/Files/images/логотип (577x640).jpg ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Запрошуємо відвідати сторінки нашого сайту: НАШІ ТРАДИЦІЇ, НАША ГОРДІСТЬ, ТВОРЧІ ПРОЕКТИ, ПОЧАТКОВА ШКОЛА, КАФЕДРА ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, ГАЛЕРЕЯ та багато інших!


Звіт директора школи

/Files/images/звіт директора 2018.jpg

14 червня в актовому залі відбувся звіт директора школи Кобиш Алли Анатоліївни. На звіті були присутні заступник начальника управління освіти Лакиш О.О., працівники навчального закладу, батьки.

Ознайомитися із презентацією звіту можна на сторінці Директора школи.


Свято

/Files/images/posl_zvonok_03.jpg Ніщо не триває вічно, ось і наші випускники закінчили 9 клас. Роки пролетіли непомітно. Здається, що тільки вчора школа зустрічала вас у перший клас з букетом квітів, і раптом — випускний вечір. Протягом усіх цих років, ми разом з вами переживали невдачі, раділи успіхам.

Так нехай і надалі поряд з кожним з вас завжди буде надійне плече, здатне допомогти у важку хвилину. Бережіть друзів і не забувайте школу, тоді в житті вам обов’язково посміхнеться удача!

Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності та подолаєте всі перепони!

/Files/images/foto_uchnv/IMG_5642 (800x533).jpg

Випуск - 2018 - 9 клас

Випуск - 2018 - 11 клас


Важливо

Наказ про зарахування до складу учнів 1-их класів у 2018-2019 навчальному році

Наказ про переведення учнів 1-8, 10 класів та нагородження похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»


УВАГА

/Files/images/9.jpg З 1 по 20 червня 2018 року у школі працює табір з денним перебуванням "Зелена планета", в якому відпочивають 167 учнів 1-7х класів.

В програмі відпочинку - подорожі в парк та рекреаційну зону, відвідування кінотеатру та концертів, перегляд лялькової вистави, планетарій. Для тих, хто любить співати буде прекрасна можливість позмагатися в "Караоке на "Зеленій планеті". Тематичні дні - "День бантиків", "День казки", "День індіанців", дадуть змогу кожному проявити себе та весело провести дозвілля.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_5320 (800x533).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_5280 (800x533).jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_5804 (800x533).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_5843 (800x533).jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_5736 (800x533).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_5746 (800x533).jpg

Більше фото ...

Нові фото табору ...

Бажаємо усім цікавого та пізнавального відпочинку!!!


Мовний табір

/Files/images/logo-1-1.png Англомовний табір «English Together» на базі нашої школи працював з 4 по 8 червня 2018 року.

Ще за годину о початку роботи табору перші вихованці в очікуванні цікавої нової пригоди прибули до школи.

15 вихованців об’єднанні у загін «Міньйони» протягом цілого тижня разом вчилися та розважалися, працюючи над цьогорічної темою «Земля – наш спільний дім».

/Files/images/foto_uchnv/IMG_20180604_112151 (800x600).jpg

Читати далі ...


Вибір підручників для 1 класу

/Files/images/Замовлення 1 класи (582x800).jpg


Важливо

/Files/images/кошторис 1.jpg

Завантажити документ можна на сторінці Кошторис школи


Вибір підручників для 5 (додатково) та 10 класів

/Files/images/Вибір підручників- 5 кл. (582x800).jpg

/Files/images/Вибір підручників 10 кл (1) (580x800).jpg

/Files/images/Вибір підручників 10 кл. (2) (623x800).jpg


Наші вітання переможцям

Першість міста із спортивного орієнтування

Наші учні виброли ІІ командне місце, а також особисто

І місце - Демчук Денис (8-Б клас)

І місце - Самох Ванесса (8-Б клас)

ІІ місце - Боярчук Назар (7-А клас)

/Files/images/foto_uchnv/DSC04246 (800x600).jpg

Більше фото ...


