Екософт - 2020

Нововолинська школа №2 вітає свого учня 9-А класу Дикого Романа з великою перемогою – ІІІ місцем ХІХ Всеукраїнського чемпіонату інформаційних технологій «Екософт 2020» та ХІ національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «Infomatrix 2020» (керівник - учитель інформатики Пучковська Т. В.).

/Files/images/uchn_2019/_TOM9051 (1024x683).jpg


Турніри

Нововолинська школа №2 вітає команду свого закладу за зайняте І місце у міському етапі турніру юних журналістів : Лукашука Андрія, Вронського Назара, Ришитюка Максима. Команду готували вчителі Грицюк Л. С., Кобець А. Б.

/Files/images/uchn_2019/88129399_2599093636883628_5133455305723609088_n.jpg

Також вітаємо команду свого закладу за зайняте ІІ місце у міському етапі турніру юних істориків: Лукашука Андрія, Вронського Назара, Федину Максима, Питель Діану, Ришитюка Максима. Команду готували вчителі Цеголко Л. С., Дацюк А. І.

/Files/images/uchn_2019/84261342_2599088150217510_2033987900252618752_o.jpg

Команди юних науковців нашої школи у 2019/2020 навчальному році вибороли такі місця:

турнір юних журналістів - І місце

турнір юних істориків - ІІ місце

турнір юних правознавців - І місце

турнір юних математиків - ІІІ місце

турнір юних географів - ІІ місце, обласний етап - ІІ місце

турнір юних хіміків - ІІ місце, обласний етап - ІІІ місце

турнір юних інформатиків - ІІ місце

турнір юних винахідників і раціоналізаторів - ІІ місце

Учасники команд юних науковців: Лукашук Андрій, Шевченко Владислава, Софронюк Анна, Протачук Роман, Дикий Роман, Вронська Ірина, Вронський Назар, Мацієвич Марія, Мигас Ангеліна, Ришитюк Максим, Федина Максим, Самох Ванесса, Аракелян Регіна, Булюк Олена, Питель Діана.

Керівники команд: Цеголко Л.С., Софронюк В.М., Карпець М.Р., Неминуща С.В., Пучковська Т.В, Дика Л.В., Софронюк І.О., Грицюк Л.У.

Дякуємо юним науковцям та їх керівникам за хороші результати та бажаємо нових майбутніх звершень!


Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 вітає переможців

- міського етапу конкурсу - презентації юних композиторів, поетів, художників, умільців декоративно - ужиткового мистецтва

/Files/images/uchn_2019/87288298_2579042775555381_6036083377793138688_n.jpg

- призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

/Files/images/uchn_2019/87315863_2570451783081147_9191987052965527552_n.jpg/Files/images/uchn_2019/86999038_2570451883081137_3198159384496570368_n.jpg/Files/images/uchn_2019/86980201_2570451829747809_6053111948164202496_n.jpg

/Files/images/uchn_2019/86773285_2570452079747784_995082921062694912_n.jpg/Files/images/uchn_2019/86842009_2570452006414458_4729191676491333632_n.jpg/Files/images/uchn_2019/86934489_2570451956414463_1987543889145233408_n.jpg

Вітаємо учнів та їх наставників зі значними досягненнями! Наснаги Вам на подальші перемоги!!


2019-2020 навчальний рік

Результати ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських олімпіад

Інформатика - ІІІ місце - Дикий Роман (9-А клас), вчитель Пучковська Т.В.

Математика - ІІІ місце - Дикий Роман (9-А клас), вчитель Софронюк В.М.

Фізика - ІІІ місце - Дикий Роман (9-А клас), вчитель Дика Л.В.

Хімія - ІІІ місце - Вронський Назар (10 клас), вчитель Неминуща С.В.

Історія - ІІ місце - Вітичук Максим (9-А клас), вчитель Цеголко Л.С.

Історія - ІІІ місце - Лукашук Андрій (11 клас), вчитель Цеголко Л.С.

Правознавство - ІІ місце - Федина Максим (9-А клас), вчитель Софронюк В.М.

