Нововолинська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2
Нововолинської міської ради Волинської області

Н А К А З

13.06.2017р. № 10

Про випуск учнів 9-их класів

Відповідно до ст. 34 закону України «Про загальну середню освіту», Порядку про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008 року № 319), наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» від 17.03.2008 року № 187, зі змінами, внесеними наказом МОН України № 115 від 07.02.2012 р. та на підставі річного оцінювання з основ наук, результатів державної підсумкової атестації, згідно з рішенням спільного засідання педагогічної ради та ради школи (протокол № 05/04 від 13.06.2017р.),

Н А К А З У Ю:

1. Випустити зі школи, видати свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою випускникам 9-Б класу:

1. Заянчковському Марку Степановичу
2. Островській Богдані Валеріївні

2. Випустити зі школи і видати свідоцтва про базову загальну середню освіту випускникам:

9 - А класу

1. Бондар Марині Романівні
2. Голуб Марії Назарівні
3. Давидюк Єлизаветі Ігорівні
4. Ємішяну Давіду Амлетовичу
5. Зінчук Тетяні Анатоліївні
6. Корнєвій Світлані Андріївні
7. Коноплюку Дмитрію Миколайовичу
8. Кузнець Вікторії Василівні
9. Мартинюку Іллі Олександровичу
10. Матіяш Ілоні Миколаївні
11. Мельничуку Артуру Миколайовичу
12. Панасюк Вікторії Романівні
13. Роскошновій Діані Антонівні
14. Сірукі Артему Романовичу
15. Солоненко Іоанні Михайлівні
16. Степанюк Дарині Миколаївні
17. Шевченку Назару Олександровичу
18. Шелест Евеліні Анатоліївні

9-Б класу

1. Абрамчуку Вячеславу Анатолійовичу
2. Березіній Єлизаветі Іванівні
3. Болбот Дарині Олександрівні
4. Вакулюку Олександру Ігоровичу
5. Гладуну Владиславу Віталійовичу
6. Горевич Олександрі Олександрівні
7. Гулєвій Діані Андріївні
8. Гурському Назарію Володимировичу
9. Демусь Аліні Валентинівні
10. Домарецькому Артуру Олександровичу
11. Касянчук Евеліні Вікторівні
12. Козяр Єлізаветі Олександрівні
13. Костюк Вікторії Сергіївні
14. Кофановій Анастасії Сергіївні
15. Кузьмінчуку Валентину Валентиновичу
16. Лучинець Софії Олексіївні
17. Мазурку Богдану Олександровичу
18. Маржан Софії Андріївні
19. Мартинюк Станіславу Івановичу
20. Мигасу Владиславу Володимировичу
21. Микульській Катерині Андріївні
22. Орешковій Софії Андріївні
23. Пасєці Станіславу Андрійовичу
24. Плєшакову Владиславу Віталійовичу
25. Пігулці Олександру Анатолійовичу
26. Скибенко Діані Сергіївні
27. Фісюрі Максиму Васильовичу
28. Шишку Михайлу Анатолійовичу
29. Яценюк Юлії Василівні

3. Нагородити похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» випускників:

9-А класу:

Ємішяна Давіда Амлетовича - за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури.

9- Б класу:

Лучинець Софію Олексіївну - за досягнуті успіхи у вивченні трудового навчання;

Маржан Софію Андріївну - за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

Островську Богдану Валеріївну - за досягнуті успіхи у вивченні іноземної мови, правознавства, хімії, фізичної культури;

Пігулку Олександра Анатолійовича - за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

Фісюру Максима Васильовича - за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Островській А.Л. зробити записи у Книзі обліку видачі похвальних листів і похвальних грамот, книзі видачі документів про освіту.

Директор школи А.А.Кобиш


Нововолинська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2
Нововолинської міської ради Волинської області

Н А К А З

27.06.2017 р. № 11

Про випуск учнів 11-го класу,
нагородження золотою, срібною медаллю
та похвальною грамотою «За особливі
досягнення у навчанні»

Відповідно до ст.34 закону України «Про загальну середню освіту», Порядку про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008 року № 319), наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» від 17.03.2008 року № 187, зі змінами, внесеними наказом МОН України №115 від 07.02.2012р., наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні» від 31.03.2015 року №354/26799 та на підставі річного оцінювання з основ наук, результатів ДПА та ЗНО у формі ДПА, згідно з рішенням спільного засідання педагогічної ради та ради школи (протокол № 06/05 від 27.06.2017 р.)