/Files/images/Диплам стендове моделювання ЗОШ № 2 (577x800).jpg 31 березня 2018 року в Луцьку відбулася відкрита обласна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання, у якій взяла участь команда юних конструкторів Нововолинської ЗОШ № 2.

До її складу увійшли Красовська Анастасія (5-Б клас), Протачук Роман (9 клас), Шишко Михайло (10 клас). Учні закладу під керівництвом свого наставника Красовського Сергія Миколайовича здобули найвищі результати, адже, крім особистих перемог, вибороли І командне місце й повернулися у рідну школу з грамотами, медалями та кубком переможця.

/Files/images/IMG_3879 (800x533).jpg


/Files/images/graduate_cartoon_vector_1_1_.jpg 16 березня на базі Нововолинської ЗОШ № 7 було проведено міський етап турніру Юних філософів і релігієзнавців, у якому взяли участь збірні команди учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Учасники турніру продемонстрували творчі здібності, знання з філософії і релігієзнавства, конструктивний підхід до виконання завдань із використанням мультимедійних засобів навчання.

Команда нашої школи здобула І місце!

Учасники команди: Островська Богдана (10 клас), Бакирей Аліна (11 клас), Шимонюк Вадим (11 клас), Лукашук Андрій (9 клас), Протачук Роман (9 клас). Керівник - Дацюк Алла Ігорівна.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_3554 (800x533).jpg

Вітаємо юних філософів та вчителя з перемогою! Бажаємо досягти таких же результатів на обласному етапі!


Важливо

/Files/images/Кошторис школи за 2017р.jpg

Завантажити документ можна на сторінці Кошторис школи


Свято

2 березня відбувся звіт художньої самодіяльності нашої школи "Дивосвіт дитячих талантів"

/Files/images/Дивосвіт дитячих талантів.jpg

/Files/images/програмка звітний концерт 2018.jpg

Висловлюємо щиру подяку усім учням-учасникам концерту, педагогічним працівникам та батькам, які причетні до його проведення!

Дивитися фото ...


Вибір підручників для 5 класу

/Files/images/Замовлення підручників 5 кл.2.jpg


Важливо

Антикорупційна програма

/Files/images/big-AEA-ACIoe.jpg 29 грудня 2017 року була прийнята Антикорупційна програма Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області, яка проголошує, що її працівники, посадові особи, керівник і засновники (учасники) у своїй внутрішній діяльності, а також у правовідносинах із діловими партнерами, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, керуються принципом «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції і вживатимуть всіх передбачених законодавством заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції і пов’язаним з нею діям (практикам).

З метою ознайомлення працівників з основними положеннями законодавства з питань запобігання і протидії корупції, забезпечення єдиної практики застосування вимог антикорупційного законодавства в Управлінні, управлянням освіти було розроблено "Памятку щодо застосування антикорупційного законодавства". Пам’ятка розрахована для використання у роботі працівниками Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області, які обіймають посади державних службовців.

Документ містить роз’яснення сутності обмежень, заборон, зобов’язань та інших вимог, встановлених антикорупційним законодавством для осіб, уповноважених на виконання функцій держави та посадових осіб, юридичних осіб публічного права. Включає алгоритм дій для забезпечення безумовного виконання і правильного застосування вимог, встановлених антикорупційним законодавством, у тому числі в частині організації діяльності уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції.

Запорукою успішного виконання завдання із мінімізації проявів корупції є забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства як представниками державних органів та органів місцевого самоврядування, так і суспільством в цілому. З одного боку, це сприяє ефективній дії встановлених законодавством превентивних антикорупційних механізмів, а з іншого - підвищує рівень правової обізнаності громадян, що зменшує ризик порушення їхніх основних прав і свобод у повсякденному житті, а також сприяє формуванню у населення нетерпимого ставлення до проявів корупції.

Читати повний текст документів ...


