Лажніка Дмитра Михайловича
16. Логвинюк Вікторію Вікторівну
17. Мазурка Богдана Сергійовича
18. Макарука Іллю Петровича
19. Омельчук Ангеліну Володимирівну
20. Поліщук Емілію Павлівну
21. Пух Марину Олегівну
22. Романюк Анну Василівну
23. Савюка Назара Олександровича
24. Сергеєва Дмитра Васильовича
25. Стадника Вадима Олеговича
26. Ткачука Владислава Романовича
27. Ткачука Максима Івановича
28. Фісаюка Матвія Олександровича
29. Шибаєва Матвєя Юрійовича
30. Шумчука Даніеля Віталійовича

1. 7. Перевести на наступний рік навчання учнів сьомих класів у:

8-А клас

1. Бойка Альберта Романовича
2. Веремчука Андрія Олександровича
3. Веретинську Вікторію Володимирівну
4. Гаврилову Зореславу Ярославівну
5. Гриб Каріну Василівну
6. Гурську Дар'ю Василівну
7. Довгун Дарину Василівну
8. Дричик Юліану Віталіївну
9. Касянчука Назара Петровича
10. Костюка Іллю Вікторовича
11. Костяка Максима Івановича
12. Коханюка Едуарда Олександровича
13. Кравчука Іллю Павловича
14. Криштофа Артема Тарасовича
15. Лечицького Іллю Віталійовича
16. Литвинюка Артема Віталійовича
17. Мавдрика Андрія Андрійовича
18. Матюханову Анну Олександрівну
19. Мельничук Катерину Юріївну
20. Немикіна Микиту Романовичу
21. Панасюка Дмитра Анатолійовича
22. Степаненка Богдана Віталійовича
23. Уварова-Броде Давида Володимировича
24. Цюрика Богдана Андрійовича
25. Шавкун Анну Русланівну
26. Шевчук Дарину Борисівну

8-Б клас

1. Біланюк Єлизавету Іванівну
2. Бурачинського Іллю Віталійовича
3. Бутейця Володимира Андрійовича
4. Величка Максима Сергійовича
5. Вороб’я Максима Олександровича
6. Глову Івана Олександровича
7. Гуряка Максима Олеговича
8. Демчук Ірину Олександрівну
9. Дробінову Валерію Валеріївну
10. Івановець Ірину Сергіївну
11. Касьян Єву Василівну
12. Коханевича Дмитра Вікторовича
13. Кронштатову Каріну Андріївну
14. Кушнерука Богдана Сергійовича
15. Леся Станіслава Сергійовича
16. Лещук Аліну Олександрівну
17. Лещук Анастасію Андріївну
18. Матвіюка Арсена Вячеславовича
19. Михальчука Назарія Сергійовича
20. Мончина Максима Олександровича
21. Никитюк Дарину Володимирівну
22. Пономаренко Єлизавету Денисівну
23. Сивила Максима Васильовича
24. Солодуху Кароліну Григорівну
25. Солоненка Максима Сергійовича
26. Тарасенка Миколу Ярославовича
27. Чеславського Стефана Андрійовича
28. Чеснюка Максима Сергійовича
29. Якобчук Софію Володимирівну

1. 8. Перевести на наступний рік навчання учнів восьмих класів у:

9-А клас

1. Боцьковку Максима Олександровича
2. Боярчука Романа Анатолійовича
3. Вавасову Вікторію Ігорівну
4. Владімірову Ангеліну Олександрівну
5. Вороніну Софію Сергіївну
6. Грицюка Назара Сергійовича
7. Даниліва Арсена Богдановича
8. Думу Андрія Ярославовича
9. Занчука Миколу Миколайовича
10. Івануху Олександру Анатоліївну
11. Ісопенка Артема Сергійовича
12. Касьяненка Івана Віталійовича
13. Комісарова Максима Сергійовича
14. Кондратюк Марію Сергіївну
15. Корнійчука Микиту Анатолійовича
16. Крутогуз Єлизавету Максимівну
17. Малиш Анну – Марію Олегівну
18. Матвіюк Юліану Вячеславівну
19. Мурську Анастасію Сергіївну
20. Новосад Марію Святославівну
21. Оліневича Іллю Олександровича
22. Павлічук Анну Вадимівну
23. Положевця Марка Сергійовича
24. Приймак Наталію Русланівну
25. Радзівіло Вікторію Сергіївну
26. Романюка Ярослава Володимировича
27. Ружкевич Вікторію Сергіївну
28. Солодуху Вікторію Григорівну
29. Цаана Богдана Андрійовича
30. Шевчук Вікторію Ярославівну
31. Штенько Ірину Сергіївну