Н А К А З У Ю:

1. Випустити зі школи і видати атестати про повну загальну середню освіту звичайного зразка випускникам 11 класу:

№ з/п П.І.Б. учня
1. Божко Анні Віталіївні
2. Бойку Богдану Анатолійовичу
3. Войтович Юлії Андріївні
4. Воронову Владиславу Олександровичу
5. Галінському Максиму Володимировичу
6. Гребенюку Денису Руслановичу
7. Гресь Діані Сергіївні
8. Грицанчук Богдані Анатоліївні
9. Гурському Степану Васильовичу
10. Довгонюку Миколі Вікторовичу
11. Дуді Роману Олександровичу
12. Захарчук Марії Романівні
13. Зінчук Анні Анатоліївні
14. Клець Іванні Ігорівні
15. Коноплюк Крістіні Миколаївні
16. Косьянюк Дарині Олегівні
17. Кравчук Ангеліні Віталіївні
18. Мазурку Назару Леонідовичу
19. Михнюк Мар’яні Олексіївні
20. Музичук Юлії Анатоліївні
21. Музичук Юлії Василівні
22. Пацеруку Віктору Григоровичу
23. Ришитюку Володимиру Миколайовичу
24. Сиротюку Юрію Олеговичу
25. Степанюк Катерині Миколаївні
26. Торчило Яні Валентинівні
27. Якобчук Інні Андріївні

2. Затвердити рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи (протокол № 06/05 від 27.06.2017 р.), випустити зі школи, видати атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагородити:

- золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» випускників 11 класу:

Веремчука Назара Степановича

Любас Аліну Валеріївну

- срібною медаллю «За досягнення у навчанні» випускника 11 класу

Третяка Назара Сергійовича.

3. Нагородити похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» випускників 11 класу:

Веремчука Назара Степановича – за досягнуті успіхи у вивченні біології, іноземної мови, інформатики, хімії, художньої культури;

Войтович Юлію Андріївну - за досягнуті успіхи у вивченні захисту Вітчизни;

Гресь Діану Сергіївну- за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

Довгонюка Миколу Вікторовича- за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

Дуду Романа Олександровича- за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

Захарчук Марію Романівну- за досягнуті успіхи у вивченні захисту Вітчизни, технологій, художньої культури;

Клець Іванну Ігорівну- за досягнуті успіхи у вивченні захисту Вітчизни, іноземної мови, технологій, художньої культури;

Любас Аліну Валеріївну- за досягнуті успіхи у вивченні економіки;

Мазурка Назара Леонідовича - за досягнуті успіхи у вивченні захисту Вітчизни, фізичної культури;

Михнюк Мар’яну Олексіївну- за досягнуті успіхи у вивченні фізичної культури;

Пацерука Віктора Григоровича- за досягнуті успіхи у вивченні захисту Вітчизни, фізичної культури;

Третяка Назара Сергійовича - за досягнуті успіхи у вивченні технологій.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Островській А.Л. зробити записи у Книзі обліку видачі похвальних листів і похвальних грамот, книзі видачі документів про освіту.

Директор школи А.А.Кобиш


Нововолинська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2
Нововолинської міської ради Волинської області

Н А К А З

31.05.2017 р. № 09

Про переведення учнів 1-8, 10
класів та нагородження
похвальним листом
«За високі досягнення у навчанні»

Відповідно до ст. 34 закону України «Про загальну середню освіту», Порядку про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу (наказ Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008 року № 319), наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» від 17.03.2008 року № 187, зі змінами, внесеними наказом МОН України №115 від 07.02.2012 р., згідно з рішенням спільного засідання педагогічної ради та ради школи (протокол № 04/03 від 31.05.2017 р.)