Подія

Рада міського методичного кабінету

/Files/images/proyectos%20web.jpg 13 грудня 2017 року на базі Нововолинської ЗОШ № 2 відбулася виїзна рада міського методичного кабінету, у якій брали участь заступник начальника управління освіти Лакиш О.О., завідувач міського методичного кабінету Хвіщук О.В. та методисти, заступники директорів шкіл міста. Учасники ради мали нагоду першими завітати у новостворений «Зал учнівської творчості», де представлені роботи з образотворчого мистецтва у різних техніках, зразки моделей авіатехніки, виготовлені юними конструкторами, об’ємні вироби з паперу, тканини чи пластику.

Педагогами нашого закладу були проведені змістовні заходи, пов’язані з питаннями організації гурткової та позаурочної роботи з учнями.

Директор Кобиш А. А. поділилася досвідом реалізації сучасних підходів до управління закладом у контексті Нової української школи для забезпечення розвитку особистісно зорієнтованого інноваційного простору. Заступник директора Дика Л. В. висвітлила питання про шляхи формування основних життєтворчих компетенцій у гуртковій роботі, де пояснила важливість вказаних занять для розвитку особистості учнів. Заступник директора Островська А. Л. розповіла про розподіл годин варіативної складової навчального плану, забезпечення диференційованого та індивідуального підходів під час проведення спецкурсів, факультативів, індивідуально-групових занять.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_2633 (640x427).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_2634 (640x427).jpg

Після теоретичної частини був реалізований практичний модуль. Учасники виїзної ради міського методичного кабінету відвідали ряд занять:

спецкурс «Цікава етимологія» у 5-Б класі, де учитель української мови та літератури Харитонюк О. В. провела відкрите заняття з теми «Форми ввічливості та привітань в українців»;

індивідуально-групове заняття з польської мови у 5-А класі «Легенда про Вавельського дракона», організоване Савчук Н. Л.;

факультатив «Моя громадянська свідомість» з теми «Шляхи подолання корупції в Україні», де учитель правознавства Цеголко Л. С. спільно з учнями 9 класу вивчала питання нищівного впливу корупційних схем на економіку держави.

/Files/images/foto_uchnv/IMG_2658 (640x427).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_2714 (640x427).jpg

/Files/images/foto_uchnv/IMG_2671 (640x427).jpg/Files/images/foto_uchnv/IMG_2742 (640x427).jpg

Усі відкриті заняття були цікавими, змістовними, насиченими різними формами роботи. Учні працювали індивідуально, в групах, захищали проекти, використовували додаткову літературу, засоби ІКТ.

Завершилася рада методичним модулем, де були підведені підсумки роботи та обмін досвідом.

Більше фото ...


Олімпіади

/Files/images/zvezda.png Результати предметних олімпіад ІІ (міського) етапу:

І місце здобули:

Вронський Назар (8-Б клас) з хімії

Вронська Ірина (9 клас) з хімії, польської мови, біології

Арсенюк Ігор (11 клас) з інформаційних технологій

Ільницька Неоніла (9 клас) з інформаційних технологій

Дикий Роман (7-А клас) з фізики

Островська Богдана (10 клас) з української мови, правознавства, екології

Читати далі ...


Вітаємо


/Files/images/fizika-1.jpg 29 жовтня 2017 року в м. Луцьку відбувся ХХІV обласний турнір юних фізиків.

Учасниками змагань стали 17 команд з філій та наукових товариств учнів області.

ІІ місце посіла команда слухачів наукового учнівського товариства “Оріон”, активним учасником якої був наш учень 11 класу Арсенюк Ігор.

/Files/images/foto_uchnv/anews1237_1.jpg

Вітаємо переможців та зичимо нових творчих здобутків!


Турніри

/Files/images/6.jpgЗгідно до "Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт і конкурси фахової майстерності" на початку навчального року в місті проводиться перший тур змагань юних науковців.