9-Б клас

1. Бачинську Ірину Віталіївну
2. Борзюк Анастасію Русланівну
3. Власюк Дарину Володимирівну
4. Гринюк Анну Іванівну
5. Грубика Вадима Дмитровича
6. Іщика Артема Володимировича
7. Карпука Артема Юрійовича
8. Корець Аліну Богданівну
9. Красовську Анастасію Сергіївну
10. Криховського Кирила Романовича
11. Лойко Вікторію Володимирівну
12. Манойла Ігоря Андрійовича
13. Манойло Дарину Андріївну
14. Макарчука Іллю Віталійовича
15. Нарбута Василя Дмитровича
16. Мужилко Людмилу Юріївну
17. Обушенко Діану Сергіївну
18. Осіїк Анну Володимирівну
19. Панібраця Андрія Олеговича
20. Просимців Олександру Андріївну
21. Пономаренка Олександра Івановича
22. Серфусова Олександра Андрійовича
23. Сохацького Максима Олександровича
24. Тарасюк Надію Михайлівну
25. Ушарук Олександру Олександрівну
26. Федину Михайла Андрійовича
27. Федину Марка Андрійовича
28. Шавкун Дарину Русланівну
29. Шевченко Анастасію Тарасівну
30. Шевченка Захара Олександровича
31. Шевчука Романа Андрійовича
32. Шишка Андрія Олександровича
33. Яремчук Дарію Андріївну

1.9. Перевести на наступний рік навчання учнів десятого класу у:

11 клас

1. Альохіну Анастасію Сергіївну
2. Бурачинську Марію Віталіївну
3. Вітичука Максима Андрійовича
4. Гаврилюка Владислава Михайловича
5. Гаврилюка Богдана Михайловича
6. Гаєву Олександру Геннадіївну
7. Гіль Юлію Андріївну
8. Дикого Романа Юрійовича
9. Димич Соломію Степанівну
10. Дорошенка Андрія Миколайовича
11. Коваленка Валерія Анатолійовича
12. Криштофа Юрія Тарасовича
13. Кронштатову Вікторію Русланівну
14. Линник Ангеліну Сергіївну
15. Лукашик Софію Миколаївну
16. Мазепу Софію Олександрівну
17. Мельничука Владислава Юрійовича
18. Мисливець Валерію Романівну
19. Музичук Анастасію Віталіївну
20. Питель Діану Ігорівну
21. Пікулу Вікторію Федорівну
22. Поліщука Олексія Павловича
23. Петрович Софію Сергіївну
24. Радченко Уляну Тарасівну
25. Редьку Дмитра Олександровича
26. Телішевського Андрія Васильовича
27. Туриніна Анатолія Ярославовича
28. Федину Максима Андрійовича

2. Перевести на наступний рік навчання учнів, що здобували освіту за індивідуальною формою навчання:

2.1. Корнися Олексія, учня 2-Б класу (педагогічний патронаж).

2.2. Матисюка Максима, учня 8-А класу (педагогічний патронаж).

2.3. Гладуна Дмитра, Онищука Володимира, учнів 6-А класу, домашня (сімейна) освіта.

2.4. Зінчук Катерину, ученицю 7-Б класу, домашня (сімейна освіта).

3. Нагородити похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів 3-8, 10-их класів, які мають високі досягнення (10-12 балів)у вивченні всіх предметів за 2020-2021 навчальний рік:

4-А клас

1. Боцьковку Андрія Олександровича

2. Трофимчука Дмитра Олександровича

3. Шаланову Анну Михайлівну

4-Б клас

4. Бобик Ярославу Володимирівну

5. Гаврисюк Катерину Ігорівну

6. Гаврисюк Софію Ігорівну

7. Дикун Вікторію Федорівну

8. Яценюк Єву Василівну

5-А клас

9. Дидюка Назара Андрійовича

10. Клець Софію Ігорівну

11. Макарука Адріана Віталійовича

12. Пасєку Вікторію Андріївну

13. Хорошилову Ангеліну Олександрівну

14. Чорнія Кіріла Вікторовича

5 -Б клас

15. Мазепу Марту Олександрівну

16. Фіськович Діану Віталіївну

6-А клас

17. Манойло Анастасію Андріївну

18. Шпак Дарію Андріївну

6-Б клас

19. Гринчук Валерію Ігорівну

20. Пух Марину Олегівну

7-А клас

21. Касянчука Назара Петровича

10 клас

22. Дикого Романа Юрійовича

23. Вітичука Максима Андрійовича

24. Мазепу Софію Олександрівну

25. Федину Максима Андрійовича

4. Офісному службовцю Шишко Л.Д. зробити відповідні записи в алфавітній книзі.

5. Вчителю інформатики Пучковській Т.В. розмістити текст даного наказу на офіційному сайті ліцею.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор А.А.Кобиш

Кiлькiсть переглядiв: 624

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 13 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!