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи (протокол № 04/03 від 31.05.2017 р.):

1.1. Перевести до наступного класу учнів перших класів у:

2-А клас

1. Антонюк Ельвіру Вікторівну
2. Бабія Владислава Валентиновича
3. Балабанову Валерію Ігорівну
4. Буйневича Дениса Олександровича
5. Вінічук Катерину Миколаївну
6. Вовнянченка Арсенія Олександровича
7. Вороніну Олександру Сергіївну
8. Дидюка Назара Андрійовича
9. Клець Софію Ігорівну
10. Кравчука Артура Олександровича
11. Кушнерука Сергія Сергійовича
12. Макарчука Адріана Віталійовича
13. Мельника Романа Віталійовича
14. Мінчука Марка Вадимовича
15. Новосад Христину Ігорівну
16. Осику Станіслава Сергійовича
17. Паламарчук Олександру Андріївну
18. Парчука Владислава Романовича
19. Пендюру Максима Юрійовича
20. Приймак Ангеліну Русланівну
21. Прокопчук Анну Ігорівну
22. Томчук Каріну Петрівну
23. Форманюк Аріну Андріївну
24. Хорошилову Аліну Олександрівну
25. Чернокоз Ірину Леонідівну
26. Чорнія Кіріла Вікторовича
27. Шевчук Світлану Борисівну
28. Яроша Романа Володимировича
29. Ярощук Дарину Романівну

2-Б клас

1. Абсалямову Алісу Русланівну
2. Абсалямову Кароліну Русланівну
3. Бакірея Ярослава Віталійовича
4. Беха Андрія Валентиновича
5. Вишняка Василя Володимировича
6. Грищук Ангеліну Миколаївну
7. Демчук Анастасію Анатоліївну
8. Дмитрук Юліану Сергіївну
9. Здонюк Анастасію Андріївну
10. Ільїна Станіслава Сергійовича
11. Коваленка Станіслава Анатолійовича
12. Козаченка Максима Вадимовича
13. Корнись Вікторію Ігорівну
14. Кравчука Максима Володимировича
15. Криховську Анну Романівну
16. Лещук Анну Андріївну
17. Лютіка Дмитра Олеговича
18. Мазепу Марту Олександрівну
19. Марчука Іллю Федоровича
20. Пасєку Вікторію Андріївну
21. Пригонюка Олександра Сергійовича
22. Підгайного Богдана Михайловича
23. Сохацького Олексія Олександровича
24. Степанюка Максима Олеговича
25. Стичука Андрія Дмитровича
26. Томчук Іванну Валентинівну
27. Фіськович Діану Віталіївну
28. Шелеста Арсенія Анатолійовича
29. Яблонського Віталія Миколайовича

1.2. Перевести до наступного класу учнів других класів у:

3-А клас

1. Адамчука Миколу Миколайовича
2. Буйневича Валерія Олександровича
3. Вербову Денісу Олександрівну
4. Войтовича Давида Олександровича
5. Гавронського Артура Вікторовича
6. Ганзіна Мирослава Ігоровича
7. Гіля Дмитра Андрійовича
8. Гімель Софію Ігорівну
9. Гладуна Дмитра Володимировича
10. Гриценюк Яну Вікторівну
11. Кандибу Діану Юріївну
12. Кліманову Дарину Артурівну
13. Кузьмінчук Марину Валентинівну
14. Кулебу Аліну Андріївну
15. Левчук Софію Романівну
16. Мавдрик Катерину Андріївну
17. Маковського Дениса Володимировича
18. Малєву Данієлу Олександрівну
19. Манойло Анастасію Андріївну
20. Мелеся Назара Валентиновича
21. Михальчука Іллю Сергійовича
22. Мінчука Мілана Вадимовича
23. Музичука Андрія Анатолійовича
24. Никитенко Вероніку Олегівну
25. Нікончука Кирила Віталійовича
26. Пілюгіну Поліну Вадимівну
27. Попка Ернеста Сергійовича
28. Самоха Оскара Борисович
29. Сень Ерік Романовича
30. Шевчук Оксану Андріївну
31. Шидловського Романа Ігоровича
32. Шпак Дарію Андріївну