Команди нашої школи вибороли:

ІІ місце на турнірах юних географів, правознаців, інформатиків, журналістів;

ІІІ місце на турнірах юних хіміків, математиків та фізиків.

Учасники команд: Островська Богдана, Арсенюк Ігор, Бакирей Аліна, Шимонюк Вадим, Новосад Тетяна, Заянчковський Марк, Роскошнова Діана, Воробей Альона, Бутеєць Наталія, Кузьміч Роман, Лукашук Андрій, Пазуха Андрій, Аракелян Регіна.

Керівники команд: Неминуща С.В., Карпець М.Р., Софронюк В.М., Цеголко Л.С., Пучковська Т.В., Дика Л.В., Третяк Н.В.

Дякуємо юним науковцям за хороші результати та бажаємо нових майбутніх звершень!


Обережно

У соціальних мережах влаштували полювання на українських дітей та підлітків!

/Files/images/Kiberbezpeka-12.jpg Поліція попередила про поширення у соціальних мережах груп, які спонукають дітей до самогубства.

У зв’язку з цим кіберполіція звертається до батьків та усіх не байдужих із проханням бути пильними, при можливості - перевірити облікові записи ваших дітей, чи не зареєстровані вони у подібних групах. "При виявлені небезпечних облікових записів Департамент кіберполіції інформуватиме громадськість", - додали у поліції.

При виявленні небезпечних груп поліція просить негайно повідомляти до кіберполіції, телефон гарячої лінії (044) 374-37-21.


Важливо

/Files/images/La_strada_1_3.gifНаціональна гаряча лінія /Files/images/1La_strada1_2_2.gif

На виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-10 від 20.01.2017 «Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини» та на виконання завдання 2 Плану наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 р. №405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», ГО «Ла Страда-Україна» розробила для розміщення на сайтах навчальних закладів, органів та установ департаментів (управлінь) освіти і науки інформаційні банери з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Місія діяльності Центру:

Громадська міжнародна правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання всім видам ґендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави.


Проект

Учні нашої школи взяли участь у проекті "ClassArt".

Десять днів поспіль із 17 по 27 червня в Україні тривав театральний проект «ClassAct: Схід – Захід», у якому підлітки писали п’єси під кураторством професійних драматургів. Потім команда майстрів своєї справи – режисерів, акторів, художників – втілювали ці твори на сцені.

В одному з найбільших театрів Британії «Traverse» в Единбурзі більше 20-ти років тому започаткували проект «ClassAct» і продовжують його втілювати й до сьогодні в інших країнах Європи. У Києві працювала одна з його авторів із Шотландії, драматург і режисер Нікола Маккартні, а куратором стала Наталія Ворожбит – провідний український драматург.

Щоб цей проект відбувся, 20 школярів 13-16 років зі Сходу та Заходу України 17 червня приїхали в Київ. 9 дітей із прифронтового міста Попасна, що на Луганщині, один учасник із Миколаївки, що влітку 2014 року постраждав від бойових дій на Донеччині, і 10 учнів із Нововолинської загальноосвітньої школи № 2.

Аби обрати цих дітей, команда проекту «ClassAct» цієї весни провела тиждень у школі № 1 м. Попасна у зоні АТО, а також у Нововолинській ЗОШ № 2. Діти отримали завдання: написати твори, за якими й були обрані учасниками проекту.

У проекті брали участь учні 8-10 класів нашої школи:

Вакулюк Олександр Ігорович
Демусь Аліна Валентинівна
Мазурок Богдан Олександрович
Островська Богдана Валеріївна
Фісюра Максим Васильович
Мельничук Артур Миколайович
Солоненко Іоанна Михайлівна
Бакирей Аліна Русланівна
Ришитюк Володимир Миколайович
Якобчук Інна Андріївна

/Files/images/foto_uchnv/IMG_3867.jpg

Супроводжували дітей вчителі Карпець Микола Романович та Харитонюк Оксана Вікторівна.

