/Files/images/вислів.jpg


Електронний репозитарій підручників

/Files/images/підручники.jpg Уперше за всю освітню історію України цього року розроблено електронний репозитарій http://ua.lokando.com/start.php, який дозволяє вчителям самостійно обирати підручники для навчання. Про це повідомляє офіційний сайт МОН. Станом на сьогодні вчителі вже можуть проглядати і залучати до навчання 245 електронних версій підручників.

Саме цей портал буде платформою і для проведення нового конкурсу з відбору підручників для 4 і 7 класів. Як зауважив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський на Колегії МОН 22 серпня: «Тепер роль тендерних комітетів і конкурсних комісій виконуватимуть вчителі. Адже електронний репозитарій дозволить вчителеві проглянути кожен конкурсний підручник, оцінити його якість та самостійно обрати для навчання той, який на його думку є найкращим. І цей результат ніхто не зможе змінити».

Сьогодні кожен користувач може ознайомитися з покроковою інструкцією, як користуватися репозитарієм, а також «Як зареєструватися на сайті репозитарію». Зареєстровані користувачі матимуть доступ не тільки до електронних версій підручників, а й до різноманітного навчального матеріалу (аудіозаписи, ілюстрації, тести, конспекти уроків тощо), що також можуть використовувати у процесі навчання.

/Files/images/Рисунок1.png

Сторінка для реєстрації на сайті - http://ua.lokando.com/start.php

За матеріалами сайту osvita.ua


Навчальні плани за новою програмою та іншу корисну інформацію можна знайти на сайті Міністерства освіти і науки України за такими посиланнями:

Навчальні програми

Навчальні плани

Державні стандарти

Початкова школа

Навчальні програми для початкової школи

Методичні рекомендації

Освіта дітей з особливими потребами

Нова українська школа


До уваги вчителів

/Files/images/глобус-m.jpgНа сайті Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти постійно оновлюється інформація про підсумки ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських олімпіад та інших конкурсів.

У розділі "Олімпіади та конкурси" можна подивитися протоколи із списками учасників та переможців, завантажити завдання і відповіді ІІ та ІІІ етапу олімпіад 2012-2013 навчального року, а також архів за попередні роки.

Сторінка "Олімпіади та конкурси" ВІППО

Кiлькiсть переглядiв: 1556

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 01 Вересня 2017

Цей сайт безкоштовний!