3-Б клас

1. Бекерей Єлизавету Романівну
2. Булигу Діану Олександрівну
3. Гадун Соломію Артемівну
4. Галінську Каріну Віталіївну
5. Геля Владислава Ігоровича
6. Гетманчук Анну Дмитрівну
7. Гнасюка Івана Андрійовича
8. Гринчук Валерію Ігорівну
9. Гринь Марію Олександрівну
10. Гуль Анастасію Сергіївну
11. Демчука Арсенія Олександровича
12. Доманського Станіслава Олеговича
13. Жомерук Ангеліну Володимирівну
14. Каламаш Анастасію Леонідівну
15. Костюка Юрія Анатолійовича
16. Кравчука Станіслава Павловича
17. Лажніка Дмитра Михайловича
18. Лещанську Анастасію Романівну
19. Логвинюк Вікторію Вікторівну
20. Мазурка Богдана Сергійовича
21. Макарука Іллю Петровича
22. Маржана Всеволода Андрійовича
23. Омельчук Ангеліну Володимирівну
24. Палій Анну Юріївну
25. Пух Марину Олегівну
26. Романюк Анну Василівну
27. Савюка Назара Олександровича
28. Сергеєва Дмитра Васильовича
29. Стадника Вадима Олеговича
30. Ткачука Владислава Романовича
31. Ткачука Максима Івановича
32. Фісаюка Матвія Олександровича
33. Шибаєва Матвєя Юрійовича
34. Шумчука Даніеля Віталійовича

1. 3. Перевести до наступного класу учнів третіх класів у:

4-А клас

1. Бойка Альберта Романовича
2. Веремчука Андрія Олександровича
3. Веретинську Вікторію Володимирівну
4. Гаврилову Зореславу Ярославівну
5. Гурську Дар'ю Василівну
6. Довгун Дарину Василівну
7. Дричик Юліану Віталіївну
8. Касянчука Назара Петровича
9. Костюка Іллю Вікторовича
10. Костяка Максима Івановича
11. Коханюка Едуарда Олександровича
12. Кравчука Іллю Павловича
13. Криштофа Артема Тарасовича
14. Лечицького Іллю Віталійовича
15. Литвинюка Артема Віталійовича
16. Мавдрика Андрія Андрійовича
17. Матюханову Анну Олександрівну
18. Мельничук Катерину Юріївну
19. Немикіна Микиту Романовичу
20. Пшеничку Максиму Романовичу
21. Сіжука Станіслава Андрійовича
22. Степаненка Богдана Віталійовича
23. Уварова-Броде Давида Володимировича
24. Цюрика Богдана Андрійовича
25. Шавкун Анну Русланівну
26. Шевчук Дарину Борисівну

4-Б клас

1. Бурачинського Іллю Віталійовича
2. Бутейця Володимира Андрійовича
3. Величка Максима Сергійовича
4. Вороб’я Максима Олександровича
5. Глову Івана Олександровича
6. Гуряка Максима Олеговича
7. Демчук Ірину Олександрівну
8. Дробінову Валерію Валеріївну
9. Івановець Ірину Сергіївну
10. Касьян Єву Василівну
11. Кронштатову Каріну Андріївну
12. Кушнерука Богдана Сергійовича
13. Леся Станіслава Сергійовича
14. Лещук Аліну Олександрівну
15. Лещук Анастасію Андріївну
16. Матвіюка Арсена Вячеславовича
17. Михальчука Назарія Сергійовича
18. Мончина Максима Олександровича
19. Никитюк Дарину Володимирівну
20. Расланбекову Аліну Вікторівну
21. Сивила Максима Васильовича
22. Солоненка Максима Сергійовича
23. Тарасенка Миколу Ярославовича
24. Троця Марка Миколайовича
25. Федорович Анастасію Валентинівну
26. Хрищук Ангеліну Вікторівну
27. Чеславського Стефана Андрійовича
28. Чеснюка Максима Сергійовича
29. Якобчук Софію Володимирівну

1. 4. Перевести до наступного класу учнів четвертих класів у:

5-А клас

1. Боярчука Романа Анатолійовича
2. Вавасову Вікторію Ігорівну
3. Владімірову Ангеліну Олександрівну
4. Вороніну Софію Сергіївну
5. Грицюка Назара Сергійовича
6. Даниліва Арсена Богдановича
7. Думу Андрія Ярославовича
8. Занчука Миколу Миколайовича
9. Івануху Олександру Анатоліївну
10. Комісарова Максима Сергійовича
11. Корнійчука Микиту Анатолійовичу
12. Крутогуз Єлизавету Максимівну
13. Малиш Анну – Марію Олегівну
14. Марчук Анну Сергіївну
15. Матвіюк Юліану Вячеславівну
16. Мурську Анастасію Сергіївну
17. Новосад Марію Святославівну
18. Опанасенко Марію Данилівну
19. Положевця Марка Сергійовича
20. Радзівіло Вікторію Сергіївну
21. Цаана Богдана Андрійовича
22. Шевчук Вікторію Ярославівну
23. Штенько Ірину Сергіївну

5-Б клас

1. Барана Олександра Ярославовича
2. Власюк Дарину Володимирівну
3. Грубика Вадима Дмитровича
4. Іщика Артема Володимировича
5. Корець Аліну Богданівну
6. Лойко Вікторію Володимирівну
7. Манойла Ігоря Андрійовича
8. Манойло Дарину Андріївну
9. Макарчука Іллю Віталійовича
10. Міщук Каріну Сергіївну
11. Міщук Евеліну Сергіївну
12. Мужилко Людмилу Юріївну
13. Обушенко Діану Сергіївну
14. Осіїк Анну Володимирівну
15. Просимців Олександру Андріївну
16. Пономаренка Олександра Івановича
17. Нарбута Василя Дмитровича
18. Сохацького Максима Олександровича
19. Тарасюк Надію Михайлівну
20. Ушарук Олександру Олександрівну
21. Федину Михайла Андрійовича
22. Федину Марку Андрійовичу
23. Шавкун Дарину Русланівну
24. Шевченко Анастасію Тарасівну
25. Шишкіна Івана Миколайовича
26. Шишка Андрія Олександровича
27. Шишкіна Івана Миколайовича

5-В клас

1. Боцьковку Максима Олександровича
2. Бачинську Ірину Віталіївну
3. Гринюк Анну Іванівну
4. Ісопенка Артема Сергійовича
5. Кандибу Івана Юрійовича
6. Красовську Анастасію Сергіївну
7. Касьяненка Івана Віталійовича
8. Криховського Кирила Романовича
9. Матисюка Максима Олексійовича
10. Оліневича Іллю Олександровича
11. Романюка Ярослава Володимировича
12. Ружкевич Вікторію Сергіївну
13. Шевченка Захара Олександровича
14. Шевчука Романа Андрійовича

1.5. Перевести до наступного класу учнів п’ятих класів у:

6-А клас

1. Аракелян Наріне Олегівну
2. Белоглазова Богдана Артемовича
3. Болібрух Вікторію Петрівну
4. Бурячинського Максима Олександровича
5. Васьків Вікторію Іванівну
6. Веремчука Даниїла Олександровича
7. Ільчука Владислава Олександровича
8. Короля Вадима Петрович
9. Кублова Дениса Мар’яновича
10. Куранта Сергія Андрійовича
11. Макара Владислава Сергійовича
12. Мокрія Владислава Олеговича
13. Музичук Олександру Олександрівну
14. Ничипорука Сергія Олександровича
15. Олійник Наталію Сергіївну
16. Олексина Андрія Ярославовича
17. Очковського Артура Віталійовича
18. Павлючик Вікторію Юріївну
19. Петрівського Богдана Михайловича
20. Присяжнюка Юрія Владиславовича
21. Радченко Роман Тарасович
22. Редька Назарія Олеговича
23. Савосюк Аліну Юріївну
24. Сеня Вадима Романовича
25. Таскіну Поліну Дмитрівну
26. Федореця Даніеля Олександровича
27. Фісаюк Даніелу Олександрівну
28. Фуйора Ернеста Олеговича
29. Шидловського Артема Ігоровича