Польська мова - ІІІ місце - Вітичук Максим (9-А клас), вчитель Савчук Н.Л.

Польська мова - ІІІ місце - Самох Ванесса (10 клас), вчитель Савчук Н.Л.


Результати ІІ (міського) етапу всеукраїнських олімпіад

Юні знавці Біблії

ІІ місце - Морозова Анна (3 клас), вчитель Лопатюк Т.А.

ІІ місце - Лещук Анна (4 клас), вчитель Зай О.О.

Правознавство

І місце - Федина Максим (9-А клас), вчитель Цеголко Л.С.

І місце - Білинська Вікторія (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІ місце - Вітичук Максим (9-А клас), вчитель Цеголко Л.С.

Математика

І місце - Дикий Роман (9-А клас), вчитель Софронюк В.М.

ІІІ місце - Пух Марина (5-А клас), вчитель Седлерук Ю.М.

Фізика

І місце - Дикий Роман (9-А клас), вчитель Дика Л.В.

ІІ місце - Нарбут Василь (7-Б клас), вчитель Дика Л.С.

Біологія

ІІ місце - Вронська Ірина (11 клас), вчитель Тимейчук В.В.

ІІІ місце - Доновська Олександра (8-Б клас), вчитель Тимейчук В.В.

ІІІ місце - Вронський Назар (10 клас), вчитель Тимейчук В.В.

Трудове навчання

І місце - Федина Максим (9-А клас), вчитель Бондарчук В.Є.

Географія

ІІІ місце - Лукашук Андрій (11 клас), вчитель Карпець М.Р.

Інформатика

І місце - Дикий Роман (9-А клас), вчитель Пучковська Т.В.

ІІІ місце - Лукашук Андрій (11 клас), вчитель Пучковська Т.В.

Хімія

ІІ місце - Вронська Ірина (11 клас), вчитель Неминуща С.В.

ІІІ місце - Федина Максим (9-А клас), вчитель Неминуща С.В.

ІІІ місце - Доновська Олександра (8-Б клас), вчитель Неминуща С.В.

І місце - Вронський Назар (10 клас), вчитель Неминуща С.В.

Історія

ІІ місце - Білинська Вікторія (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

І місце - Лукашук Андрій (11 клас), вчитель Цеголко Л.С.

ІІІ місце - Самох Ванесса (10 клас), вчитель Цеголко Л.С.

І місце - Вітичук Максим (9-А клас), вчитель Цеголко Л.С.

Українська мова та література

І місце - Красовська Анастасія (7 клас), вчитель Харитонюк О.В.

І місце - Аракелян Регяна (11 клас), вчитель Харитонюк О.В.

ІІ місце - Гуль Анастасія (5 клас), вчитель Третянк Н.В.

ІІ місце - Шкурко Єлизавета (8-Б клас), вчитель Кобець А.Б.

ІІІ місце - Хорошилова Аліна (4 клас), вчитель Міщук Ю.В.

ІІІ місце - Лещук Анастасія (6-Б клас), вчитель Матейчук С.Г.

ІІІ місце - Вітичук Максим (9-А клас), вчитель Матейчук С.Г.

ІІІ місце - Мацієвич Марія (10 клас), вчитель Кобець А.Б.

Інформаційні технології

І місце - Лукашук Андрій (11 клас), вчитель Пучковська Т.В.

І місце - Дикий Роман (9-А клас), вчитель Пучковська Т.В.

Польська мова

І місце - Вронська Ірина (11 клас), вчитель Савчук Н.Л.

І місце - Самох Ванесса (10 клас), вчитель Савчук Н.Л.

І місце - Вітичук Максим (9-А клас), вчитель Савчук Н.Л.


/Files/images/t_1_1.jpg Рейтинг участі команд Нововолинської ЗЗСО № 2 серед шкіл міста у Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів за останні роки:

2014-2015 навчальний рік - І місце

2015-2016 навчальний рік - І місце

2016-2017 навчальний рік - ІІ місце

2017-2018 навчальний рік - ІІІ місце

Кiлькiсть переглядiв: 1365

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 11 Серпня 2020

Цей сайт безкоштовний!