Протягом 5 днів діти невтомно працювали над написанням гострих, сучасних п’єс під керівництвом Ніколи Маккартні та Наталії Ворожбит. Також у соціальному проекті брали участь драматурги з інших міст: Ірина Гарець (м. Полтава), Кіра Малініна (м. Харків), Дмитро Левицький (м. Київ).

Учасникам надали свободу слова й не нав’язували власних ідей. Діти змогли висловитися за допомогою театру, стали авторами й свідками процесу від першого слова на папері до повноцінної постановки на сцені.

Наступних 5 днів відбувалися репетиції над виставами за текстами дітей на чолі із відомими українськими режисерами Станіславом Жирковим, Тамарою Труновою та молодими постановниками Аліком Сардаряном, Аліною Горловою, Олександрою Сенчук. Головні ролі у п’єсах зіграли провідні актриси Молодого театру та кіно Ірма Вітовська, Римма Зюбіна, молоді актори Федір Гурінець, Аліна Скорик, Роман Ясіновський, Наталка Денисенко та інші, а також міністр культури Євген Нищук виконував роль батька в п’єсі «Моя стартова ціна», яку написали учні ЗОШ № 2 Ришитюк Володимир і Аліна Демусь.

Прем’єра вистави відбулася 27 червня о 19.00 в Київському Академічному Театрі юного глядача на Липках. Глядачі змогли побачити 11 невеликих п’єс (10 хвилин кожна). Всіх юних драматургів запросили на сцену й представили там, і разом із акторами вони отримали овації від глядачів.

Слід сказати, що організатори проекту потурбувалися й про відпочинок учасників, і про комфортне перебування їх у Києві. Діти проживали в центрі столиці у хостелі «Веселка», де все облаштовано так, аби гості почували себе, як удома. Було організовано ряд культурно-освітніх заходів, зокрема екскурсії на кіностудію «Film.Ua», телеканал «Україна», радіостанцію «Аристократ». Тричі діти побували на прем’єрах у Молодому театрі та театрі ім. І. Франка. Також учасники здійснили двогодинну прогулянку по Дніпрі на теплоході, мандрували вулицями старого Києва на чолі з екскурсоводом. Щодня і смачно годували дітей .

У рамках проекту було організовано прес-конференцію у Київському медіа-центрі, де учасники відповідали на питання журналістів із різноманітних телеканалів, а також їм надали слово як повноправним членам команди проекту.

/Files/images/foto_uchnv/DSC08052.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSC08057.JPG

/Files/images/foto_uchnv/DSC08171.JPG/Files/images/foto_uchnv/DSC08294.JPG

Організатори ставили собі за мету налагодити діалог між жителями західної та східної України, щоб діти з невеликих міст на Луганщині та Волині змогли відчути, що їх думка дійсно важлива для дорослих. Крім того, вони прагнули зацікавити школярів театром, залучити до нього та зламати стереотип, що театр – це не цікаво.

Оксана Харитонюк, учитель ЗОШ № 2

Більше фото ...


Подія

/Files/images/сучасні заклади освіти2.jpeg 17-19 березня 2016року відбулась у Києві Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016».

Наша школа презентувала свої досягнення за результатами дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня.

Матеріали представляли директор школи Кобиш Алла Анатоліївна та заступник директора Островська Аліна Леонтіївна. В рамках Виставки було вперше проведено Фестиваль презентацій творчих досягнень експериментальних навчальних закладів України, на якому представлено доповідь від нашої школи з теми «Розвиток інноваційного середовища навчального закладу для формування інженерно-екологічної культури учнів».

За результатами участі заклад отримав нагороди: диплом Сьомої міжнародної виставки та грамоту – Почесне звання «Лідер сучасної освіти».


Про нас пишуть ...

/Files/images/освіта1.jpgПитання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 26 Червня 2018

Цей сайт безкоштовний!