6-Б клас

1. Борща Максима Олеговича
2. Вербового Давида Олександровича
3. Вінніка Олександра Володимировича
4. Войтович Катерину Сергіївну
5. Воробей Олександру Олександрівну
6. Воробей Марію Іванівну
7. Власюк Мілану Віталіївну
8. Демчука Павла Анатолійовича
9. Дидюка Іллю Андрійовича
10. Доновську Олександру Митрофанівну
11. Дробот Дарію Віталіївну
12. Дрозда Андрія Вікторовича
13. Жука Іллю Дмитровича
14. Ільїну Дарину Сергіївну
15. Клімашка Дениса Олександровича
16. Козяр Анастасію Олександрівну
17. Костюк Анастасію Сергіївну
18. Крилова Кирила Антоновича
19. Кузьмика Анатолія Ігоровича
20. Кулебу Артема Андрійовича
21. Лещук Софію Олександрівну
22. Марчук Вікторію Анатоліївну
23. Матюханову Дарію Олександрівну
24. Микульського Костянтина Андрійовича
25. Михальчук Юлію Сергіївну
26. Пушкарук Ольгу Володимирівну
27. Савчука Владислава Руслановича
28. Савчук Евеліну Русланівну
29. Столярова Дмитра Сергійовича
30. Сохацьку Єлизавету Олександрівну
31. Уварова-Броде Вадима Ігоровича
32. Шимонюк Юлію Борисівну
33. Шкурко Єлизавету Гаррівну
34. Яльницького Артема Віталійовича

1.6. Перевести до наступного класу учнів шостих класів у:

7-А клас

1. Альохіну Анастасію Сергіївну
2. Боярчука Назара Анатолійовича
3. Бурачинську Марію Віталіївну
4. Вітичука Максима Андрійовича
5. Вознюка Романа Сергійовича
6. Гаврилюка Владислава Михайловича
7. Гаврилюка Богдана Михайловича
8. Гаєву Олександру Геннадіївну
9. Гіль Юлію Андріївну
10. Дикого Романа Юрійовича
11. Димич Соломію Степанівну
12. Дорошенка Андрія Миколайовича
13. Костюка Дмитра Віталійовича
14. Криштофа Юрія Тарасович
15. Круглова Нікіту Євгенійовича
16. Кронштатову Вікторію Русланівну
17. Линник Ангеліну Сергіївну
18. Лисовеця Максима Миколайовича
19. Марчука Артема Федоровича
20. Маєвську Марію Костянтинівну
21. Малярчук Тетяну Ігорівну
22. Мисливець Валерію Романівну
23. Музичук Анастасію Віталіївну
24. Питель Діану Ігорівну
25. Пікулу Вікторію Федорівну
26. Поліщука Олексія Павловича
27. Сідловську Каріну Євгеніївну
28. Сіжука Дениса Андрійовича
29. Худенця Назара Руслановича
30. Шевчука Вадима Андрійовича
31. Шніцара Станіслава Ігоровича

7-Б клас

1. Боцьковку Наталію Олександрівну
2. Ворошила Артема Олександровича
3. Вульчин Олександру Валеріївну
4. Гринюка Олександра Івановича
5. Диньку Каріну Сергіївну
6. Дунць Дарину Володимирівну
7. Касьяненка Юліана Віталійовича
8. Коваленка Валерія Анатолійовича
9. Коропа Артема Дмитровича
10. Кущак Софію Ігорівну
11. Ліщинського Андрія Романовича
12. Лукашик Софію Миколаївну
13. Макарову Валерію Сергіївну
14. Мазепу Софію Олександрівну
15. Мельничука Владислава Юрійовича
16. Михайло Юлію Іванівну
17. Міняєву Дарію Сергіївну
18. Петрович Софію Сергіївну
19. Радченко Уляну Тарасівну
20. Редьку Дмитра Олександровичу
21. Селко Катерину Едуардовича
22. Солоненка Михайла Сергійовича
23. Тимошук Ольгу Сергіївну
24. Телішевського Андрія Васильовича
25. Федину Максима Андрійовича
26. Чайковського Андрія Дмитровича
27. Шелест Андрія Анатолійовича
28. Шевченко Соломію Олександрівну
29. Шостака Дмитра Сергійовича
30. Ярош Іванну Володимирівну

1. 7. Перевести до наступного класу учнів сьомих класів у:

8-А клас

1. Бохонського Владислава Олександровича
2. Власюка Богдана Віталійовича
3. Георгієва Іва Івановича
4. Гринь Марту Олександрівну
5. Грушківську Юлію Василівну
6. Грищука Назара Миколайовича
7. Дубчука Максима Романовича
8. Івануху Едуарда Анатолійовича
9. Марчука Рафаеля Олександровича
10. Машкіну Юлію Сергіївну
11. Обушенка Сергія Сергійовича
12. Оганесян Каріну Даніелівну
13. Подзідзей Софію Василівну
14. Ружкевич Мар’яну Сергіївну
15. Суліму Лілію Миколаївну
16. Черненка Павла Олексійовича
17. Шаройкіну Вікторію Миколаївну
18. Шеляга Яна Андрійовича

8-Б клас

1. Абрамчука Євгенія Анатолійовича
2. Аракелян Амалію Олегівну
3. Білинську Вікторію Олегівну
4. Вронського Назара Юрійовича
5. Демчука Дениса Сергійовича
6. Жарікова Олега Сергійовича
7. Костову Анну Анатоліївну
8. Костюк Ірину Андріївну
9. Кузьміча Романа Антоновича
10. Лещука Кирила Олександровича
11. Ліщинського Максима Святославовича
12. Макаряка Артема Ігоровича
13. Мацієвич Марію Віталіївну
14. Мигас Ангеліну Сергіївну
15. Музичука Іллю Васильовича
16. Огороднічого Давида Олександровича
17. Радзівіло Юлію Сергіївну
18. Ревулу Дениса Володимировича
19. Ришитюка Максима Миколайовича
20. Савчук Каріну Русланівну
21. Самох Ванессу Борисівну
22. Сеня Назара Романовича
23. Ткач Ірину Олександрівну
24. Хотька Дениса Ростиславовича

1.8. Перевести до наступного класу учнів восьмого класу в:

9 клас

1. Аракелян Регіну Олегівну
2. Булюк Олену Леонідівну
3. Бутейця Володимира Андрійовича
4. Вакулюк Катерину Юріївну
5. Вронську Ірину Юріївну
6. Гербу Іллю Юрійовича
7. Гончарову Софію Романівну
8. Гриньо Віталія Юрійовича
9. Демчік Дарину Валеріївну
10. Диньку Вікторію Сергіївну
11. Дроздовича Миколу Сергійовича
12. Заголюк Вікторію Андріївну
13. Здебського Максима Сергійовича
14. Ільницьку Неонілу Сергіївну
15. Кравчук Ольгу Павлівну
16. Ляшук Анастасію Василівну
17. Лукашука Андрія Васильовича
18. Михайла Андрія Івановича
19. Новосада Давида Сергійовича
20. Протачука Романа Анатолійовича
21. Прищепу Максима Андрійовича
22. Польнюка Назара Віталійовича
23. Ромашка Романа Вікторовича
24. Сущик Діану Павлівну
25. Софронюк Анну Ігорівну
26. Ткачук Аліну Миколаївну
27. Ткачука Назара Івановича
28. Хамраєва Алішера Рустамовича
29. Цюру Романа Андрійовича
30. Шпак Людмилу Юріївну
31. Шевченко Владиславу Олександрівну
32. Шеремету Сергія Володимировича

1.9. Перевести до наступного класу учнів десятого класу в:

11 клас

1. Адамчук Ольгу Миколаївну
2. Арсенюка Ігоря Володимировича
3. Бакирей Аліну Русланівну
4. Бутеєць Наталію Андріївну
5. Воробей Альону Віталіївну
6. Герасимчук Діану Андріївну
7. Гінчук Вікторію Дмитрівну
8. Гнєдіна Дениса Володимировича
9. Гриньо Анастасію Юріївну
10. Дубчук Катерину Романівну
11. Жарікова Андрія Сергійовича
12. Каламаш Дарину Леонідівну
13. Католик Ольгу Романівну
14. Кірова Анатолія Олександровича
15. Коржана Павла Павловича
16. Лісковського Дмитра Юрійовича
17. Логвинюк Світлану Вікторівну
18. Луцик Ілону Федорівну
19. Луцика Мирослава Федоровича
20. Мотику Давида Петровича
21. Мудрака Марка Олеговича
22. Новосад Тетяну Павлівну
23. Оверчук Анастасію Богданівну
24. Пазуху Андрія Андрійовича
25. Салецьку Дар’ю Артурівну
26. Сергеєва Іллю Васильовича
27. Синєбок Юлію Віталіївну
28. Станицького Дмитра Юрійовича
29. Торчило Діану Валентинівну
30. Хому Христину Олександрівну
31. Хорошилова Романа Олександровича
32. Шеремету Іванну Володимирівну
33. Шимонюка Вадима Борисовича

2. Нагородити похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів 2-8, 10-их класів, які мають високі досягнення (10-12 балів)у вивченні всіх предметів за 2016-2017 навчальний рік:

2-А клас

1. Ганзіна Мирослава Ігоровича

2. Манойло АнастасіюАндріївну

3. Мінчука Мілана Вадимовича

4. Шпак Дарію Андріївну

2-Б клас

5. Гринчук Валерію Ігорівну

6. Гуль Анастасію Сергіївну

7. Логвинюк Вікторію Вікторівну

8. Пух Марину Олегівну

9. Шибаєва Матвєя Юрійовича

3-А клас

10. Довгун Дарину Василівну

11. Касянчука Назара Петровича

12. Лечицького Іллю Віталійовича

13. Пшеничку Максима Романовича

3-Б клас

14. Демчук Ірину Олександрівну

15. Лещук Анастасію Андріївну

16. Матвіюка Арсена Вячеславовича

17. Никитюк Дарину Володимирівну

18. Тарасенка Миколу Ярославовича

19. Федорович Анастасію Валентинівну

20. Якобчук Софію Володимирівну

4 –А клас

21. Вавасову Вікторію Ігорівну

22. Крутогуз Єлизавету Максимівну

23. Матвіюк Юліану Вячеславівну

24. Положевеця Марка Сергійовича

25. Радзівіло Вікторію Сергіївну

4-Б клас

26. Міщук Каріну Сергіївну

27. Нарбута Василя Дмитровича

28. Осіїк Анну Володимирівну

29. Просимців Олександра Андріївна

30. Шевченко Анастасію Тарасівну

31. Шишкіна Івана Миколайовича

4-В клас

32. Бачинську Ірину Віталіївну

33. Красовську Анастасію Сергіївну

34. Криховського Кирила Романовича

35. Шевченка Захара Олександровича

5-А клас

36. Петрівського Богдана Михайловича

37. Редька Назарія Олеговича

5-Б клас

38. Столярова Дмитра Сергійовича

39. Шимонюк Юлію Борисівну

40. Шкурко Єлизавету Гаррівну

6-А клас

41. Вітичука Максима Андрійовича

42. Гаврилюка Богдана Михайловича

43. Гаврилюка Владислава Михайловича

44. Дикого Романа Юрійовича

45. Питель Діану Юріївну

46. Пікулу Вікторію Федорівну

6-Б клас

47. Мазепу Софію Олександрівну

48. Тимошук Ольгу Сергіївну

7-Б клас

49. Вронського Назара Юрійовича

50. Ришитюка Максима Миколайовича

51. Самох Ванессу Борисівну

8 клас

52. Вронську Ірину Юріївну

53. Софронюк Анну Ігорівну

10 клас

54. Арсенюка Ігоря Володимировича

55. Бакирей Аліну Русланівну

56. Бутеєць Наталію Андріївну

57. Жарікова Андрія Сергійовича

58. Пазуху Андрія Андрійовича

Директор школи А.А.Кобиш

Кiлькiсть переглядiв: 4

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 06 Жовтня 2017

Цей сайт безкоштовний!